"Jeździec miedziany" (Paullina Simons) 9
"Mężczyzna imieniem Ove" (Fredrik Backman) 3
"Burza piaskowa" (James Rollins) 3
"Pod piracka flagą" (Michael Crichton) 3
"Doktor Styks" (Marcin Wolski) -8
"Opowieści fantastyczne" (Fiodor Dostojewski) 5
"Córka króla futer" (Jadwiga Courths-Mahler) -10/-
"Roczniak" (Marjorie Kinnan-Rawlings) 3/+Lista wygranych 2:
"Autobiografia" (Agatha Christie)
"Baśnie barda Beedle'a" (J.K. Rowling)
"Bez znieczulenia" (Juliusz Wojciechowicz)
"Cztery pory roku" (Stephen King)
"Duma i uprzedzenie" (Jane Austen)
"Dzieci Hurina" (J.R.R. Tolkien)
"Dziwne losy Jane Eyer" (Charlotte Brontë)
"Eleonora i Park" (Rainbow Rowell)
"Eryk" (Terry Pratchett)
"Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć" (J.K. Rowling)
"Już mnie nie oszukasz" (Harlan Coben)
"Kolekcjoner oczu" (Sebastian Fitzek)
"Kosiarz" (Terry Pratchett)
"Krucjata Bourne'a" (Robert Ludlum)
"Love, Rosie" (Cecelia Ahern)
"Łowca snów" (Stephen King)
"Margo" (Tarryn Fisher)
"Niebo ze stali: Opowieści z meekhańskiego pogranicza" (Robert Wegner)
"Opowieści niesamowite" (Edgar Allan Poe)
"Opowieści o makabrze i koszmarze" (H.P. Lovecraft)
"Pamięć wszystkich słów: Opowieści z meekhańskiego pogranicza" (Wegner Robert)
"Piotruś Królik" (Beatrix Helen Potter)
"Przypadek Charlesa Dextera Warda" (H.P. Lovecraft)
"Rozważna i romantyczna" (Jane Austen)
"Ruchome obrazki" (Terry Pratchett)
"Snoopy i kwestia stylu" (Charles M. Schulz)
"Słowa Światłości" (Brandon Sanderson)
"Tajemnice chaosu" (Maxime Chattam)
"Tożsamość Bourne'a" (Robert Ludlum)
"Ultimatum Bourne'a" (Robert Ludlum)
Lista przegranych 2:
"Anioł w piekle" (Barbara Cartland)
"Będę czekać całą noc" (Justyna Luszyńska)
"Córka króla futer" (Jadwiga Courths-Mahler)
"Ekstaza" (M.S. Force)
"Finał" (Jodi Ellen Malpas)
"Jego kłamstwa" (Jodi Ellen Malpes)
"Jego namiętność" (Jodi Ellen Malpes)
"Jego pocałunki" (Jodi Ellen Malpas)
"Jego prawda" (Jodi Ellen Malpas)
"Jego wyznania" (Jodi Ellen Malpas)
"Kiedy odszedłeś" (Jojo Moyes)
"Kuba. Autobiogafia" (M Domagalik, J, Błaszczykowski)
"Kuszenie" (M.S. Force)
"Korona miłości" (Barbara Cartland)
"Lorna" (Barbara Cartland)
"Lwica i lilia" (Barbara Cartland)
"Łowca kobiet" (Jadwiga Courths-Mahler)
"Mój obrońca" (Jodi Ellen Malpas)
"Nienasycenie" (M.S. Force)
"Obietnica" (Jodi Ellen Malpas)
"Odmowa" (Jodi Ellen Malpas
"Pieśń Dawida" (Amy Harmon)
"Pragnienie" (M.S. Force)
"Prawo Mojżesza" (Amy Harmon)
"Przysięga" (Jodi Ellen Malpas)
"Spełnienie" (M.S. Force)
"Ta noc" (Jodi Ellen Malpas)
"Ten mężczyzna" (Jodi Ellen Malpas)
"Wyliczanka" (John Verdon)
"Zdrada" (Jodi Ellen Malpas)
Aktualnie:"Jeździec miedziany" (Paullina Simons) 9
"Mężczyzna imieniem Ove" (Fredrik Backman) 3
"Burza piaskowa" (James Rollins) 3
"Pod piracka flagą" (Michael Crichton) 3
"Doktor Styks" (Marcin Wolski) -8
"Opowieści fantastyczne" (Fiodor Dostojewski) 5
"Roczniak" (Marjorie Kinnan-Rawlings) 3
"Dziewicza twierdza" (Jadwiga Courths-Mahler) 0