Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: KFASON 22.10.2016 Kraków  (Przeczytany 1536 razy)
murhaaja

*

Miejsce pobytu:
Wrock

sponsor forum
SPONSOR
FORUMNox

WWW
« : Wrzesień 23, 2016, 21:18:26 »

"Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie jest organizatorem już IV edycji Krakowskiego Festiwalu Grozy KFASON, na który zaprasza 22 października 2016 r. do Arteteki WBP w Krakowie (ul Rajska 12, wejście od ul. Szujskiego).

Jest to kolejna odsłona festiwalu integrującego społeczność fanów grozy oraz promującego polskich twórców tego gatunku. Podczas wydarzenia uczestnicy będą mogli wziąć udział w spotkaniach z pisarzami m.in. z Aleksandrą Zielińską Łukaszem Orbitowskim, Kazimierzem Kyrczem Jr, Dawidem Kainem, czy Łukaszem Radeckim. Ponadto w programie : dyskusje panelowe ( m. in. panel o zombie, w którym udział wezmą, oprócz wspomnianego już Radeckiego, dr Ksenia Olkusz, Robert J. Szmidt, Andrzej Wardziak oraz dr Mikołaj Marcela ), prelekcje, spotkania z osobami związanymi na co dzień z gatunkiem grozy (np. spotkanie z Renatą Kuryłowicz - jeszcze do niedawna współwłaścicielką Wydawnictwa Albatros, które poprowadzi Robert Ziębiński).

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny. Obowiązuje ograniczenie wiekowe 16+."

Także tego, proszę wpadać ^^ Ja byłam rok temu po raz pierwszy i już przebieram nóżkami. W tym roku, tak jak i w tamtym, wybieram się z gmorkową prelekcją jakby co.
Zapisane

raz, dwa, trzy, Merkury w drugim domu
księżyc, pięć, nic nie może pomóc,
sześć, nieszczęście, Anuszka, siedem, wieczór,
olej, głowa, profesor wszystko przeczuł
---------------------------------------------------
uroczyście przysięgam, że knuję coś niedobrego
Paweł Mateja

*

Miejsce pobytu:
Gliwice
WWW
« Odpowiedz #1 : Październik 11, 2016, 10:39:46 »To kto jeszcze się wybiera? Kfason to dosyć hermetyczna impreza, ale też bez przesady - po prostu zbiera masę towarzystwa, które mniej lub bardziej zna się z neta. W tym z tego forum. Będę ja, Crusia, Murhaja już się wyżej zapowiedziała, mam nadzieję, że Pegaz ostatecznie wpadnie. Ktoś jeszcze?

Jakby ktoś miał zamiar się wybrać, to zapraszam na wstępie na moją prelekcję o weird.
Zapisane

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do: