Strony: 1 ... 60 61 [62] 63 64 ... 72   Do dołu
Autor Wątek: Skadra (5 kadra) - Piłka nożna (inne kadry też)  (Przeczytany 148629 razy)

sponsor forum
SPONSOR
FORUM

« Odpowiedz #1220 : Marca 26, 2023, 16:32:26 »

No mecz fatalnie się ułożył, po czymś takim się trudno podźwignąć dobrym reprom, a nasza taka nie jest :D Ale też nie ma co ukrywać. Jedno pokolenie zakończyło kariery lub je pomału kończy, a drugie... cóż, drugie reprezentuje taki Kiwior. Który zaliczył fajny start a w piątek "wypracował" przynajmniej dwa gole ;)
Zapisane
marczewek

*

była stolica byłego województwa

mój nik wzion sie od mojego imienia

« Odpowiedz #1221 : Marca 26, 2023, 22:41:57 »

W meczu z Węgrami za Sousy też przegrywali 2:0, i wyciągnęli na 3:3.
Teraz zupełnie nie było widać jakieś chęci do ataku.
Zapisane

- Klasyka to książki, które ludzie cenią i których nie czytają.
Mark Twain
p.a.

*

Katowice

SPONSOR
FORUM

« Odpowiedz #1222 : Marca 26, 2023, 22:44:30 »

Hm. No też prawda.
Zapisane
marczewek

*

« Odpowiedz #1223 : Marca 26, 2023, 22:51:02 »

Nie powiem że mi się podobała taktyka Michniewicza i Brzęczka, ale wygląda na to że autobus i laga to jedyne na co stać ten zespół. Totalnie nie potrafili wyjść ze swojej połowy tym atakiem pozycyjnym.

Ciekawi mnie ten mecz z Albanią, ale jak ich nowy trener ma choć trochę oleju w głowie, to się zamuruje i będzie wychodził z kontrami. Te dziady mogą nawet przegrać.

FORUM

« Odpowiedz #1224 : Marca 27, 2023, 08:39:51 »

Tak naprawdę po 2-0 w 3 minuty już było pozamiatane to za duży nokaut w zbyt szybkim czasie. Nie spodziewałem się tutaj, że wygramy z Czechami (obstawiałem 2-1 dla Pepicków) ale źle to wyglądało tak naprawdę niewiele było dobrego grania. Nie oceniałbym Santosa bo miał z 3 treningi więc ciężko wymagać żeby nagle zaczęli grać o 300% lepiej, dzisiaj ważny mecz, który trzeba wygrać żeby wlać trochę spokoju, grupa jest łatwa i trzeba sie skupić na tym, żeby ta drużyna powoli zaczynała się zmieniać.
Zapisane

p.a.

*

Katowice

SPONSOR
FORUM

« Odpowiedz #1225 : Marca 27, 2023, 08:46:15 »

No i cóż, inni mają gorzej ;) Już pal sześć Holendrów (choć Koeman znów udowadnia, jakim świetnym jest trenerem ;) ), ale taka Dania poległa z Kazachami ;)
Zapisane
J1923

*

Sto(L)ica

SPONSOR
FORUM

« Odpowiedz #1226 : Marca 27, 2023, 09:19:47 »

Dla mnie paradoksalne jest to, że w tej chwili to nawet nie ma specjalnego wyznacznika siły reprezentacji.
Gramy w słabej grupie, gdzie no nie wierzę, byśmy nie zajęli tego drugiego miejsca, a nawet jeśli to i tak mielibyśmy szansę awansować do Mistrzostw Europy, gdzie grać będą 24 zespoły. Naprawdę musiałby zdarzyć się jakiś kataklizm, byśmy nie znaleźli się w tym gronie.
Liga Narodów, która mimo wszystko ma rangę trochę sparingową (choć na szczęście coraz mniej) wygląda bardziej konkretnie niż te eliminacje.
Zapisane

J1923

*

Sto(L)ica

SPONSOR
FORUM

« Odpowiedz #1227 : Marca 28, 2023, 09:03:15 »

Jak tam po meczu?
Wczoraj nawet oglądałem. Taki mecz bez specjalnych błysków z obu stron. Właściwie w pierwszej połowie to u nas jakąś większą grę robił i dawał jakość tylko Świderski. Strasznie lubię typa, nie wiem co prawda czy potrafi mówić, ale na boisku zawsze robi co trzeba. Bierze się znikąd, haruje i w obronie i w ataku, znajduje się w polu karnym tam gdzie piłka. W pierwszej połowie to bym rzekł, że Albania prowadziła grę i stwarzała groźniejsze sytuacje.
W drugiej części Albania pogubiła rytm gry, na czym skorzystaliśmy. Okazaliśmy się lepszą, mądrzejszą drużyną, bardziej doświadczoną, a rywale gubili piłkę.
Bardzo słabo moim zdaniem jednak wygląda środek. Linetty to i przy Krychowiaku wygląda słabiutko. O graczach z topu w formie nie ma specjalnie nawet co wspominać za bardzo. Jakieś chwile przebłysków miał Zieliński, Zalewski, ale to dalekie jest od moich oczekiwań.
Poważniejszy przeciwnik zrobiłby z naszej reprezentacji młynek.

FORUM

« Odpowiedz #1228 : Marca 28, 2023, 11:33:03 »

Ja mam trochę odmienne zdanie o połowach ;) Przecież to w drugiej Albania mogła nam spokojnie ze 2 bramki zapakować, a raz to już było szczególnie blisko. Może i prowadziliśmy grę, ale trafił się też tu bardzo słaby okres.

Świderski świetnie zachował się przy bramce, to wcale nie była taka łatwa sytuacja. Lewy miał jeden genialny przebłysk, aż szkoda, że nie było z tego bramki. Z tyłu lepiej, niż z Czechami, Salamon zrobił dobre wrażenie.

Ogólnie zerkałem tylko, bo nudno, na zwycięstwo mimo wszystko zasłużyliśmy, choć szkoda, że trzeba było o ten wynik drżeć do samego końca. Szału nie było, są 3 punkty. Do tego sytuacja w grupie korzystnie się ułożyła, bo Czechy zremisowały z Mołdawią.

EDIT

Czemu Świderski miałby nie umieć mówić? Toć urodził się w Polsce i do 2019 tu grał. Czegoś o nim nie wiem? :)
« Ostatnia zmiana: Marca 28, 2023, 12:01:50 wysłane przez p.a. » Zapisane
J1923

*

Sto(L)ica

SPONSOR
FORUM

« Odpowiedz #1229 : Marca 28, 2023, 21:02:25 »

A to tylko urodzeni w Polsce potrafią mówić?!  :D Czy ja o czymś nie wiem?  ;)
Śmieję się, bo nie słyszałem chyba w życiu żadnej jego wypowiedzi, na boisku też niezbyt widać, żeby coś gadał. Natomiast skupia się zawsze na robocie.

p.a., ale i my mieliśmy więcej groźnych sytuacji w drugiej połowie. A nasza gra wyglądała po prostu na dojrzalszą niż w pierwszej połowie. Aczkolwiek były słabe fragmenty. Niestety, to nadal druga jeśli nie trzecia europejska liga.
Zapisane

p.a.

*

Katowice

SPONSOR
FORUM

« Odpowiedz #1230 : Marca 28, 2023, 21:16:54 »

Aa, dobra :D Myślałem, że to jakiś farbowany lis w wersji ukrytej jest :D

No, skupia się na robocie, za mało jest powoływany. Może teraz to się zmieni.

Fakt, my też graliśmy lepiej. Ogólnie o niebo lepszy mecz, nade wszystko było jakieś zaangażowanie. No ale wciąż to słabo wygląda.
Zapisane
marczewek

*

« Odpowiedz #1231 : Marca 28, 2023, 22:52:27 »

Ja to czarno widzę. Ciekawa sprawa. Zauważcie że na lewej obronie zagrał stoper grzejący ławę w Arsenalu.
To nie świadczy dobrze o Karbowniku i Puchaczu... Z tą lewą obroną tą będą niezłe jaja.
Z prawej Frankowski, który co prawda grywa teraz tak z konieczności w klubie, ale przecież był dostępny Gumny.

A tymczasem sensacja. Szkocja pokonała Hiszpanię...
« Ostatnia zmiana: Marca 28, 2023, 23:06:45 wysłane przez marczewek » Zapisane

Mark Twain
marczewek

*

« Odpowiedz #1232 : Marca 28, 2023, 23:05:03 »

Strasznie lubię typa, nie wiem co prawda czy potrafi mówić, ale na boisku zawsze robi co trzeba.