Strony: 1 [2] 3 4 5   Do dołu
Drukuj
Autor Wątek: Siatkówka  (Przeczytany 37022 razy)
Cichy
Moderator

*

Miejsce pobytu:
LegionowoWWW
« Odpowiedz #20 : Lipca 08, 2011, 12:16:59 »

To do siatkówki człowiek musi mieć warunki fizyczne, odpowiednie predyspozycje, nie do piłki nożnej.

A na jakiej podstawie tak uważasz? W piłce nożnej przeprowadza się treningi kondycyjne, sprawnościowe, techniczne, siłowe... W siatce niepotrzebna jest masa żeby kogoś przepchnąć, nie jest to (albo nie powinna być ;)) gra kontaktowa, nie ma wiele biegania... Może pod kątem techniki są to sporty w jakimś sensie równoważne, ale pod względem treningów fizycznych - nie sądzę.

Co do siatkówki, to utrzymanie piłki w powietrzu i wyprowadzenie ładnej akcji w zaledwie trzech podbiciach, to nie jest takie sobie trololo i wymaga całkiem niezłej koordynacji, a najlepiej oczu dookoła głowy ;)

Ja za to miałem okazję grać w obie rzeczy i w sumie na nauczenie (jako takie oczywiście) gry w siatkę wystarczyło mi parę miesięcy. W piłkę nożną uczyłem się grać w miarę nieźle parę lat. Może to cienki argument, bo każdy ma inne predyspozycje, ale przynajmniej częściowo tłumaczy moją postawę, że pod kątem fizycznym i technicznym stawiam taką nierówność: piłka nożna > siatkówka.

polski sport narodowy, to myślę, że pomijamy w tej dyskusji wielkie zasługi szczypiornistów, o.

O tym już nie wspominam, bo w ogóle zrobi się offtop jak sto pięćdziesiąt ;). Można by podyskutować czy skoki narciarskie też nie są, albo jeszcze parę innych sportów :P. Tak nawiasem mówiąc bardzo lubię piłkę ręczną, nawet bardziej niż siatę, chociaż gały nic nie przebije u mnie :D
Zapisane
Nari

*

Miejsce pobytu:
Poznań« Odpowiedz #21 : Lipca 08, 2011, 12:34:12 »

Cichy, a zauważyłeś, że w siatkówce i w piłce nożnej trenuje się trochę inaczej? W siatkówce skaczesz i musisz mieć silne ręce, w piłce nożne biegasz, dla mnie to średnio porównywalne.

Poza tym, nie chciałam budzić takiej dyskusji teoretycznej, tylko chciałam podyskutować o finałach Ligi Światowej... =)
Zapisane
ciach_eemuu_ciach

*

Miejsce pobytu:
Łaziska Średnie

sponsor forum
SPONSOR
FORUMWhere is Jessica Hyde?

« Odpowiedz #22 : Lipca 08, 2011, 13:16:28 »

A na jakiej podstawie tak uważasz?

Widziałeś kiedyś niskiego siatkarza będącego kimś więcej niż wystawiającym czy libero? Nawet jeśli taki był to miał bardzo ciężko. Dlatego warunki fizyczne w tym wzrost są niezbędne do grania w siatkówkę na wyższym poziomie. Oczywiści wzrost w piłce nożnej też ma niejako znaczenie. Jednak nie tak wielkie.

nie ma wiele biegania...

Jeżeli uważasz, że w siatkówce nie ma dużo biegania to nie grałeś w nią nigdy na choćby słabym-przeciętnym poziomie. Tak biegania jako takiego może nie ma jednak w trakcie akcji uczestniczy cała drużyna. Spinać tyłki trzeba przez cały set. Ja po meczach siatkarskich nieraz byłem w strasznym stanie fizycznym, a grałem w bardzo amatorskiej drużynie . Piłka nożna nigdy nie zapewniła mi takich przeżyć.

Ja za to miałem okazję grać w obie rzeczy i w sumie na nauczenie (jako takie oczywiście) gry w siatkę wystarczyło mi parę miesięcy.

Zapewniam cię nie nauczysz się dobrze grać w siatkówkę w kilka miesięcy  :) Jeszcze kwestia co uważasz za dobrą grę...  :D Odbijanie góra, dół w odpowiednim kierunku? Poza tym w piłkę nożną z amatorami dasz rade po kilku miesiącach pograć. W siatkówkę nie ma bata aby wyćwiczyć ludzi w tak krótkim czasie aby gra miała ręce i nogi. A granie w siatę na poziomie mega amatorskim to faktycznie statyczna i bezruchowa gra, zaprzeczająca wszystkiemu co uwielbiam w siatkówce  :)

A offtop to nie jest żaden  :] Siatkówka jednak w dyskusji uczestniczy  :)


Zapisane
Cichy
Moderator

*

Miejsce pobytu:
LegionowoWWW
« Odpowiedz #23 : Lipca 08, 2011, 14:05:05 »

Widziałeś kiedyś niskiego siatkarza będącego kimś więcej niż wystawiającym czy libero?

No tak, ale te warunki fizyczne są niezależne od trenowania. Ktoś albo rodzi się wysoki, albo nie. Zresztą w piłce nożnej niscy też mają ciężko.

Tak biegania jako takiego może nie ma jednak w trakcie akcji uczestniczy cała drużyna.

Przecież wiem, że jednak jakieś bieganie jest, zwody, zmiana nogi itd. i że to może być męczące... Wcale nie zaprzeczam. Ale ja na przykład nie widziałem jeszcze (no, może raz się zdarzyło, ale nie jestem pewien) jak w siatkówce ze zmęczenia zaczęły łapać zawodników skurcze albo stali pochyleni i zdyszani, łapiąc resztki sił.

Piłka nożna nigdy nie zapewniła mi takich przeżyć.

W sensie że nigdy się bardzo nie zmęczyłeś?

Zapewniam cię nie nauczysz się dobrze grać w siatkówkę w kilka miesięcy  :)

Przecież napisałem, że nie byłem dobry :). Ale panowałem nad piłką, wystawiałem ją gdzie chcę, atakowałem, blokowałem itp. A to podstawa. A dobrych podstaw gry w piłkę nożną uczyłem się naprawdę dłużej. No ale jak już powiedziałem - to kiepski argument i masz słuszność nie zgadzając się z nim.

Poza tym w piłkę nożną z amatorami dasz rade po kilku miesiącach pograć.

W piłkę nożną z amatorami to nawet jak nie kopnąłeś nigdy piłki to da się pograć :). Chodzi raczej o nawiązanie równej walki, a taką to nawet w mojej mieścinie ciężko by było po paru miesiącach cotygodniowego grania nawiązać :).

A offtop to nie jest żaden  :] Siatkówka jednak w dyskusji uczestniczy  :)

Chodziło mi o dyskusję co jest a co nie jest sportem narodowym. A to już lekki offtop, jeśli tylko gdzieś tam na horyzoncie majaczy siatkówka ;]

Cichy, a zauważyłeś, że w siatkówce i w piłce nożnej trenuje się trochę inaczej? W siatkówce skaczesz i musisz mieć silne ręce, w piłce nożne biegasz, dla mnie to średnio porównywalne.

Myślę, że można porównać w jakiś sposób intensywność treningów i samych meczy w jednym i drugim sporcie. Choćby to co napisałem wyżej o skurczach świadczy, że jednak PN więcej sił wypruwa z człowieka.

Cytuj
Poza tym, nie chciałam budzić takiej dyskusji teoretycznej, tylko chciałam podyskutować o finałach Ligi Światowej... =)

Ale to jest forum dyskusyjne i super, że jakaś porządna dyskusja się nawiązała :)
« Ostatnia zmiana: Lipca 08, 2011, 14:07:27 wysłane przez Cichy » Zapisane
ciach_eemuu_ciach

*

Miejsce pobytu:
Łaziska Średnie

sponsor forum
SPONSOR
FORUMWhere is Jessica Hyde?

« Odpowiedz #24 : Lipca 08, 2011, 15:01:49 »

Przecież napisałem, że nie byłem dobry :). Ale panowałem nad piłką, wystawiałem ją gdzie chcę, atakowałem, blokowałem itp. A to podstawa. A dobrych podstaw gry w piłkę nożną uczyłem się naprawdę dłużej. No ale jak już powiedziałem - to kiepski argument i masz słuszność nie zgadzając się z nim.

I tutaj sobie zaprzeczasz  :) Mówisz że nie byłeś dobry w siatkę, a potem wspominasz o dobrych podstawach gry w piłkę nożną. Więc to, że siatkówki się nauczyłeś w kilka miesięcy ma się nijak do piłki nożnej. No i zazdroszczę umiejętności wystawiania piłki gdzie chcesz  :) Ja się tego chyba w życiu nie nauczę.

I jeszcze jedno co mi się przypomniało z wcześniejszych postów  :)

Sorry, ale mimo że bardzo lubię siatkówkę, to jednak piłka nożna to sport o większych wymaganiach wobec zawodnika. No i stąd właśnie problem ze znalezieniem dobrych piłkarzy w Polsce - zawodnicy dochodzą do pewnego poziomu i nie chce im się ćwiczyć dalej, skoro żyją na zadowalającym poziomie, a dalsze treningi to wyciskanie potu ponad siły.

Z tym się zgodzę. Ale  :) Nawet jeżeli piłka nożna wymaga więcej od zawodnika to płaca za wysiłek też jest nieporównywalnie wyższa. Więc wychodzi na remis  :P Siatkarz aby żyć godnie musi dążyć do perfekcji, musi być autentycznie jednym z najlepszych w danej dziedzinie. Piłkarz niestety nie musi... Poraża mnie brak ambicji naszych piłkarzy bo jakoś w innych krajach mimo tego, że mogą sobie godnie żyć jak powiedziałeś to dalej dążą do poprawy swoich umiejętności i przy okazji poprawy wpłat na swoje konta bankowe. Polska to dziwny kraj  :)

A odnośnie skurczów to nieraz widziałem nawet na meczach naszej reprezentacji w siatkówkę, że kogoś znosili i masowali. Albo jak się masażyści rzucali na zawodników siadających na ławce   :]

Ogólnie nie ma co porównywać intensywności tych sportów. Nawet nie wiem dlaczego dyskusja trafiła na te tory  :)  
 
Zapisane
Cichy
Moderator

*

Miejsce pobytu:
LegionowoWWW
« Odpowiedz #25 : Lipca 08, 2011, 15:27:26 »

I tutaj sobie zaprzeczasz  :) Mówisz że nie byłeś dobry w siatkę, a potem wspominasz o dobrych podstawach gry w piłkę nożną.

Nie, nie o to mi chodziło. Chodziło mi o to, że nauka do grywalnego poziomu zajęła mi w przypadku PN więcej niż w przypadku siaty. Teraz w PN gram 100 razy lepiej niż w siatkę, ale przecież kiedyś musiałem dojść do podstaw i tu, i tu.

No i zazdroszczę umiejętności wystawiania piłki gdzie chcesz  :) Ja się tego chyba w życiu nie nauczę.

No sorry, ale wystawianie piłki z odpowiednią siłą, na odpowiedniej wysokości i z odpowiednią prędkością to nie jest coś co wychodzi 100 razy na 100 prób. Nawet na meczach reprezentacyjnych nie zawsze wychodzi. No i daruj sobie te sarkazmy, bo to żaden argument a psuje krew.

Siatkarz aby żyć godnie musi dążyć do perfekcji, musi być autentycznie jednym z najlepszych w danej dziedzinie. Piłkarz niestety nie musi...

No i w tym rzecz właśnie. Może po prostu w krajach zachodnich tak jest, że są przyzwyczajeni do płacy jaką u nas dostają "najlepsi", i tam ich priorytetem staje się sława i "debeściackość". Albo po prostu potrafią kochać ten sport bardziej niż nasi :).
Zapisane
Stebbins

*

Miejsce pobytu:
Dorne
WAR is NOT the ANSWER

« Odpowiedz #26 : Lipca 08, 2011, 15:44:14 »

Przecież nie lubisz siatkówki.

To jest właśnie firmowy sarkazm Steba ;)

Żaden sarkazm. To że nie lubię siatkówki nie znaczy że nie lubie siatkarek :)

Nie bede sie tez zbytnio odnosil do porownywania piłki nożnej z siatkówką. Dwie zupelnie inne rzeczy.

No moze tylko, tam ktos napisal ze tutaj jest co chwile akcja. Akle jaka akcja?????? raz- dwa-jebs!!
W tym sporcie sie w ogole jakies zagrywki trenuje?

Osobiscie to bym siatke szybciej porownywal dop kosza, ale jako że lubię kosza to tu mnie nie przegadacie. Zresztą - wiadomo, miedzy tymi dyscyplinami jest przepasc :D

Oczywiscie nie chcialem nikogo urazic, tylko jak juz powstal temat to sobie napisalem bo mnie krew zalewa jak przejezdzam po kanalach sportowych w TV a tam siatka i siatka.
Raz- dwa- jebs (i przytulasek po akcji). Nie ogarniam!!
Zapisane

"Podróż donikąd też zaczyna sie od pierwszego kroku."

(Ch. Palahniuk 'Rozbitek')
ciach_eemuu_ciach

*

Miejsce pobytu:
Łaziska Średnie

sponsor forum
SPONSOR
FORUMWhere is Jessica Hyde?

« Odpowiedz #27 : Lipca 08, 2011, 15:46:02 »

No sorry, ale wystawianie piłki z odpowiednią siłą, na odpowiedniej wysokości i z odpowiednią prędkością to nie jest coś co wychodzi 100 razy na 100 prób. Nawet na meczach reprezentacyjnych nie zawsze wychodzi. No i daruj sobie te sarkazmy, bo to żaden argument a psuje krew.

Ale to żaden sarkazm. Przynajmniej nie celowy. Poza tym dobrego wystawiania można się szybko nauczyć. Gorzej z rozgrywaniem i odpowiednim czytaniem gry co jest już sztuką ogromną. A pomiędzy wystawianiem piłki a jej rozegraniem jest różnica znacząca. Mi wystawa słabo wychodzi bo w sumie nigdy nie musiałem grać na tej pozycji i zazwyczaj się znalazł ktoś z kim można było zrobić zamianę.


Zapisane
ciach_eemuu_ciach

*

Miejsce pobytu:
Łaziska Średnie

sponsor forum
SPONSOR
FORUMWhere is Jessica Hyde?

« Odpowiedz #28 : Września 12, 2011, 21:09:44 »

Muszę to napisać, bo to co się ostatnimi czasy dzieje w Mistrzostwach Świata czy teraz Europy woła o pomstę do nieba. Jak można układać taką drabinkę turniejową aby premiowane było przegrywanie i kombinowanie? Przecież to się nie godzi z zasadami fair play. Już na poprzednich Mistrzostwach Świata we Włoszech drabinka była ułożona nie dość, że pod gospodarzy to jeszcze zachęcała do kombinowania i przegrywania w imię łatwiejszej drogi do strefy medalowej. Wtedy Polacy jako jedyni (z tego wychodzi, że głupi) grali uczciwie i odpadli dość wcześnie. Dlatego cieszy mnie dzisiejszy przegrany, ale wygrany mecz z Słowacją. Polacy dzięki temu mają wymarzoną drogę do półfinału, a Bułgarzy czyli krętacze z poprzedniej mistrzowskiej imprezy dostają w ćwierćfinale Rosję i najprawdopodobniej jadą do domu. Co bardzo mnie cieszy  :) Może podkładania meczów nie pochwalam, ale jeżeli system jest tak zły jaki jest obecnie to chyba nie ma wyjścia. Chore zasady zaczęły rządzić siatkówką i pora na jakieś zmiany bo w obecnej formie takie turnieje tracą sens.
Zapisane
kujot666

*

Miejsce pobytu:
Działdowo

sponsor forum
SPONSOR
FORUM« Odpowiedz #29 : Sierpnia 30, 2014, 22:29:23 »

No cóż, genialne otwarcie, brawo chłopaki! Fala
Serbia poległa przy odbiorze i coś czuję w kościach, że w kolejnych meczach wyraźnie to poprawią. Zresztą to klasowy zespół i aż dziwne, że tak słabo wypadli.
Poza naszymi Orłami będę po cichu kibicował Ruskim, bo Muserski to dla mnie aktualnie najlepszy siatkarz na świecie. Diabeł 9
Zapisane

Graham, Dean & Stephen rules!!! ;-) Preston & Child kicks like a mule!:-D
kujot666

*

Miejsce pobytu:
Działdowo

sponsor forum
SPONSOR
FORUM« Odpowiedz #30 : Sierpnia 31, 2014, 15:00:15 »

Włochy-Iran 1:3 Fala

Świetny mecz Iranu! Już w lidze światowej pokazali pazura, co bardzo optymistycznie rokowało na mundial. I jak widać to nie słowa rzucane na wiatr. Bardzo dojrzała gra, świetnie zgrany i zżyty zespół, jednym słowem pełen profesjonalizm. Cieszę się z tego zwycięstwa bo nienawidzę makaronów, a tak naprawdę gdyby nie genialny Zaytsev popłynęli by sromotnie w trzech setach. Iran - czarny koń turnieju. :haha:
« Ostatnia zmiana: Września 02, 2014, 21:12:31 wysłane przez kujot666 » Zapisane

Graham, Dean & Stephen rules!!! ;-) Preston & Child kicks like a mule!:-D
kujot666

*

Miejsce pobytu:
Działdowo

sponsor forum
SPONSOR
FORUM« Odpowiedz #31 : Września 02, 2014, 15:15:55 »

No cóż trochę meczy za nami, z reguły zwycięsko wychodzą faworyci. Jedynie USA biło się trochę z Belgią, ale jako faworyt jednak wygrali. :haha:
   Dzisiaj grają nasi i już od 13-ej sporo się dzieje. :roll:
Serbowie trochę się podbudowali zwycięstwem nad Argentyną i coś czuję, że broni jeszcze nie złożyli (chociaż strasznie apatyczni i bez życia są te chłopaki). No i gwóźdź programu, czyli Iran-USA! Genialny mecz wygrany przez professores z Iranu w tie-breaku. Uwielbiam ich grę i chciałbym żeby zagrali w finale, albo chociaż byli na pudle. Diabeł 9
A wieczorem - POOOLSKAAAAAAA  BIAAAAAAAŁO CZERWOOOOONI!!! Wiking Fala
Zapisane

Graham, Dean & Stephen rules!!! ;-) Preston & Child kicks like a mule!:-D
kujot666

*

Miejsce pobytu:
Działdowo

sponsor forum
SPONSOR
FORUM« Odpowiedz #32 : Września 03, 2014, 09:41:49 »

Kolejny mecz Polaków za nami, a tu cisza. :o
Szybkie 3:0 dla naszych, które nie pozostawia żadnych złudzeń co do tego kto jest najlepszy w tej grupie. Brawooooooo chłopaki! Fala

W międzyczasie cały czas zerkałem na pojedynek Francja-Włochy. Jak niewiele brakowało żabojadom aby powieźć wspaniałą Italię 3:0, by w ogólnym rozrachunku przegrać 2:3. Wall Szkooooda.

A dzisiaj kolejny mecz Muserski & Company. Wiking Coś czuję, że zniszczą przeciwnika. :haha:
Zapisane

Graham, Dean & Stephen rules!!! ;-) Preston & Child kicks like a mule!:-D
marczewek

*

Miejsce pobytu:
była stolica byłego województwa
mój nik wzion sie od mojego imienia

« Odpowiedz #33 : Września 03, 2014, 10:22:14 »

Ja nie oglądam bo nie mam na czym :D
Ale jestem pod wrażeniem polskiej kadry. Z zatrudnieniem Antigi miałem to samo co z Bergiem - czyli o co kaman?
A tu widać że coś idzie ku lepszemu.
Zapisane

- Klasyka to książki, które ludzie cenią i których nie czytają.
Mark Twain
kujot666

*

Miejsce pobytu:
Działdowo

sponsor forum
SPONSOR
FORUM« Odpowiedz #34 : Września 03, 2014, 10:47:11 »

Wybór Antigi nie był zły, on zna naszą ligę od podszewki i wie na co stać każdego z naszych graczy. Jak widać w kadrze są starzy wyjadacze z sukcesami na koncie, jak i ci co jak dotąd nie grali. jest dobrze, być może będzie jeszcze lepiej, a kto wie czy nie uda nam się wygrać Mundialu. Wiking
Zapisane

Graham, Dean & Stephen rules!!! ;-) Preston & Child kicks like a mule!:-D
ciach_eemuu_ciach

*

Miejsce pobytu:
Łaziska Średnie

sponsor forum
SPONSOR
FORUMWhere is Jessica Hyde?

« Odpowiedz #35 : Września 03, 2014, 15:48:19 »

Wszystko fajnie, ale jak się tu pasjonować MŚ i meczami Polaków "oglądanymi" na onecie, patrząc na zmieniający się wynik? Polsat to sku@#$%@#y. Początkowo miałem nadzieję, że nie będą transmitować meczy innych drużyn a naszej tak. A tutaj niespodzianka. Cisną się na usta niecenzuralne słowa.

A najbardziej rozbrajające jest to, że gównianych piłkarzy będziemy oglądać w eliminacjach do ME. Gdzie tu sens i logika. Polska organizuje wielką imprezę siatkarską, chyba tylko u nas zainteresowanie tą dyscypliną jest takie duże (pełne hale, wielu ludzi przed tv) ale nie dane jest tego wydarzenia większości doświadczać.

Szkoda gadać, wg cyferek z onetu nasi grają dobrze i pewnie :) A Polszmatowskie świnie od tej pory totalnie olewam i już tego programu nigdy nie oglądam.
Zapisane
kujot666

*

Miejsce pobytu:
Działdowo

sponsor forum
SPONSOR
FORUM« Odpowiedz #36 : Września 04, 2014, 06:04:30 »

No tu się eemuu całkowicie z tobą zgadzam. Jak usłyszałem, że za oglądanie Mundialu w siatę trzeba będzie płacić, to mało się nie zagotowałem. Wall Wall Wall Wall Wall Wall Ku..., jak tak można. :o
Dopiero później gdzieś doczytałem, że abonenci Cyfrowego Polsatu będą mogli to jednak oglądać normalnie. Mam o tyle farta, że zaliczam się do tej grupy, bo gdyby nie, to złorzeczyłbym ile tylko wlezie podobnie jak ty.  Wall

Wczoraj wieczorem były bardzo ciekawe mecze! :D Rosja i Brazylia miała fajny trening z rywalami.
Zapisane

Graham, Dean & Stephen rules!!! ;-) Preston & Child kicks like a mule!:-D
Repta

*

Miejsce pobytu:
Trzebnica

sponsor forum
SPONSOR
FORUM« Odpowiedz #37 : Września 04, 2014, 15:46:16 »

A ja się nie zgadzam i uważam, że ktoś tutaj po prostu nie rozumie tego, że Polsat zapłacił kupę kasy za prawo do pokazywania i dlaczego niby nie mają mieć z tego profitu? Pretensje można mieć do TVP bo jakoś pieniądze na produkowanie śmieci pokroju "K jak kartony" są a na pokazywanie meczów Polaków w siatkę to nie ma....

Polacy na razie dobrze zaczęli ale poważne mecze przed nimi tą fazę powinni spokojnie przejść wygrywając do końca wszystkie mecze, ewentualnie z Argentyną mogą być problemy. Dopiero potem zaczną się schody i mecze prawdopodobne z USA, Włochami, Francją i Iranem. To będzie prawdziwy test dla naszych siatkarzy.
Zapisane

ciach_eemuu_ciach

*

Miejsce pobytu:
Łaziska Średnie

sponsor forum
SPONSOR
FORUMWhere is Jessica Hyde?

« Odpowiedz #38 : Września 04, 2014, 16:27:44 »

Polsat odrzucił negocjację w sprawie meczów Polaków z TVP. Więc wina TVP w tym niewielka. Polsat to sprzedawczyki nie warte słowa więcej uwagi. Serio ocieplają sobie wizerunek puszczając megashit w postaci "Transportera" po raz 10 zamiast meczu siatkówki. Stacje tv żyją z oglądalności, a mecze Polaków miałby dużą. A tak promocja siatkówki w naszym kraju aktualnie prawie nie istnieje, a same mistrzostwa (grane na naszym terenie aby przypomnieć) przechodzą kompletnie bez echa. Bardzo szkoda, bo nie wiadomo kiedy następny raz będziemy mieli okazję zobaczyć takie siatkarskie wydarzenie w naszym kraju.

Jeszcze gdyby transmisje siatkówki u nas zawsze tak wyglądały można by to zrozumieć. Ale sposób pokazywania tych mistrzostw to precedens. Mecze Polaków czy to w Lidze Światowej czy innych turniejach zawsze były transmitowane w otwartych kanałach a o pieniądze nikt nie pytał.

Zapisane
Repta

*

Miejsce pobytu:
Trzebnica

sponsor forum
SPONSOR
FORUM« Odpowiedz #39 : Września 04, 2014, 16:35:01 »

Polsat odrzucił ofertę bo im się nie kalkulowało. Poza tym z tego co kojarzę to mecze Polaków w LŚ były tylko Polsacie Sport, także nie były tak całkiem w otwartych kanałach. Poza tym tak całkiem serio to jest trochę tak jak ludzie mogliby się wkurzać na NC+ bo nie dają LM w otwartych kanałach itp. Każdy dba o swoje interesy.
Zapisane

Strony: 1 [2] 3 4 5   Do góry
Drukuj
Skocz do: