Strony: 1 ... 59 60 [61] 62 63 ... 75   Do dołu
Autor Wątek: Piłka nożna <<<Różne ligi europejskie>>>  (Przeczytany 140699 razy)

SPONSOR
FORUM

WWW
« Odpowiedz #1200 : Sierpnia 14, 2022, 10:39:11 »

Ja wczoraj obejrzałem sobie meczy, bo bardzo byłem ciekaw jak Lewy wypadnie. I myślę, że nie wypadł źle. Całkiem inna liga, inne tempo itp. wiadomo jak jest. Ale rozpierdala nie ten hejt, który zaraz po meczu się włączył. Ludzie są zjeb*ni totalnie. Pierwszy mecz, brak bramki i ŚWIAT SIĘ WALI, LEWY NIE DA RADY, HISZPAŃSKA LIGA JUŻ GO ZWERYFIKOWAŁA. Buehehe. Masakra.

Ogólnie mega dużo potencjału i energii wczoraj było widać. Tylko cały czas brakowało tego czegoś. Ostatniego podania? Wykończenia? WIększego nacisku w polu? Nie wiem. Ale ja myślę, że taki skład jak mają teraz musi odpalić. Wiadomo,jako kibicowi Realu nie będzie mi do tego prędko, ale bądźmy realsitami i obiektywnymi ludźmi. TO jest Barca. Ciekawi mnei bardzo mecz z Realem już niedługo.

A śledzicie sobie angielską? Myślałem. Łudziłem się. Miałem nadzieję. Że Jednak po tym dobrym obozie MU zacznie od początku wygrywać, w końcu na start mieli słabsze zespoły. OTÓŻ NIE. Żałość. Smutek. Żenada. A to wczoraj to szpikulec prosto w moje uschnięte serce. Ja pierd... Tam trzeba połowę składu wywalić i ze 2 lata minimum, żeby oni mieli jakieś, jakiekolwiek, szanse o tytuł. Liv, City ich rozjedzie. A 22.08 już mecz z Liverpoolem. To będzie straszne.
Zapisane

"W głębi duszy zdajemy sobie sprawę z własnej głupoty, a poświęcamy zbyt wiele czasu albo na ukrywanie tego, albo na udowadnianie, głównie sobie, że tak nie jest"-Jonathan Carroll

Repta

*

Trzebnica

SPONSOR
FORUM

« Odpowiedz #1201 : Sierpnia 16, 2022, 11:21:30 »

No United wygląda póki co dramatycznie i generalnie obecne pomysły transferowe są cokolwiek wątpliwe... Rabiot, Arnautovic, Dest... to raczej nie są transfery, które pomogą w obecnej sytuacji.

Real wywalczył zwycięstwo, ale mecz nie był łatwy, rywalowi dobrze ułożyło się spotkanie, strzelili bramkę po ładnej prostopadłej piłce i błędzie Rudigera. Potem niby dużo szumu ze strony Realu ale jednak mało konkretów, brakowało skuteczności. Na szczęście w 2 połowie Vini troche szarpnął i Vasquez wykończył a potem piękny wolny Alaby i udało się wygrać 2-1.

Barcelona wyglądała w meczu z Rayo dość średnio, mieli lepsze momenty ale tak naprawdę mam wrażenie, że to Rayo miało klarowniejsze sytuacje i mogło z Barcą nawet wygrać. Lewy powalczył ale zabrakło bramki. No i mam trochę wrażenie, że Dembele i Raphinha grali mocno pod siebie.

FORUM

« Odpowiedz #1202 : Sierpnia 16, 2022, 11:28:59 »

A ponoć Atletico chętnie przyjmie Ronaldo. Ciekawe, co z tego będzie. Wiem, że dopiero dwie kolejki, ale United na ostatnim miejscu wygląda jednak dziwnie :D Inna sprawa, że taki Liverpool też dość średnio rozpoczął rozgrywki.
Zapisane
marczewek

*

była stolica byłego województwa

mój nik wzion sie od mojego imienia

« Odpowiedz #1203 : Sierpnia 16, 2022, 13:49:10 »

Za to dobrze rozpoczął Arsenal. Dwa zwycięstwa, w ostatnim meczu klasą samą dla siebie był Gabriel Jesus, dwa gole i dwie asysty.

W sumie ciekawe, City sprzedało dwóch napastników, jednego do Arsenalu (Jesus), drugiego do Chelsea (Sterling), i to chyba ten z czerwonej części lepiej się wkomponował w drużynę.
Zapisane

- Klasyka to książki, które ludzie cenią i których nie czytają.
Mark Twain
p.a.

*

Katowice

SPONSOR
FORUM

« Odpowiedz #1204 : Sierpnia 16, 2022, 14:01:36 »

Noo, kto wie, może to będzie ten sezon, kiedy Arsenal wróci do ścisłej czołówki.
Zapisane
marczewek

*

« Odpowiedz #1205 : Sierpnia 16, 2022, 14:57:40 »

Ciekawa kolejka w Serie A.
Milan miał problemy, ale udało się wyciągnąć wynik na 4:2. Co ciekawe w pierwszym składzie wyszedł Rebić, a Giroud i Origi weszli dopiero z ławki. Trochę zbyt łatwo stracone gole, jak na początek sezonu.

Nieźle zagrało Napoli, które rozgromiło 5:2 Hellas. W składzie wystąpiło trzech nowych zawodników, ale jakby nie było tego widać. Wygląda to interesująco.

Zaskoczył mocno Juventus, też mocno odmieniony, i lekko i łatwo pokonał nie takie znowu słabe Sassuolo. Z drugiej strony mają trochę krótką kołderkę w ofensywie, bo Kean, Rabiot, Pogba i Chiesa leczą kontuzje. A podobno Di Maria też wypada na miesiąc.

Natomiast inni papierowi faworyci nie zachwycili. Inter rzutem na taśmę wygrał 2:1, a Roma 1:0 z trudem Salernitanę.

Do ciekawej sytuacji doszło w meczu Lazio - Bologna. Nowy bramkarz Lazio, Luis Maximiano dostał czerwoną kartkę za zagranie ręką centymetry przed polem karnym... w szóstej minucie meczu.
Wszedł za niego... drugi nowy bramkarz, Ivan Provedel.
A Lazio wygrało 2:1

W Spezii w pierwszym składzie zagrało trzech Polaków. Drągowski, Kiwior i Reca. Wszyscy trzej są raczej pewni pierwszej 11.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 16, 2022, 15:08:21 wysłane przez marczewek » Zapisane

WWW
« Odpowiedz #1206 : Sierpnia 16, 2022, 16:23:22 »

Jesus będzie szedł na króla strzelców. To jest jego klub do strzelania, zobaczysz. ;)

A widzieliście interakcję Tuchela z Conte? Fajnie się ścieli :D Meczu całego nie widziałem, tylko trochę drugiej połówki, ale rzeczywiscie Tuchel mógł się wnerwić, bo te braki Totków mocno naciągane. Dwie padły po ewidentnych faulach na zawodniku Chelsea, który powinien dostać co najmniej żółtą. Tylko czemu się sreać do trenera, skoro to nie on, a sędzia, zadecyował, że gol uznany?

Zapisane

p.a.

*

Katowice

SPONSOR
FORUM

« Odpowiedz #1207 : Sierpnia 20, 2022, 13:12:05 »

Wolę chyba Tuchela niż Conte, no ale w sumie to on sprowokował sytuację ;)

Tymczasem Casemiro w MU. Tym samym rozleciało się trio (pozostali to oczywiście Modric i Kroos), któremu moim zdaniem Real zawdzięczał więcej, niż Ronaldo o Zidanie (trenerze) nie wspominając.
Zapisane
marczewek

*

« Odpowiedz #1208 : Sierpnia 20, 2022, 23:49:58 »

To było takie trio jak Messi - Neymar - Suarez.

Problem w tym trio był taki, że jak któryś wypadał, to Real tracił 50%.

Teraz wreszcie sprowadzili młodych, co mogą za jakiś czas dorównać nieśmiertelnemu trio.

FORUM

« Odpowiedz #1209 : Sierpnia 21, 2022, 06:35:48 »

Hm, raczej jak Busquets-Xavi-Iniesta, jeśli ściśle o pozycje idzie. Natomiast jeśli o bycie "amuletem" - kto wie.

Bosz, ale mi się zatęskniło za trio MSN. To była chyba moja ulubiona Barca. Nie ta z Ronaldinho, nie ta późniejsza, już z Messim, ale Henrym czy Villą dodatkowo w ataku (za Pedro to ja nigdy nie przepadałem).  Ale właśnie ta. Cokolwiek mówić o Neymarze, wtedy miał swój peak a jego współpraca z Messim była wzorowa, grał nie tylko efektownie, ale i efektywnie. A do tego wybitny goleador Suarez. Nic tylko siąść i płakać nad obecnym zespołem ;)

No ale zobaczymy. Dziś mecz z Sociedad. Wczoraj Real imponująco rozgromił Celtę Vigo, a strzelali i starzy, i młodzi. A dzisiaj ogólnie trochę hitów, bo i Milan z Atalantą i - to może być ciekawe - Newcastle z City.
Zapisane
marczewek

*

« Odpowiedz #1210 : Sierpnia 21, 2022, 22:25:22 »

Co się dziś odwaliło to ja nie.

Bayern gromi 7:0 Bochum, dwie bramki strzela Mane (w tym jedna z karniaczka), i już samodzielnie przewodzi w tabeli. Wczoraj skompromitowali się Dortmundczycy, tracąc trzy bramki w samej końcówce meczu.

W lidze angielskiej beznadziejna Chelsea przegrywa z Leeds. Niezłe widowisko było w Newcastle, w pojedynku dwóch drużyn zasilanych petrodolarami 3:3.

PSG chyba pozazdrościło Bawarczykom, i postanowili rozgromić Lille. Trzy gole Mbappe, dwa Neymara i jeden Messiego..
Szokujący wynik jak na spotkanie Mistrza z byłym mistrzem.

Milan traci pierwsze punkty, remisując z Atalantą. Z kompletem punktów Inter i Napoli. Napoli miało być takie słabe, a tu wcale to tak źle nie wygląda, mimo wielu nowych twarzy. Roma i Juve grają jutro.

Mark Twain
p.a.

*

Katowice

SPONSOR
FORUM

« Odpowiedz #1211 : Sierpnia 21, 2022, 22:38:22 »

Faktycznie szok, ale zobacz statystyki. Nie wiem, jak groźne były one groźne, ale statystyki strzałów po obu stronach niemalże identyczne. Więc nie jest tak, że Lille nie atakowało.

Newcastle pokazało moc, choć też może brak doświadczenia, skoro wypuścili 3:1...

W Serie A Milan chyba zremisuje z Atalantą... A w meczu Barcelony Lewandowski strzelił swojego pierwszego gola w pierwszej minucie ;)
Zapisane
marczewek

*

« Odpowiedz #1212 : Sierpnia 21, 2022, 22:47:45 »

No i za chwilę stracili, i dalej remis. A teraz to Real przeważa.
Wcześniej Atletico dostało w trąbę od Villarreal.
Ja nie mogę zrozumieć jak można tak grać, mając taką pakę jak Morata, Felix, Griezmann i Correa.
Oni powinni siadać na każdego przeciwnika, wbić z 3 czy cztery, i czekać na kolejne spotkanie.

Ale i tak najbardziej szokuje Sevilla. Barca sobie aktywuje jakieś dźwignie, kupuje na potęgę kogo chce, a Sevilla sprzedaje swoich dwóch najlepszych stoperów. Zresztą wiele goli nie tracą, tyle że mimo bogactwa w ofensywie to nic nie strzelają.

Lewandowski dwie bramki i jeszcze nieuznana asysta. Ansu Fati wchodzi w 64 minucie, zalicza dwie asysty w ciągu dwóch minut, i strzela gola 10 minut później.

Mark Twain
marczewek

*

« Odpowiedz #1213 : Sierpnia 23, 2022, 02:27:33 »

Dobra, Liverpool dostał w trąbę od United  :haha:
Coś czuję że premierlig w tym sezonie to będzie kopalnia beki.

WWW
« Odpowiedz #1214 : Sierpnia 23, 2022, 12:09:20 »

Też tak czuję. Hehehe. Ale Liv ma bardzo słaby start, więc nie jaram się, że MU ma jakieś przełamanie. Zobaczymy po pierwszych 5 meczach. :)
Zapisane

Repta

*

Trzebnica

SPONSOR
FORUM

« Odpowiedz #1215 : Sierpnia 23, 2022, 12:30:07 »

Sezon w Anglii zaczął się dość niespodziewanie bo o ile słabego United można się było trochę spodziewać o tyle słabego Liverpoolu już nie do końca, ale tam też jest problem z kontuzjami, sporo zawodników wypadło + Nunez zawieszony na 3 mecze. W tym sezonie to Arsenal może dość niespodziewanie być groźny i powalczyć o co najmniej TOP4

Co do Hiszpanii to Real męczył się w 1 połowie ale piękna brameczka Modricia rozwiązała sporo problemów, w drugiej połowie Real rozjechał Celtę fizycznie i spokojna wygrana 4-1.
Barcelonę oglądałem w 1 połowie i jak dla mnie Sociedad wyglądało w tym okresie lepiej od Katalończyków, ale brakowało skuteczności i tak coś czułem, że w drugiej połówce Barca ich rozjedzie. Ciekaw jestem jak będzie dalej Barcelona wygląda mega mocno w linii ofensywnej ale w obronie IMO mają trochę dziur i zobaczymy czy Xavi będzie umiał to załatać, dużo też będzie zależało od tego czy młodziaki w pomocy będą trzymać formę.
Zapisane

p.a.

*

Katowice

SPONSOR
FORUM

« Odpowiedz #1216 : Sierpnia 27, 2022, 17:57:49 »

No cóż, Liverpool chyba się wku**ił ;) 9:0 to pewnie jeden z najwyższych wyników w historii?

Ciekawa sprawa w meczu City. Przegrywali już 0:2, ale potem Silva strzelił kontaktowego, a następnie... Haaland dorzucił hat-tricka. Co za gość.

*

« Odpowiedz #1217 : Sierpnia 28, 2022, 21:53:47 »

Robert znów szaleje w Barcelonie, dwa gole (o ile drugiego nie zakwalifikują na samobój) tym razem na Camp Nou i fotel lidera strzelców. Wygląda to obiecująco.

Inter przegrał z Lazio i stracił pozycję lidera. Milan natomiast wygrał, i trzyma się w czubie.
Niezły ścisk w Serie A.

Punkty stracił Bayern i muszą fotel lidera dzielić z... Unionem Berlin, który póki co gra naprawdę nieźle.

Szok w Anglii, gdzie z kompletem zwycięstw jest Arsenal.
Z dna podnoszą się Liverpool i United.

We Francji na ten moment na czele Marsylia, bo PSG nieoczekiwanie przegrywa z Monaco.

Mark Twain
Repta

*

Trzebnica

SPONSOR
FORUM

« Odpowiedz #1218 : Sierpnia 29, 2022, 08:20:07 »

@UP
Monaco koniec końców zremisowało z PSG ;)

W Hiszpanii, Real wczoraj wygrał 3-1 na wyjeździe z Espanyolem ale to nie był najlepszy mecz "Królewskich". Szybko zdobyta bramka po ładnej asyście Tchouameniego i strzale Viniego i przez pierwsze 30 minut raczej pełna kontrola nad meczem ale potem... Real trochę spuścił z tonu i Espanyol to wykorzystał i Joselu strzelił na 1-1. W drugiej połowie, długo nie szło mistrzom Hiszpanii dopiero w końcówce Rodrygo wrzucił ciasteczko a Benzema wykończył, a już w doliczonym czasie gry bramkarz gospodarzy kopnął przed polem karnym Ceballosa i wyleciał z boiska a to, że w bramce stoi obrońca wykorzystał Karim z wolnego i ma już tylko jedną bramkę mniej niż Robert ;) (jakby nie oddał karnego Hazardowi to może mieliby tyle samo bramek ;) )
Zapisane

p.a.

*

Katowice

SPONSOR
FORUM

« Odpowiedz #1219 : Września 01, 2022, 13:32:49 »

Rozstrzelał się Robert w Barcelonie, jeszcze mocniej zaś rozstrzelał się Haaland, który zaliczył drugiego hat-tricka z rzędu. Ale tak patrzę na te jego bramki... no 2/3 z nich to jest kwestia dobrego ustawiania się (choć wiadomo, to jest kluczowa być może umiejętność napastnika) i wykorzystania swoich warunków. Generalnie - dobitki to pustej bramki, wyciągnięte kopyto lub głowa. Gość strzela tych bramek od groma, a mnie coś ciągle nie potrafi do siebie przekonać, choć na pewno City brakowało takiego typowego łowcy bramek. A generalnie to na chwilę obecną wydaje się, że walka o tytułu rozstrzygnie się między City a Arsenalem, choć myślę, że Liverpool do nich doskoczy, Totki może też. Największym rozczarowaniem póki co Chelsea. Newcastle? No są blisko tych topowych zespołów, ale to jeszcze nie ten poziom. Ale tu może po prostu zgrania brakować, o LE powinni powalczyć.