Gotham Cafe

Oficjalne fora serwisów => Serwis StephenKing.pl => Wątek zaczęty przez: nocny on Sierpień 31, 2010, 02:00:16Tytuł: Stare forum
Wiadomość wysłana przez: nocny on Sierpień 31, 2010, 02:00:16
Służyło nam 8 lat, tu się poznawaliśmy, tutaj dyskutowaliśmy o Stephenie Kingu. Napisaliśmy przez ten czas grubo ponad 50 tysięcy postów. To potężne archiwum, do którego warto czasem wrócić, czy to szukając jakiejś informacji, czy po prostu z sentymentu, powspominać wspaniałe czasy.

Stare forum (http://free4web.pl/3/1,11628,30334,,Threads.html)


Tytuł: Odp: Stare forum
Wiadomość wysłana przez: Duddits on Wrzesień 05, 2010, 11:42:19
Bardzo pozytywnie odbieram fakt, że stara GWKC została tylko zamknięta a nie także usunięta :)


Tytuł: Odp: Stare forum
Wiadomość wysłana przez: human on Wrzesień 05, 2010, 12:50:14
Tamto forum jest bardzo ważne, ale wazniejsze jest, aby to bardziej się rozwijało! Bo przecież teraz to tu żyjemy :D

Nie wiem, gdzie zadać to pytanie, więc pytam tutaj : w starym forum utworzyłem temat "Polska Chronologia powieści Kinga" - jak na wasz gust pytanie - czy jest sens przenosić to tutaj i do jakiego wątku jak już coś ???
Tam są wszystkie Polskie wydania wraz z okładkami i takie coś może się przydac :)


Tytuł: Odp: Stare forum
Wiadomość wysłana przez: Mando on Wrzesień 05, 2010, 13:36:43
Myślałem już o tym, ale nie wiem gdzie to przenieść. Bardzo chciałbym by pokoje książkowe i filmowe były tylko o konkretnych tytułach by łatwo było je znaleźć, a wszelkie inne topiki (nawet jeśli dotyczą książek, konkretnych motywów np. "Wątek Polaków w książkach Kinga" itd.) chciałbym by trafiały do dyskusji ogólnych. Więc wydaje mi się, że chronologia też tam chyba.


Tytuł: Odp: Stare forum
Wiadomość wysłana przez: Ciacho on Wrzesień 05, 2010, 16:10:18
Przychylam się do zdania Dudditsa (siema na nowej miejscówce tak w ogóle :D ),że miło iż forum stare nie zostało usunięte. Zostało odsunięte na bok,zakurzy się itp,ale dużo wspomnień pozostało i zawsze można tam zerknąć z uśmiechem na twarzy. :)Tytuł: Odp: Stare forum
Wiadomość wysłana przez: Mando on Wrzesień 05, 2010, 16:18:36
No to załóż temat "Forum SK.pl" i tam to napisz :d No kurde celowo nie zakładamy wszystkiego co byście se mogli do woli pozakładać.


Tytuł: Odp: Stare forum
Wiadomość wysłana przez: Ciacho on Wrzesień 05, 2010, 16:56:16
Dobra, to skracam poprzedni post i przenoszę. :)


Tytuł: Odp: Stare forum
Wiadomość wysłana przez: pływus on Wrzesień 05, 2010, 17:02:37
Ja niezbyt długo byłem na tym starym forum, ale już zdążyłem dosyć mocno się na nim zakorzenić i stwierdzić z bólem serca, że mi go brakuje  ;( Ale z czasem rany się goją i ta napewno też się zabliźni, tym bardziej, że daliście nam najlepsze lekarstwo na to w postaci tego nowego i wizualnie lepiej wyglądającego forum.Bardzo spodobał mi się kalendarz na którym widoczne są urodziny pozostałych forumowiczów.U/ważam, że z czasem to forum stanie się lepsze od poprzedniego i na stałe zagości w naszych domach. :) :)


Tytuł: Odp: Stare forum
Wiadomość wysłana przez: chiyeko on Wrzesień 05, 2010, 21:35:29
Także nie byłam tam zbyt długo, ale bardzo dobrze tam się czułam :) i mimo, że nie udzielałam się ostatnio, to odwiedzałam forum codziennie i starałam się czytać na bieżąco. Po prostu nie jestem jeszcze aż tak oczytana, a dyskusje toczyły się w wątkach, gdzie na przykład pojawiała się informacja jakaś i poza 'o, super' nic więcej nie byłabym w stanie napisać, albo tam, gdzie nie napisałabym nic, bo np nie przeczytałam danej książki.

Jednak zakładając swój profil tam nie przypuszczałam, że tak bardzo mnie wciągnie przebywanie tam i jestem pewna, że tutaj będzie tak samo :)
I też uważam, że miło, że tamto forum nie zostało usunięte. Parę razy przeglądałam stare wątki i niektóre mi bardzo pomogły ;)


Tytuł: Odp: Stare forum
Wiadomość wysłana przez: murarz on Wrzesień 05, 2010, 23:59:36
Przyznam szczerze, że zakładając konto na tamtym forum, byłam nastawiona na czytanie, nie na pisanie. Z czasem jednak się przekonałam, że warto wrzucić swoje 3 grosze, choć może zbyt dużo postów nie napisałam, ale jednak :P Na nowym forum planuje być trochę bardziej aktywna :)
Fajnie, że zostało. Ale wiadomo - nie zostanie na zawsze, więc trzeba się cieszyć, póki jest :D