Gotham Cafe

Oficjalne fora serwisów => Serwis Carpe Noctem => Wątek zaczęty przez: crusia on Lipca 17, 2011, 16:40:36Tytuł: Carpe Noctem 2.0
Wiadomość wysłana przez: crusia on Lipca 17, 2011, 16:40:36
Po latach udręk, kłopotów finansowo-personalnych czy jak je tam zwać, wreszcie finalizujemy prace nad nową odsłoną Carpe Noctem.

Dzisiaj stare Carpe Noctem zostało oficjalnie (i symbolicznie) zamknięte, a redakcja zwiera szeregi, by dopicować nowy system. Czeka nas jeszcze sporo nieprzespanych nocy, ale mamy nadzieję za tydzień, góra dwa, otworzyć zupełnie nowy serwis!

Będziemy tu co raz wrzucać jakieś informacje, by podgrzać atmosferę, ale na razie zdradzę tylko, że niestety (a może stety?) nie będzie to php, nad którym tyle lat pracowaliśmy, ale coś zupełnie innego, więc jak ktoś gdzieś kiedyś trafił na projekty layoutu nowego CN, może zapomnieć o tamtym wyglądzie i razem z resztą wyczekiwać sneaków ;)


Tytuł: Odp: Carpe Noctem 2.0
Wiadomość wysłana przez: crusia on Lipca 19, 2011, 21:41:12
Zgodnie z zapowiedzią - mała próbka nowego wyglądu Carpe Noctem :) Poza tradycyjnym pomarańczem nic nie zostało z dawnego layoutu!

Printscreeny z dwóch różnych przeglądarek. Opera odmawia zaokrąglania kantów ;)


Tytuł: Odp: Carpe Noctem 2.0
Wiadomość wysłana przez: crusia on Lipca 30, 2011, 15:21:26
Oficjalne otwarcie nowego Carpe Noctem nastąpi w poniedziałek o godz. 18:00 :)


Tytuł: Odp: Carpe Noctem 2.0
Wiadomość wysłana przez: Tathagatha on Lipca 30, 2011, 18:29:44
Juhu :)

A szampan będzie? :)


Tytuł: Odp: Carpe Noctem 2.0
Wiadomość wysłana przez: lorddemon1991 on Lipca 30, 2011, 19:03:45
A ta tylko alkohol i alkohol :D


Tytuł: Odp: Carpe Noctem 2.0
Wiadomość wysłana przez: crusia on Lipca 30, 2011, 20:05:17
Niestety chyba każdy we własnym zakresie, bo nasza redakcja z deka rozsiana po kraju :D Ja na pewno będę wieczorem oblewać, jak tylko dotrę do Torunia :)


Tytuł: Odp: Carpe Noctem 2.0
Wiadomość wysłana przez: Tathagatha on Lipca 31, 2011, 09:45:29
Dobra crusia niech będzie ten absynt. Przekonałaś mnie :)


Tytuł: Odp: Carpe Noctem 2.0
Wiadomość wysłana przez: crusia on Sierpnia 01, 2011, 18:11:34
Carpe Noctem 2.0 oficjalnie OTWARTE! :D

Po latach zmagań wreszcie udało nam się uruchomić nową wersję Carp Noctem. Możemy już oficjalnie mówić, że Carpe Noctem weszło w drugą fazę swojego rozwoju!

Z dumą przedstawiamy Wam nowy wygląd serwisu ? nie tyle odświeżony, co zbudowany od podstaw. Przez jakiś czas pewnie wszyscy będziemy musieli się oswajać z nowymi funkcjami, na które czekaliśmy wieki, ale które będą nam bez wątpienia płatać na początku figle. Dlatego prosimy Was o wyrozumiałość ? nowa odsłona serwisu Carpe Noctem to wersja beta. Aż do czasu oficjalnego otwarcia ? które nastąpi w nasze ósme urodziny - będziemy tu wpro­wadzać jeszcze zmiany.

Pewne rzeczy wymagają doszlifowania ? począwszy od wyglądu, na drobnych ustawieniach kończąc ? ale już dzi­siaj zapraszamy Was do przeglądania naszych aktualnych zasobów i do testowania wszystkiego, co wpadnie Wam w oko. Przede wszystkim polecamy Waszej uwadze bardzo przyjazne opcje sortowania treści ? możecie wędrować sobie po chmurze tagów i kategoriach, a na każdej stronie znajdziecie polecane linki.

Zachęcamy do zaglądania do nas częściej niż dotychczas ? w najbliższym czasie planujemy dla Was mnóstwo atrakcji i ciekawych tekstów. Mile widziane będzie również wskazywanie błędów w działaniu nowego serwisu i dziele­nie się z nami wszelkimi komentarzami i sugestiami.


Tytuł: Odp: Carpe Noctem 2.0
Wiadomość wysłana przez: SickBastard on Sierpnia 01, 2011, 20:15:32
No i pięknie :) Teraz tylko wrzucić resztę recenzji :D

Ja już na nowym Carpe siedziałem ostatnie 2 tygodnie, także trochę mi się opatrzyło, ale jestem ciekawy jak wam się podoba?
Trochę się pewnie jeszcze zmieni, ale ogólnie to chyba większa część roboty za Pawłami (bo to oni grzebią we wtyczkach i kodzie) :)


Tytuł: Odp: Carpe Noctem 2.0
Wiadomość wysłana przez: Mario on Sierpnia 01, 2011, 21:19:09
Czytelne, miłe dla oka i dużo bardziej przejrzyste niż stara odsłona strony. Po prostu 2.0 ;). Dobra robota!
Jedyne, co mi trochę zgrzyta to dwukolumnowy tekst w recenzjach, artykułach i wywiadach. Wolę tradycyjny układ.


Tytuł: Odp: Carpe Noctem 2.0
Wiadomość wysłana przez: Mando on Sierpnia 02, 2011, 03:35:28
Ja już na nowym Carpe siedziałem ostatnie 2 tygodnie

Tak jak pewnie spora część forum. Też już jakiś czas temu widziałem i tak jak są drobiazgi głównie w wyglądzie, które średnio mi się podobają, tak po prostu cholernie zazdroszczę nowej wersji. Układ na stronie głównej idealny. Od zawsze marzyłem by sk.pl miało właśnie taki zbiór wszystkiego po trochu na głównej, a nie te zakichane aktualki.

Tylko jedno pytanie. Nie będzie jakiegoś przejrzystego spisu w reckach, tekstach, artykułach itd.? Znaczy wiem, że jest wyszukiwarka i se można łatwo wyszukać, ale nie znoszę czegoś takiego jak w danym dziale jest 40 stron po kilka pozycji na stronie i weź się przekopuj.


Tytuł: Odp: Carpe Noctem 2.0
Wiadomość wysłana przez: crusia on Sierpnia 02, 2011, 09:36:39
Tak jak pewnie spora część forum.
No nie wiem :D Teoretycznie mieliśmy się linkami nie chwalić. Chyba że z Rychem jakoś dołami przemycaliście nowy adres, albo o czymś nie wiem :D

A co do spisu - co dokładnie masz na myśli? Tabelkę taką jak była kiedyś na starym CN w recenzjach?

I jeszcze w sprawie kolumn - szczerze mówiąc daliśmy je na samym początku pracy z blokiem tekstu, bo koszmarnie się czytało, ale potem chłopaki dorzucili jeszcze rozstrzelenie, wcięcia i rozdzielili akakpity i w sumie może zobaczymy, czy by tych kolumn nie wyrzucić. Dobrze by było, jakby więcej osób odezwało się w tej kwestii.

Tak jak mówiłam - przez miesiąc będziemy tego typu rzeczy poprawiać w miarę możliwości czasowych i technicznych. Nie sposób wszystko zrobić w tak krótkim czasie :) Poza tym my patrzymy bardziej na bebechy i to, jak to działa z perspektywy twórców - a muszę pochwalić Pawłów, że działa jak marzenie :D - i potrzebujemy głosu czytelników :)


Tytuł: Odp: Carpe Noctem 2.0
Wiadomość wysłana przez: Filippo on Sierpnia 02, 2011, 12:25:03
Dla mnie wszystko git. Stronka wygląda bardzo fajnie, przejrzyście i "miło" ;) Pozostaje jedynie zapoznać się lepiej z interfejsem i cześć. Bardzo podoba mi się system wiadomości. Bardziej to widoczne i lepsze niż przy starym CN.

 Dla mnie te teksty w dwóch kolumnach czyta się o niebo lepiej niż przy reckach i artykułach na starym CN. Wygląda świetnie i nie obciąża tak wzroku (przynajmniej mojego), także ja uważam, że rewelka.

Poza tym szczere GRATULACJE! - kawał niezłej roboty! Oby tak dalej i powodzenia!


Tytuł: Odp: Carpe Noctem 2.0
Wiadomość wysłana przez: SickBastard on Sierpnia 02, 2011, 16:33:27
Nie wiem czy mój głos się liczy, ale dwie kolumny wyglądają lepiej. Nawet z akapitami strona z  blokiem tekstu wyglądała jak kloc i jakoś opornie szło czytanie. Za szeroko było.


Tytuł: Odp: Carpe Noctem 2.0
Wiadomość wysłana przez: lorddemon1991 on Sierpnia 02, 2011, 17:00:04
Jak nikt się nie odwazyl to może ja trochę pojecze, no ale tego tez chyba oczekujecie? Mnie dzielenie na kolumny się nie podoba. O ile w gazetach to jest całkiem spoko, to niestety tutaj się nie sprawdza. Mnie osobiście odrzuca. Mało wygodnie się to czyta, bo trzeba wracać na początek co dekoncentruje. Jeszcze jedno, to to, ze literki w takich artykułach czy recenzjach mogły by być lekko ciemnoejsze, bo delikatnie się z tłem zlewa.

Poza tym jestem naprawdę pod wrażeniem. Jest o wiele czytelniej, tylko przydał by się baza recenzji np. Od A-Z na podstawie tytułów czy autorów książek.


Tytuł: Odp: Carpe Noctem 2.0
Wiadomość wysłana przez: Paweł Mateja on Sierpnia 02, 2011, 17:03:36
Nie no, ja kolumn nie oddam za żadne skarby, chyba że mnie siłą zmuszą ;) No chyba, że będzie więcej podobnych głosów - ale moim zdaniem jest to o wiele czytelniejsze. Kolor literek do odnotowania. A nad spisami recenzji też pomyślę ;)


Tytuł: Odp: Carpe Noctem 2.0
Wiadomość wysłana przez: lorddemon1991 on Sierpnia 02, 2011, 21:05:13
Rozumiem, że kupe roboty przy kolumnach, ale dobrze to wygląda gdy ma się wgląd na całość, jak np. dam tu przykład czasopisma, w SFFiH, wtedy to jest wygodne i tekst sam się czyta. Niestety, na stronie internetowej czyta się to o wiele gorzej.

Porównując dwa felietony z waszej strony: o wiele wygodniej i szybciej czytało mi się tekst crusi o polskich tłumaczeniach filmów, niż nowy tekst o fantastyce jako gatunku.

Naprawdę jest nad czym pomyśleć. A i fajnie, że nad resztą propozycji również :)


Tytuł: Odp: Carpe Noctem 2.0
Wiadomość wysłana przez: crusia on Sierpnia 02, 2011, 21:54:26
Jeszcze jedno, to to, ze literki w takich artykułach czy recenzjach mogły by być lekko ciemnoejsze, bo delikatnie się z tłem zlewa.

A to się zgadzam, ja bym Pavel pociemniła wszystko, łącznie z tymi datami, o których wspominałam.

I czemu mój tekst się lepiej czytało? Coś jest inaczej w nim? Zaraz zerknę, bo chyba powinno być tak samo wszędzie...

Edit. Może dlatego, że jestem zmęczona, ale nie wiem, o co chodzi z tymi tekstami, bo dla mnie wyglądają identycznie :D


Tytuł: Odp: Carpe Noctem 2.0
Wiadomość wysłana przez: lorddemon1991 on Sierpnia 02, 2011, 22:07:12
Jak ja czytałem ten tekst wczoraj, to nie był w kolumnach. Nie wiem czemu.


Tytuł: Odp: Carpe Noctem 2.0
Wiadomość wysłana przez: crusia on Sierpnia 02, 2011, 22:36:07
Może ktoś poprawił po przeczytaniu twojego posta :D


Tytuł: Odp: Carpe Noctem 2.0
Wiadomość wysłana przez: Mando on Sierpnia 02, 2011, 23:27:26
Ja początkowo byłem bardzo na nie jesli chodzi o kolumny, ale nie wiem ile w tym faktycznie było niedogodności, a ile przyzwyczajenia. No bo jeszcze chyba nigdy nie widziałem w internecie strony która by miała tekst podzielony na kolumny. W tej chwili nie mam zdania. Nie jest to coś co jakoś szalenie przeszkadza, że trzeba skrolować w górę i w dół, a trudno mi powiedzieć czy czyta się łatwiej czy nie. Ogólnie nie mam na ten temat zdania i jest mi obojętne czy jest w jednej czy dwóch kolumnach. Ale też nie mówcie, że w jednej się źle czyta, bo wszystkie strony w necie są w jednej kolumnie, a jest sporo stron szerszych od CN. Wiem, że Pavel ma manie cienkich stron i jak w końcu zrobił grubą to wymyślił by tekst był cienki :D No ale kurcze to forum choćby jest mniej więcej tej samej szerokości co CN a posty nie są dzielone na kolumny i nie ma problemu z czytaniem :D


Tytuł: Odp: Carpe Noctem 2.0
Wiadomość wysłana przez: Pavel on Sierpnia 03, 2011, 00:01:34
Zgodnie z sugestią ściemniłem trochę czcionkę przy artykułach i datach, dajcie znać czy może być. Przy datach teraz jest chyba trochę za ciemna, nie za dobrze zgrywa się z resztą, ale czekam na feedback, im więcej tym lepiej, co poprawiać, co dodać, gdzie jest błąd. Testujcie i dajcie znać!

Co do kolumn, to ja jestem za nimi, tekst lepiej się czyta, pomimo że to monitor. Ale znowu, im więcej uwag będzie tego typu, to poprawimy.


Tytuł: Odp: Carpe Noctem 2.0
Wiadomość wysłana przez: Mando on Sierpnia 03, 2011, 00:05:19
Daty chyba teraz lepiej. Pozostały tekst też


Tytuł: Odp: Carpe Noctem 2.0
Wiadomość wysłana przez: lorddemon1991 on Sierpnia 03, 2011, 00:45:17
Jeżeli chodzi o teksty, to już lepiej, ale dla mnie, mówię dla mnie lepiej by wypadło proste czarne na białym. Ale kto co lubi.


Tytuł: Odp: Carpe Noctem 2.0
Wiadomość wysłana przez: Tathagatha on Sierpnia 03, 2011, 15:39:23
Jak dla mnie jest spoko.

Nie mam zdania - podobnie jak Mando - na temat kolumn. Może to kwestia przyzwyczajenia, ale nie przeszkadza mi to generalnie.

Tylko zaraz po wejściu mnóstwo rzeczy miga i jest mnóstwo odnośników. Ja jestem specyficzna w tej kwestii i za dużo rzeczy na raz mi się rzuca w oczy.


Tytuł: Odp: Carpe Noctem 2.0
Wiadomość wysłana przez: Beaver on Sierpnia 03, 2011, 16:13:38
Od przeglądarki chyba zależą te kolumny. Z Firefoxa miałem dwie kolumny, teraz wszedłem z Explorera i jest widok "standardowy":D


Tytuł: Odp: Carpe Noctem 2.0
Wiadomość wysłana przez: Mando on Sierpnia 03, 2011, 16:18:31
No na IE wszystko inaczej wygląda. Wszedłem, a nie wiem jak starą mam przeglądarkę, i ani zdjęcia nie są zaokrąglone (tylko jakieś ramki mają) ani kolumn nie ma. Ale czyta się dobrze.


Tytuł: Odp: Carpe Noctem 2.0
Wiadomość wysłana przez: crusia on Sierpnia 03, 2011, 17:31:01
Opera z kolei nie zaokrągla kantów, ale daje dwie kolumny :D


Tytuł: Odp: Carpe Noctem 2.0
Wiadomość wysłana przez: Mando on Sierpnia 03, 2011, 18:29:04
A jak powinny wyglądać patronaty? Bo na IE mają identyczną ramkę jak pozostałe okładki, a na FF wszystko jest zaokrąglone oprócz patronatów.

EDIT
A nie. Dopiero teraz widzę, że mają lekko zaokrąglone narożniki ale są na czarnym tle i tego nie widać.


Tytuł: Odp: Carpe Noctem 2.0
Wiadomość wysłana przez: Autumn on Sierpnia 05, 2011, 17:08:58
Ja mam takie pytanie: dlaczego nie działają blogi powiązane z waszym serwisem? Chciałam dzisiaj wejść na blog Guru i zamiast tego pojawia mi się strona CarpeNoctem. To samo dotyczy bloga Pawła Matei i Crusi.


Tytuł: Odp: Carpe Noctem 2.0
Wiadomość wysłana przez: SickBastard on Sierpnia 05, 2011, 18:23:27
Blogi i Carpe Noctem było przenoszone na nowy serwer. Powoli uruchamiane są kolejne blogi. Jako pierwszy ruszył blog Łukasza Orbitowskiego. Kolejne wkrótce ;)


Tytuł: Odp: Carpe Noctem 2.0
Wiadomość wysłana przez: crusia on Sierpnia 05, 2011, 18:59:29
A mój nie wróci. Przynajmniej nie w dotychczasowej formie ;)


Tytuł: Odp: Carpe Noctem 2.0
Wiadomość wysłana przez: Malignus on Sierpnia 05, 2011, 20:26:32
Mi się dwie kolumny podobają :)

Ale bardzo mi się nie podoba to, że w "Zapowiedziach" i "Nowościach" autor książki jest z jakiegoś powodu POD streszczeniem. Powinien być pod albo nad tytułem, a nie tak wyrzucony na koniec, jak jakaś mniej istotna informacja. Za pierwszym razem w ogóle go nie zauważyłem! Rozumiem, że wykorzystaliście po prostu szablon, który jest w użyciu w pozostałych częściach portalu, gdzie miejsce to zajmuje wtedy autor artykułu. O ile przy autorze artykułu czy recenzji podpis na koniec jest jak najbardziej na miejscu, o tyle umiejscowienie autora książki w takim miejscu woła o pomstę.


Tytuł: Odp: Carpe Noctem 2.0
Wiadomość wysłana przez: crusia on Sierpnia 06, 2011, 09:18:07
Wiem, mi też się to nie podoba, ale niestety Wordpress ma pewne ograniczenia i nie wszędzie da się wszystko wcisnąć. Choć bardzo rozbudowany, to jednak system do robienia blogów, a nie sporych serwisów ;) Obecne rozwiązanie to po prostu kompromis i nie wiem, czy chłopaki wpadną na lepszy pomysł i czy w ogóle technicznie da się to zrobić lepiej.


Tytuł: Odp: Carpe Noctem 2.0
Wiadomość wysłana przez: Pavel on Sierpnia 06, 2011, 14:45:36
Postaramy się to zmienić, aby autor akurat w zapowiedziach i nowościach przy książkach był obok tytułu,  a przynajmniej gdzieś blisko. Czekamy na dalsze uwagi ;)


Tytuł: Odp: Carpe Noctem 2.0
Wiadomość wysłana przez: Mando on Sierpnia 20, 2011, 13:18:15
To ja jedno pytanka. No bo CN jest teraz dość mocno zintegrowane z Facebookiem. Dla niektórych to pewnie takie se, mi nie przeszkadza. Ale skoro jest możliwość komentarzy i lajkowania pod artykułami, reckami , wywiadami to to czemu nie pod newsami? Newsy to element, który najczęściej się gdzieś wykopuje. Np. pojawił się news o "Jest legendą" i wszyscy wklejali na fejsa, a tak wystarczyłoby lajknąć, albo skomentować.


Tytuł: Odp: Carpe Noctem 2.0
Wiadomość wysłana przez: crusia on Sierpnia 20, 2011, 13:54:26
Szczerze mówiąc też ostatnio myślałam o tym, żeby jednak umożliwić komentowanie newsów. Początkowe założenie było takie, że chcemy unikać spamu i trollowatych wpisów. Dlatego daliśmy wtyczkę FB, bo ludzie boją się pisać głupoty pod własnym nazwiskiem ;) I dlatego też chcieliśmy dać komentarze tylko do tekstów, nie do newsów. Tyle że jak widać nie ma zalewu komentarzy w ogóle, wszyscy tylko lajkują.

W ogóle musimy przemyśleć trochę kwestię interakcji na stronie. Mi osobiście niekoniecznie podoba się to, że praktycznie cała interakcja odbywa się na Facebooku, a nie na samym CN. Tylko nie wiem, czy dobrym rozwiązaniem byłoby z kolei np. zablokowanie komentowania na FB, bo wtedy ludziom w ogóle nic się nie będzie chciało pisać. FB to fantastyczne narzędzie do promocji, ale szkoda, że trochę odbiera ducha serwisowi. Ale z drugiej strony wiem, że są ludzie, którym to odpowiada i któzy najchętniej to by w ogóle przenieśli wszystkie strony na fejsa :D Po co wykupować domenę, miejsce na serwerze etc. skoro można wszystko zrobić na FB :P


Tytuł: Odp: Carpe Noctem 2.0
Wiadomość wysłana przez: Mando on Sierpnia 20, 2011, 14:01:35
No faktycznie. Ja to widzę w mniejszej skali na RSK, bo część ludzi na fejsie komentuje (i to w dwóch różnych miejscach), część na forum, a kilka osób na samym blogu :-) A to faktycznie nie głupie jest z tym fejsowym komentowaniem, że eliminuje trollowanie. Nigdy o tym nie myślałem, ale sam czasem w różnych miejscach chciałem coś skomentować, ale się wstrzymałem jak se przypomniałem, że to na moja tablice pójdzie :-) Jeśli jednak nie chcecie komci w newsach to chociaż dajcie lajkowanie. Ułatwia to wykopywanie newsów na tablicę.


Tytuł: Odp: Carpe Noctem 2.0
Wiadomość wysłana przez: crusia on Sierpnia 20, 2011, 14:07:23
Mando, żeby ci się nie opublikowało na fejsie, musisz tylko odznaczyć opcję "Post to Facebook" przy polu komentarza, to wszystko.

I mam jeszcze jedno pytanie - przyzwyczailiście się już do dwóch kolumn tekstu, czy dalej przeszkadza wam to w lekturze?


Tytuł: Odp: Carpe Noctem 2.0
Wiadomość wysłana przez: Pavel on Sierpnia 20, 2011, 14:47:00
Tak jak mówi Crusia, z założenia nie chcieliśmy komentarzy pod newsem, są one zazwyczaj informacją o nowej książce, planach wydawniczych, informacją o spotkaniu - ciężko coś takiego skomentować poza "fajny news" i "nie mogę się doczekać". Z tego też względu zdecydowaliśmy się na wtyczkę facebooku aby każdy pisał pod swoim nazwiskiem, aby nie było trollowania, a dyskusje przenieśliśmy pod teksty i recenzje, gdzie powinno się mieć coś więcej do powiedzenia - póki co mało osób korzysta z tej formy dyskusji, ale to może się jeszcze rozkręcić.

Nie chciałbym używać normalnego sposób komentowania, czyli nick i e-mail, to daje duże możliwości nadużyć, zwłaszcza pod recenzjami. Taki system nie opiera się też spamowi, należałoby dodać system "captcha" czy inną formę zapobiegania spamowi, co byłoby utrudnieniem dla zwykłych użytkowników. A tak to wiadomo kto pisze, sprawa jest jasna i czysta. Tworzenie kolejnego portalu gdzie trzeba się logować, zbierać punkt i etc. też mija się z celem, stąd niejako outsourcing komentarzy ;)

Co do lajków, to nie wiem czemu nie ma ich też pod newsami - przeoczenie z mojej strony, albo zapomniałem już czemu ich tam nie dawałem.


Tytuł: Odp: Carpe Noctem 2.0
Wiadomość wysłana przez: crusia on Sierpnia 20, 2011, 16:12:48
Pavel, ale tak z drugiej strony... może dajmy na próbę też komentarze? Jak widać na FB, czasami ciekawe dyskusje mogą też się pojawić w komentarzach do newsów, np. tych o "Jest legendą". Jak patrzę na FB to nie mamy tam zatrzęsienia bzdurnych komentarzy, więc co nam zależy. Najwyżej potem się to wyłączy.


Tytuł: Odp: Carpe Noctem 2.0
Wiadomość wysłana przez: Pavel on Sierpnia 20, 2011, 18:02:27
Jak chcesz szefowa, mogę włączyć na próbę, to są dwa kliknięcia.


Tytuł: Odp: Carpe Noctem 2.0
Wiadomość wysłana przez: crusia on Sierpnia 20, 2011, 18:22:15
Dawaj, zobaczymy :) Panie wice :D


Tytuł: Odp: Carpe Noctem 2.0
Wiadomość wysłana przez: Pavel on Sierpnia 20, 2011, 18:34:28
Dodałem, możecie podziwiać, komentować i lajkować. Trochę słabo to wygląda przy krótkich newsach - tagi minimium trzy należałoby nadać aby w "zobacz również" wyświetliły się inne posty.


Tytuł: Odp: Carpe Noctem 2.0
Wiadomość wysłana przez: marczewek on Marca 09, 2013, 13:35:46
Usuńcie z Carpenoctem z dołu strony znamy i lubimy serwis JefferyDeaver.pl
bo zajęty przez jakieś sępiarskie kredyty


Tytuł: Odp: Carpe Noctem 2.0
Wiadomość wysłana przez: Mando on Marca 09, 2013, 14:19:07
Przy okazji usuńcie też JoeHill.pl bo daliśmy ciała z domeną i nam ją sprzątnęli. Znaczy możecie podlinkować do stephenking.pl/joehill dopóki kiedyś nie kupimy jakiejś innej domeny.


Tytuł: Odp: Carpe Noctem 2.0
Wiadomość wysłana przez: Paweł Mateja on Grudnia 30, 2014, 00:29:51
CN zmieniło wygląd. Jest nowocześniej, bardziej czytelnie i responsywnie. Uwagi i pochwały mile widziane :)
www.carpenoctem.pl
https://www.facebook.com/carpenoctempl?fref=nf