Strony: 1 ... 16 17 [18]   Do dołu
Drukuj
Autor Wątek: The Walking Dead  (Przeczytany 66594 razy)
p.a.

*

Miejsce pobytu:
Katowice

sponsor forum
SPONSOR
FORUMWWW
« Odpowiedz #340 : Listopad 25, 2018, 11:43:24 »

O, nie byłem tego świadom. Ja ich pojawienie się odebrałem jako powiew świeżości jednak i powrót na właściwe tory. Za dużo w ostatnich sezonach było strzelanin i tym podobnych.
Zapisane
p.a.

*

Miejsce pobytu:
Katowice

sponsor forum
SPONSOR
FORUMWWW
« Odpowiedz #341 : Listopad 28, 2018, 18:57:25 »

Ok, za nami połówka 9. sezonu. Trudna połówka dla twórców, widzów w sumie też :D I ryzykowna. Zobaczymy, czy to ryzyko się opłaci. Jeśli chodzi o wrażenia, to być może najsłabsza połówka w historii, ale... to niejako wynika z jej charakteru. Bo mieliśmy tu tak jakby epilog do "starego Walking Dead" (pierwsze 5 odcinków) i prolog - do nowego.

Epilog wypadł tak sobie. Te różne napięcia między poszczególnymi grupami, po zakończeniu wojny z Neganem, wypadły wiarygodnie, ale niekoniecznie interesująco. Później nadszedł odcinek piąty, nieszczególnie porywający (tak to już jest z odcinkami z marami w roli głównej), ale bardzo ważny. Od odcinka 6. mamy jakby zupełnie inny serial i to "wdrożenie", znów niejako z definicji, nie mogło być porywające. Co bardziej istotne, to fakt, że ostatni odcinek niesie z sobą sporo obietnic dotyczących drugiej połówki. Bo może być ciekawie.

Spoiler (kliknij, żeby zobaczyć)
Zapisane
Strony: 1 ... 16 17 [18]   Do góry
Drukuj
Skocz do: