"Nieznane przygody Mikołajka" (Sempe, Goscinny) 9
"Wyprawa czarownic" (Terry Pratchett) 10/+"Bestiariusz słowiański" (Pawel Zych) 8
"Beksińscy. Portret podwójny" (Magdalena Grzebałkowska) 8
"Król węży" (Jeff Zentner) 9
"Tyle przez Ciebie płakałam" (Jadwiga Courths-Mahler) -8/-"Mroczna materia" (Blake Crouch) 1
"Człowiek bez psa" (Hakan Nesser) 0
Lista wygranych 2:
"13 powodów" (Jay Asher)
"Autobiografia" (Agatha Christie)
"Baśnie barda Beedle'a" (J.K. Rowling)
"Bez znieczulenia" (Juliusz Wojciechowicz)
"Bezsenność" (S. King)
"Burza piaskowa" (James Rollins)
"Cztery pory roku" (Stephen King)
"Duma i uprzedzenie" (Jane Austen)
"Dzieci Hurina" (J.R.R. Tolkien)
"Dziwne losy Jane Eyer" (Charlotte Brontë)
"Eleonora i Park" (Rainbow Rowell)
"Eryk" (Terry Pratchett)
"Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć" (J.K. Rowling)
"Jeździec miedziany" (Paullina Simons)
"Już mnie nie oszukasz" (Harlan Coben)
"Kolekcjoner oczu" (Sebastian Fitzek)
"Kosiarz" (Terry Pratchett)
"Krucjata Bourne'a" (Robert Ludlum)
"Love, Rosie" (Cecelia Ahern)
"Łowca snów" (Stephen King)
"Margo" (Tarryn Fisher)
"Mężczyzna imieniem Ove" (Fredrik Backman)
"Niebo ze stali: Opowieści z meekhańskiego pogranicza" (Robert Wegner)
"Obłęd serca" (Chelsea Cain)
"Opowieści fantastyczne" (Fiodor Dostojewski)
"Opowieści niesamowite" (Edgar Allan Poe)
"Opowieści o makabrze i koszmarze" (H.P. Lovecraft)
"Pamięć wszystkich słów: Opowieści z meekhańskiego pogranicza" (Wegner Robert)
"Pieśń krwi" (Anthony Ryan)
"Piotruś Królik" (Beatrix Helen Potter)
"Pod piracka flagą" (Michael Crichton)
"Przypadek Charlesa Dextera Warda" (H.P. Lovecraft)
"Roczniak" (Marjorie Kinnan-Rawlings)
"Rozważna i romantyczna" (Jane Austen)
"Ruchome obrazki" (Terry Pratchett)
"Snoopy i kwestia stylu" (Charles M. Schulz)
"Słowa Światłości" (Brandon Sanderson)
"Tajemnice chaosu" (Maxime Chattam)
"Tożsamość Bourne'a" (Robert Ludlum)
"Ultimatum Bourne'a" (Robert Ludlum)
"Wirtuoz zbrodni" (Chelsea Cain)
"Wyprawa czarownic" (Terry Pratchett)
Lista przegranych 2:
"Aleja samobójców" (M.Krajewski, M.Czubaj)
"Anioł w piekle" (Barbara Cartland)
"Będę czekać całą noc" (Justyna Luszyńska)
"Biedna mała Ania" (Jadwiga Courths-Mahler)
"Córka króla futer" (Jadwiga Courths-Mahler)
"Doktor Styks" (Marcin Wolski)
"Dole i niedole rozwódki" (Jadwiga Courths-Mahler)
"Dziewicza twierdza" (Jadwiga Courths-Mahler)
"Ekstaza" (M.S. Force)
"Finał" (Jodi Ellen Malpas)
"I obiecuję zazdrość, kochanie" (Jadwiga Courths-Mahler)
"Jego kłamstwa" (Jodi Ellen Malpes)
"Jego namiętność" (Jodi Ellen Malpes)
"Jego pocałunki" (Jodi Ellen Malpas)
"Jego prawda" (Jodi Ellen Malpas)
"Jego wyznania" (Jodi Ellen Malpas)
"Kiedy odszedłeś" (Jojo Moyes)
"Kuba. Autobiogafia" (M Domagalik, J, Błaszczykowski)
"Kuszenie" (M.S. Force)
"Korona miłości" (Barbara Cartland)
"Lorna" (Barbara Cartland)
"Lwica i lilia" (Barbara Cartland)
"Łowca kobiet" (Jadwiga Courths-Mahler)
"Miłość wie lepiej" (Jadwiga Courths-Mahler)
"Morderstwa i woń migdałów) (Camilla Lackberg)
"Mój obrońca" (Jodi Ellen Malpas)
"Nienasycenie" (M.S. Force)
"Obietnica" (Jodi Ellen Malpas)
"Odmowa" (Jodi Ellen Malpas
"Ofiary miłości" (Jadwiga Courths-Mahler)
"Pieśń Dawida" (Amy Harmon)
"Pragnienie" (M.S. Force)
"Prawo Mojżesza" (Amy Harmon)
"Próżniak" (Jadwiga Courths-Mahler)
"Przysięga" (Jodi Ellen Malpas)
"Spełnienie" (M.S. Force)
"Ta noc" (Jodi Ellen Malpas)
"Testament starego dziwaka" (Jadwiga Courths-Mahler)
"Ten mężczyzna" (Jodi Ellen Malpas)
"Wszyscy jesteśmy grzesznikami" (Jadwiga Courths-Mahler)
"Wyliczanka" (John Verdon)
"Zaufaj mi, Katarzyno" (Jadwiga Courths-Mahler)
"Zdrada" (Jodi Ellen Malpas)
Aktualnie:
"Nieznane przygody Mikołajka" (Sempe, Goscinny) 9
"Bestiariusz słowiański" (Pawel Zych) 8
"Beksińscy. Portret podwójny" (Magdalena Grzebałkowska) 8
"Król węży" (Jeff Zentner) 9
"Tyle przez Ciebie płakałam" (Jadwiga Courths-Mahler) -8
"Mroczna materia" (Blake Crouch) 1
"Człowiek bez psa" (Hakan Nesser) 0
"Panowie i damy" (Terry Pratchett) 0