"Nieznane przygody Mikołajka" (Sempe, Goscinny) 9
"Chłopcy" (Jakub Ćwiek) 10/+"Plan idealny" (Michael Chrichton) 8
"Wampir" (Wojciech Chmielarz) 9
"Bad Mommy" (Tarryn Fisher) 5
"Czarodziejskie ręce" (Jadwiga Courths-Mahler) -9
"Ósme życie tom 1" (N. Haratischwili) -6/-"Zbrojni" (Terry Pratchett) 1
Lista wygranych 2:
"13 powodów" (Jay Asher)
"Autobiografia" (Agatha Christie)
"Baśnie barda Beedle'a" (J.K. Rowling)
"Beksińscy. Portret podwójny" (Magdalena Grzebałkowska)
"Bestiariusz słowiański" (Pawel Zych)
"Bez znieczulenia" (Juliusz Wojciechowicz)
"Bezsenność" (S. King)
"Burza piaskowa" (James Rollins)
"Chłopcy" (Jakub Ćwiek)
"Człowiek bez psa" (Hakan Nesser)
"Cztery pory roku" (Stephen King)
"Duma i uprzedzenie" (Jane Austen)
"Dzieci Hurina" (J.R.R. Tolkien)
"Dziwne losy Jane Eyer" (Charlotte Brontë)
"Eleonora i Park" (Rainbow Rowell)
"Eryk" (Terry Pratchett)
"Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć" (J.K. Rowling)
"Jeździec miedziany" (Paullina Simons)
"Już mnie nie oszukasz" (Harlan Coben)
"Kolekcjoner oczu" (Sebastian Fitzek)
"Kosiarz" (Terry Pratchett)
"Król węży" (Jeff Zentner)
"Krucjata Bourne'a" (Robert Ludlum)
"Love, Rosie" (Cecelia Ahern)
"Łowca snów" (Stephen King)
"Margo" (Tarryn Fisher)
"Mężczyzna imieniem Ove" (Fredrik Backman)
"Mroczna materia" (Blake Crouch)
"Niebo ze stali: Opowieści z meekhańskiego pogranicza" (Robert Wegner)
"Obłęd serca" (Chelsea Cain)
"Opowieści fantastyczne" (Fiodor Dostojewski)
"Opowieści niesamowite" (Edgar Allan Poe)
"Opowieści o makabrze i koszmarze" (H.P. Lovecraft)
"Pamięć wszystkich słów: Opowieści z meekhańskiego pogranicza" (Wegner Robert)
"Panowie i damy" (Terry Pratchett)
"Pieśń krwi" (Anthony Ryan)
"Piotruś Królik" (Beatrix Helen Potter)
"Pod piracka flagą" (Michael Crichton)
"Przypadek Charlesa Dextera Warda" (H.P. Lovecraft)
"Roczniak" (Marjorie Kinnan-Rawlings)
"Rozważna i romantyczna" (Jane Austen)
"Ruchome obrazki" (Terry Pratchett)
"Snoopy i kwestia stylu" (Charles M. Schulz)
"Słowa Światłości" (Brandon Sanderson)
"Tajemnice chaosu" (Maxime Chattam)
"Tożsamość Bourne'a" (Robert Ludlum)
"Ultimatum Bourne'a" (Robert Ludlum)
"Wirtuoz zbrodni" (Chelsea Cain)
"Wyprawa czarownic" (Terry Pratchett)
Lista przegranych 2:
"Aleja samobójców" (M.Krajewski, M.Czubaj)
"Anioł w piekle" (Barbara Cartland)
"Arystokratyczny zamęt" (Jadwiga Courths-Mahler)
"Będę czekać całą noc" (Justyna Luszyńska)
"Będziesz całował inną" (Jadwiga Courths-Mahler)
"Biedna mała Ania" (Jadwiga Courths-Mahler)
"Córka króla futer" (Jadwiga Courths-Mahler)
"Doktor Styks" (Marcin Wolski)
"Dole i niedole rozwódki" (Jadwiga Courths-Mahler)
"Dziewicza twierdza" (Jadwiga Courths-Mahler)
"Ekstaza" (M.S. Force)
"Finał" (Jodi Ellen Malpas)
"I obiecuję zazdrość, kochanie" (Jadwiga Courths-Mahler)
"Jego kłamstwa" (Jodi Ellen Malpes)
"Jego namiętność" (Jodi Ellen Malpes)
"Jego pocałunki" (Jodi Ellen Malpas)
"Jego prawda" (Jodi Ellen Malpas)
"Jego wyznania" (Jodi Ellen Malpas)
"Kiedy odszedłeś" (Jojo Moyes)
"Kuba. Autobiogafia" (M Domagalik, J, Błaszczykowski)
"Kuszenie" (M.S. Force)
"Korona miłości" (Barbara Cartland)
"Lorna" (Barbara Cartland)
"Lwica i lilia" (Barbara Cartland)
"Łabędzi śpiew" (Jadwiga Courths-Mahler)
"Łowca kobiet" (Jadwiga Courths-Mahler)
"Miłość wie lepiej" (Jadwiga Courths-Mahler)
"Morderstwa i woń migdałów) (Camilla Lackberg)
"Mój obrońca" (Jodi Ellen Malpas)
"Nienasycenie" (M.S. Force)
"Niewierność Urszuli" (Jadwiga Courths-Mahler)
"Obietnica" (Jodi Ellen Malpas)
"Odmowa" (Jodi Ellen Malpas
"Ofiary miłości" (Jadwiga Courths-Mahler)
"Pieśń Dawida" (Amy Harmon)
"Pragnienie" (M.S. Force)
"Prawo Mojżesza" (Amy Harmon)
"Próżniak" (Jadwiga Courths-Mahler)
"Przysięga" (Jodi Ellen Malpas)
"Spełnienie" (M.S. Force)
"Ta noc" (Jodi Ellen Malpas)
"Testament starego dziwaka" (Jadwiga Courths-Mahler)
"Ten mężczyzna" (Jodi Ellen Malpas)
"Trzy miłości Martiny" (Jadwiga Courths-Mahler)
"Tyle przez Ciebie płakałam" (Jadwiga Courths-Mahler)
"Wszyscy jesteśmy grzesznikami" (Jadwiga Courths-Mahler)
"Wyliczanka" (John Verdon)
"Zaufaj mi, Katarzyno" (Jadwiga Courths-Mahler)
"Zdrada" (Jodi Ellen Malpas)
Aktualnie:
"Nieznane przygody Mikołajka" (Sempe, Goscinny) 9
"Plan idealny" (Michael Chrichton) 8
"Wampir" (Wojciech Chmielarz) 9
"Bad Mommy" (Tarryn Fisher) 5
"Czarodziejskie ręce" (Jadwiga Courths-Mahler) -9
"Ósme życie tom 1" (N. Haratischwili) -6
"Zbrojni" (Terry Pratchett) 1
"Róże cmentarne" (M Krajewski, M Czubaj) 0