Strony: 1 ... 210 211 [212] 213   Do dołu
Drukuj
Autor Wątek: [gra] Bitwa bohaterów literackich  (Przeczytany 145252 razy)
Cobenka666

*




Gryffindor

« Odpowiedz #4220 : Lipiec 29, 2017, 17:21:58 »

Beniamin Truś (Beatrix Helen Potter) 5
Robert Stern (Sebastian Fitzek) 4
Gunnar Barbarotti (Hakan Nesser) 2/-
Kędzior (J. Ćwiek, Chłopcy) 3
Steven Jencks ("Plan idealny" Michael Crichton) 3
Richard Sharpe (Bernard Cornwell, seria z Sharpe'em) 2
Jolene Avery ("Bad Mommy" Tarryn Fisher) 5/+
Obadiah Hakeswill (BBernard Cornwell, seria z Sharpe'em) -9
Zapisane

It is just the beginning of the end
murhaaja

*

Miejsce pobytu:
Wrock

sponsor forum
SPONSOR
FORUM



Nox

WWW
« Odpowiedz #4221 : Lipiec 29, 2017, 22:43:51 »

Beniamin Truś (Beatrix Helen Potter) 6/+
Robert Stern (Sebastian Fitzek) 4
Gunnar Barbarotti (Hakan Nesser) 1/-
Kędzior (J. Ćwiek, Chłopcy) 3
Steven Jencks ("Plan idealny" Michael Crichton) 3
Richard Sharpe (Bernard Cornwell, seria z Sharpe'em) 2
Jolene Avery ("Bad Mommy" Tarryn Fisher) 5
Obadiah Hakeswill (BBernard Cornwell, seria z Sharpe'em) -9
Zapisane

raz, dwa, trzy, Merkury w drugim domu
księżyc, pięć, nic nie może pomóc,
sześć, nieszczęście, Anuszka, siedem, wieczór,
olej, głowa, profesor wszystko przeczuł
---------------------------------------------------
uroczyście przysięgam, że knuję coś niedobrego
Machno

*

sponsor forum
SPONSOR
FORUM



« Odpowiedz #4222 : Lipiec 30, 2017, 18:21:12 »

Beniamin Truś (Beatrix Helen Potter) 6
Robert Stern (Sebastian Fitzek) 4
Gunnar Barbarotti (Hakan Nesser) 2/+
Kędzior (J. Ćwiek, Chłopcy) 3
Steven Jencks ("Plan idealny" Michael Crichton) 3
Richard Sharpe (Bernard Cornwell, seria z Sharpe'em) 2
Jolene Avery ("Bad Mommy" Tarryn Fisher) 5
Obadiah Hakeswill (BBernard Cornwell, seria z Sharpe'em) -10/-

Lista zwycięzców:

Adam McTavish ("Pośredniczka" M. Cabot)
Adam Nowak (Tadeusz Konatowski)
Akkarin (Trudi Canavan)
Al Giordino (Clive Cussler)
Alc-Man (Minkiewicze)
Aleksander Zorbach ("Kolekcjoner oczu" Fitzek)
Alex Cross (James Patterson)
Alfred Pennyworth (Bob Kane)
Alcest ("Mikołajek", Jean-Jacques Sempe, Rene Goscinny)
Alice (Stephen King)
Aloysius Pendergast (Preston & Child)
Altsin Awendeh (Robert Wegner)
Ambroży Kleks (Jan Brzechwa)
Andy Shank (Terry Pratchett)
Anna Andersson (Astrid Lindgren "Dzieci z Bullerbyn")
Annabel O'Donnel (Maxime Chattam)
Aragorn (J.R.R. Tolkien)
Archie Sheridan (Chelsea Cain)
Arya Stark (George R.R. Martin)
Albus Dumbledore (J.K. Rowling
Akwilia Dokuczliwa (Terry Pratchett)
Andy Dufresen ("Skazani na Shawshank" King)
Artem (D Głuchowski, "Metro 2033")
Azrael - Jean Paul Valley (Joe Quesada)
Barney Snaith (L.M. Montgomery)
Barry Allen (John Broome)
Batman (Bob Kane)
Behemot (Michaił Bułhakow)
Birk syn Borka (Astrid Lindgren)
Bobek (Tove Jansson)
Boris Pelkowski (Meg Cabot)
Brady O'Donnel ("Obietnica mroku" M. Chattam)
Bridget Vreeland (Ann Brashares, Stowarzyszenie wędrujących dżinsów)
Britta Andersson (Astrid Lindgren "Dzieci z Bullerbyn")
Buba ("Błękitny zamek" L.M. Montgomery)
Buka (Tove Jansson)
Bagaż (Terry Pratchett)
Caddy Compson (William Faulkner, "Wściekłość i wrzask")
Cee Cee Webs ("Pośredniczka" M. Cabot)
Charles Hunter (Michael Crichton, "Pod piracka flagą")
Charles "Lucky" Luciano (Jack Higgins, "Szczęściarz Luciano")
Charlie Brown (Charles Schultz)
Ciotka Wellington ("Błękitny Zamek" L.M. Montgomery)
Cinna (Suzanne Collins)
Conan (Robert E. Howard)
Cosmo Lavish (Terry Pratchett)
Cudak z Gisbourne ("Wesołe przygody Robin Hooda" H. Pyle)
Cujo (Stephen King)
Cuthbert Allgood (Stephen King/Mroczna Wieża)
Daneel Olivaw (Isaac Asimov)
Daenerys Targaryen (George RR Martin)
David Raker (Tim Weaver)
D.D. Warren (Lisa Gardner)
Dill Earl Junior ("Król węży" Jeff Zenter)
Dirk Pitt (Clive Cussler)
Detrytus (Terry Pratchett)
Eberhard Mock (Marek Krajewski)
Edward Popielski (Marek Krajewski)
Ema (Harlan Coben)
Entombed (Minkiewicze)
Errol (J.K. Rowling)
Esmeralda Weatherwax (Terry Pratchett)
Esperanza Diaz (Harlan Coben)
Fermin Romero de Torres (Carlos Ruiz Zafón)
Fanny Price ("Mansfield Park" J. Austen)
Fin MacLeod (Peter May)
Fred Weasley (J.K. Rowling)
Fred Colon (Terry Pratchett)
Funky Koval (Maciej Parowski, Jacek Rodek)
Galadriela (J.R.R. Tolkien)
Genno Laskolnyk (Robert Wegner)
George Stark (Mroczna połowa, Stephen King)
Gandalf (J.R.R. Tolkien)
Ged "Krogulec" (Ursula K. Le Guin)
George Weasley (J.K. Rowling)
Gimli (J.R.R. Tolkien)
Ginny Weasley (J.K. Rowling)
Gollum/Smeagol (J. R. R. Tolkien)
Gotfryd ("Mikołajek", Jean-Jacques Sempe, Rene Goscinny)
Gruby Louie (Meg Cabot)
Guy De Timee (Upiorny zegar/Requim otchłani, Maxime Chattam)
Greebo (Terry Pratchett)
Gaspode (Terry Pratchett)
Glenda Sugarbean (Terry Pratchett)
Hardodziob (J.K. Rowling)
Harley Quinn (Paul Dini, Bruce Timm)
Harry Bosch (Michael Connelly)
Harry Hole (Jo Nesbo)
Haymitch Abernathy (Suzanne Collins)
Helen Thermopolis (Meg Cabot)
Herkules Poirot (Agatha Christie)
Hermiona Granger (J.K. Rowling)
Horacio Oliveira (Julio Cortazar, "Gra w klasy")
Hedwiga (J.K. Rowling)
Hunter (Dmitri Głuchowski)
Ig Perrish (Joe Hill "Rogi")
Jack Reacher (Lee Child)
Jake Epping (Stephen King)
Jakub Tyszkiewicz (Marcin Ciszewski)
Jane Eyre ("Dziwne losy Jane Eyer" C. Bronte)
Jane Rizolli (Tess Gerritsen)
Jason Bourne (Robert Ludlum)
Jerome Wireman (Stephen King, "Ręka Mistrza")
Jess Mastriani (Meg Cabot, seria 1-800)
Jim Gordon (Bob Kane)
Jim Rook (Graham Masteron)
John Coffey ("Zielona mila" King)
Johan Liebert (Naoki Urasawa)
John Watson (A.C. Doyle)
Johnny Smith (Stephen King /"Martwa Strefa")
Joshua Brolin (Maxime Chattam)
Kailean (Robert Wegner)
Kajko (Janusz Christa)
Kaladin (Słowa światłości, Brandon Sanderson)
Korowiow (Michaił Bułhakow)
Kot w butach (Charles Perrault)
Kriss de Valnor (Jean van Hamme)
Kubuś Puchatek (A.A. Milne)
Kull (Robert E Howard)
Kleks (Szarlota Pawel)
Kłapouchy (A.A. Milne)
Legolas (J.R.R. Tolkien)
Lennie Small (John Steinbeck)
Libby Day (Gillian Flynn, "Mroczny zakątek")
Liesel Meminger ("Złodziejka książek" M. Zusak)
Lily Potter (J.K. Rowling)
Lilly Moscovitz (Meg Cabot)
Lincoln Rhyme (Jeffery Deaver)
Linus Van Pelt ("Fistaszki", Charles Schultz)
Lisa Erikson (Astrid Lindgren "Dzieci z Bullerbyn")
Lobo (Roger Slifer, Keith Giffen)
Lucy Madison (Meg Cabot)
Luna Lovegood (J.K. Rowling)
Łamignat (Janusz Christa)
Łyżka (Harli Kobenek)
Maleństwo (A.A. Milne)
Mała Mi (Tove Jansson)
Mały John (Howard Pyle "Wesołe przygody Robin Hooda")
Mama Kangurzyca (A.A. Milne)
Martin Servaz (Bernard Minier)
Mary Lennox (F.H. Burnett "Tajemniczy ogród")
Maura Isles (Tess Gerritsen)
Mia Thermopolis Renaldo (Meg Cabot)
Michael Moscovitz (Meg Cabot)
Mick Kelly ("Serce to samotny myśliwy" Carson MacCullers)
Mikołajek (Jean-Jacques Sempe, Rene Goscinny)
Mikuś Bolitar (Harli Kobenek)
Minerwa McGonagall (J.K. Rowling)
Myron Bolitar (Harlan Coben)
Mort (Terry Pratchett)
Neville Longbottom (J.K. Rowling)
niania Gytha Ogg (Terry Pratchett)
Nutt Gobbo (Terry Pratchett)
Oliver Queen (Morton Weisinger)
Ove ("Mężczyzna imieniem Ove", Fredrik Backman)
Pan Darcy ("Duma i uprzedzenie" J. Austen)
Panna Marple (Agatha Christie)
Paszczak (Tove Jansson)
Paul Edgecombe ("Zielona mila" King)
Pennywise (Stephen King/"To")
Peter Parker (Stan Lee)
Phillip Marlowe (Raymond Chandler)
Philo Vance (S.S. Van Dine)
Pi Patel (Yann Martel)
Pierce Quincy (Lisa Gardner)
Piotruś Królik (Beatrix Helen Potter)
Pomona Sprout (J.K. Rowling)
Poppy Pomfrey (J.K. Rowling)
Profesor Flitwick (J.K. Rowling)
Profesor Nerwosolek (Tadeusz Baranowski)
Prosiaczek (A.A. Milne)
Punisher (Gerry Conway)
Queequeg (Herman Melville)
Ralph Roberts ("Bezsenność" Stephen King)
Randall Flagg (Stephen King)
Rebecca Madison (Meg Cabot)
Remus Lupin (J.K. Rowling)
Rhett Butler (Margaret Mitchell)
Robin Hood (Howard Pyle "Wesołe przygody Robin Hooda")
Rob Wilkins (Meg Cabot, seria 1-800)
Rosie Dunne ("Love, Rosie" C. Ahern)
Roland Deschain (Stephen King)
Ronald Weasley (J.K. Rowling)
Rufus ("Mikołajek", Jean-Jacques Sempe, Rene Goscinny)
Ruth Abramovitz (Meg Cabot, seria 1-800)
Ryjek (Tove Jansson)
Sadie Dunhill ("Dallas '63" King)
Sam Fargo (Clive Cussler)
Samantha Madison (Meg Cabot)
Samira Cheung (Bernard Minier)
Sara Crewe (F.H. Burnett "Mała księżniczka")
Sasza Pankratow (Anatolij Rybakow, "Dzieci Arbatu")
Scarlett O'Hara (Margaret Mitchell)
Schroeder ("Fistaszki" Charles Schultz)
Severus Snape (J.K. Rowling)
Sherlock Holmes (A.C. Doyle)
Slade Wilson (Marv Wolfman)
Snoopy (Charles Schulz)
Son Goku (Akiray Toriyama)
Sowa Przemądrzała (A.A. Milne)
St. John Eyre Rivers ("Dziwne losy Jane Eyer" C. Bronte)
Susan Ward (Chelsea Cain)
Susannah Simon ("Pośredniczka" M. Cabot)
Suttree (Suttree, Cormac McCarthy)
Syriusz Black (J.K. Rowling)
Sam Vimes (Terry Pratchett)
Sally Von Humpeding (Terry Pratchett)
Szkarłatny Will (Howard Pyle "Wesołe przygody Robin Hooda")
Śmierć ("Złodziejka książek" M. Zusak)
Śmierć (Terry Pratchett)
Świstoświnka (J.K. Rowling)
Tatuś Muminka (Tove Jansson)
The Joker (Bob Kane)
Thom Reston (Jeffery Deaver)
Thorgal Aegirsson (Jean van Hamme)
Tiara Przydziału (J.K. Rowling)
Tibby Rollins (Ann Brashares, Stowarzyszenie wędrujących dżinsów)
Tiffany Obolała (Terry Pratchett)
Tom Boyd (Musso, "Papierowa dziewczyna")
Tomasz Beksiński ("Beksińscy", M. Grzebałkowska)
Tomek Wilmowski (Alfred Szklarski)
Tonks (J.K. Rowling)
Travis McGee (John D. MacDonald)
Twardziec (Terry Pratchett)
Tygrysek (A.A. Milne)
Tyrion Lannister (George Martin)
Tytus de Zoo (Papcio Chmiel)
Vaelin al Sorna ("Pieśń krwi", Anthony Ryan)
Vuko Drakkainen (Jarosław Grzędowicz)
Waldemar Batura (Zbigniew Nienacki)
Wilk (Stephen King/Peter Straub)
Wilq Superbohater (Minkiewicze)
Windsor Lockwood III (Harlan Coben)
Włóczykij (Tove Jansson)
Woland (Michaił Bułhakov "Mistrz i Małgorzata)
Wolverine (Len Wein)
Woodstock (Charles Schultz, "Fistaszki")
Wielka Cyndi (Harlan Coben)
Winsborough Stuk (Terry Pratchett)
Yennefer (Andrzej Sapkowski)
Zbigniew Beksiński ("Beksińscy", M. Grzebałkowska)
Zgredek (J. K. Rowling)


Lista przegranych:
Abraham Van Helsing (Bram Stoker)
Achaja (Andrzej Ziemiański)
Ahab (Herman Melville)
Albus Severus Potter ("HP i Przeklęte dziecko" J.K. Rowling)
Alik Durov ("Raze" Tillie Cole)
Alma Coin (Suzanne Collins, "Kosogłos")
Amelia ("Amelia" Michalak)
Amelia Minchin ("Mała księżniczka", F.H. Burnett)
Amy Snow (Tracy Rees "Tajemnice Amy Snow")
Ananiasz ("Mikołajek", Jean-Jacques Sempe, Rene Goscinny)
Anna ("Witaj, smutku" F. Sagan)
Anastasia Steele (E.L. James)
Andrzej Kmicic (Henryk Sienkiewicz)
Ania Shirley (Lucy Maud Montgomery)
Antek (Bolesław Prus)
Antonin Dołohow (J.K. Rowling)
Argus Filch (J.K. Rowling)
Arthur Kobold (Robert Rankin)
Arwena (J.R.R. Tolkien)
Augusta Elton ("Emma" Jane Austen)
Aurelia Vennaway (Tracy Rees "Tajemnice Amy Snow")
Aśka (Michalak, "Bezdomna")
Balladyna ("Balladyna" Julka)
Balrog (J.R.R. Tolkien)
Bart Winslow (V.C. Andrews)
Barty Crouch Jr (J.K. Rowling)
Bastian Baltazar Buks (Michael Ende "Nie kończąca się historia")
Bazyliszek (J.K. Rowling)
Bella Swan ("Zmierzch", Stephanie Meyer)
Bellatrix Lestrange (J.K. Rowling)
Ben Richards (Richard Bachman, "Uciekinier")
Big Jim Rennie (Stephen King/"Pod kopułą")
Blanche Ingram ("Dziwne losy Jane Eyer" C. Bronte)
Bob Anderson (Chelsea Cain) -10
Brady Hartsfield (Stephen King, "Pan Mercedes")
Borgin (J.K. Rowling)
Bloodstone (Jonathan Carroll)
Cathy Dollanger (V.C. Andrews)
Carol Harcourt (Peter James, "Dom na Wzgórzu")
Cecile ("Witaj, smutku" F. Sagan)
Cezary Baryka (Stefan Żeromski)
Chris Dollanger (V.C. Andrews)
Christian Grey (E.L. James)
Corrine Dollanger (V.C. Andrews)
Campbell (Księga prawd ostatecznych, Robert Rankin)
Cho Chang (J. K. Rowling)
Cthulhu (H.P. Lovecraft)
C.W. Haider (Joyce Carol Oates, Walet Pik)
Cyril Cappuccin (Maxime Chattam)
Danusia ("Krzyżacy" Henia)
Daphne Janus ("Purgatorium" Eva Pohler)
Dillard Early Senior ("Król węży" Jeff Zetner)
Doktor Craven (F.H. Burnett "Tajemniczy ogród")
Dolores Claiborne (Stephen King)
Dolores Umbridge (J.K. Rowling)
Draco Malfoy (J.K. Rowling)
Dunia ("Zbrodnia i kara"/Dostojewski)
Edward Cullen ("Zmierzch", Stephanie Meyer)
Edward Ferrars (Jane Austen "Rozważna i romantyczna")
Elliot Monroe (Maxime Chattam)
Eliza Reed ("Dziwne losy Jane Eyer" C. Bronte)
Elsa ("Witaj, smutku" F. Sagan)
Eragon (Christopher Paolini)
Erika Falck (Camilla Läckberg)
Ewelina Baliczka ("Wampir" Wojciech Chmielarz)
Fanny Dashwood ("Rozważna i romantyczna" J. Austen)
Felix Diego ("Pośredniczka" M. Cabot)
Fernand Mondego ("Hrabia Monte Christo" Dumas)
Filifionka (Tove Jansson)
Filip Elton ("Emma" Jane Austen)
Fleur Delacour (J.K. Rowling)
Folke Bengtsson (Roseanna, Per Wahlöö, Maj Sjöwall )
Frank Kennedy ("Przeminęło z wiatrem" M. Mitchell)
Frank Ache (Harlan Coben)
Fryderykowa Stirling ("Błękitny Zamek" L.M. Montgomery)
Fumero ("Cień wiatru" C.R. Zafon)
Gene Harrogate (Suttree, Cormac McCarthy)
Gert Brussine (Maxime Chattam)
Gerwazy Rębajło (Adam Mickiewicz)
Gilderoy Lockhart (J.K. Rowling)
Gorilla Grodd (John Broome)
Grandmere (Meg Cabot)
Gregory Goyle (J.K. Rowling)
Greg Stillson ("Martwa Strefa" Stephen King)
Gretchen Lowell (Chelsea Cain)
Grima (J.R.R. Tolkien)
Hatifnaty (Tove Jansson)
Henry Bowers (Stephen King, To)
Henry Crawford ("Mansfield Park" J. Austen)
Harry Erskine (Graham Masterton)
Herman Ache (Harlan Coben)
Harry Potter (J.K.Rowling)
Hastings (Agatha Christie)
Heather Chamber ("Pośredniczka" M. Cabot)
Hrabia (Adam Mickiewicz)
Hrabia Olaf (Lemony Snicket)
Hugh Crain (Shirley Jackson)
Hunter Oates (Bernard Minier)
Igor Karkarow (J.K. Rowling)
Ignacy Rzecki ("Lalka", Bolesław Prus)
Irytek (J.K. Rowling)
Izabela Łęcka (Bolesław Prus)
Jack (Meg Cabot)
Jack Torrance (Stephen King)
Jagienka ("Krzyżacy" Henia)
Jan "Rudy" Bytnar (Aleksander Kamiński)
Janka Pringle (L.M. Montgomery)
Jankiel (Adam Mickiewicz)
Jarosław Pater (Aleja Samobójców, Krajewski & Czubaj)
Jęcząca Marta (J.K. Rowling)
Joffrey Baratheon (George R.R. Martin)
John Dashwood ("Rozważna i romantyczna" J. Austen)
John Reed ("Dziwne losy Jane Eyer" C. Bronte)
Jon Petersen ("Niech będzie wola twoja" M. Chattam)
J'On (Jean van Hamme)
Józefina Barry ("Ania z Zielonego Wzgórza" L.M. Montgomery)
Józia Pye (L.M. Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza")
Judith Burkett ("Już mnie nie oszukasz" Coben)
Jurko Bohum (Henryk Sienkiewicz)
Jenny o zielonych zębach (Terry Pratchett)
Krwawy Baron (J.K. Rowling)
Karen Sue Hankey (1-800 Jeśli widziałeś zadzwoń" J. Carroll)
Kapitan Grant (Juliusz Verne)
Kapitan Nemo (Juliusz Verne)
Katarzyna de Bourgh ("Duma i uprzedzenie" J. Austen)
Katniss Everdeen (Suzanne Collins)
Kinga (Michalak "Bezdomna")
Kisa Volkov ("Raze" Tillie Cole)
Korneliusz Knot (J.K. Rowling)
Kris Parks ("Dziewczyna Ameryki" M. Cabot)
Królik (A.A. Milne)
Krzyś (A.A. Milne)
Krzywołap (J.K. Rowling)
Ksiądz Robak dobrodziej (Adaśko Mickiewicz)
Lady Bertram ("Mansfield Park" Jane Austen)
Lana Weinberger ("Pamiętnik księżniczki", Meg Cabot)
Lavinia ("Mała księżniczka" F.H. Burnett)
Lee Tourneau (Joe Hill "Rogi")
Lee Wilkins ("Zniknęli na zawsze" T. Weaver)
Leighton Vance ("Mroczna materia" Blake Crouch)
Lisbeth Salander (Stieg Larsson)
Loki (Jakub Ćwiek)
Lord Voldemort (J.K. Rowling)
Lucek Malfoy (J.K. Rowling)
Ludo Bagman (J.K. Rowling)
Luka Durov ("Raze" Tillie Cole)
Lord Stefan (Howard Pyle "Wesołe przygody Robin Hooda")
Marcus Locard (Maxime Chattam)
Maćko z Bogdańca (Henryk Sienkiewicz)
Magdusia ("McDusia" Musierowicz)
Maksymilian Romanow (Michalak "Czarny książę")
Małgorzata Linde (L.M. Montgomery)
Mały Książę (Antoine de Saint-Exupéry)
Maria Bertram ("Mansfield Park" J. Austen)
Maria De Silva Diego
Marjorie Dursley (J.K. Rowling)
Marta Sokołowska(Michalak, "Nie oddam dzieci!")
Michał Sokołowski (Michalak, "Nie oddam dzieci!")
Milicenta Bulstrode (J.K. Rowling)
Mistrz (Michaił Bułhakow "Mistrz i Małgorzata)
Mojżesz Wright ("Prawo Mojżesz" Amy Harmon)
Morgoth ("Silmarillion" J.R.R. Tolkien)
Morris Bellamy (Stephen King, Znalezione nie kradzione)
Nagini (J.K. Rowling)
Narcyza Malfoy (J.K. Rowling)
Nel Rawlison ("W pustyni i w puszczy" Henia)
Obadiah Hakeswill (Bernard Cornwell, seria z Sharpe'em)
Ollie Harcourt (Peter James, "Dom na Wzgórzu")
Olivia Foxworth (V.C. Andrews)
Pan Philips (L.M. Montgomery)
Pan Samochodzik (Zbigniew Nienacki)
Panna Minchin ("Mała księżniczka", F.H. Burnett)
Pani Medlock (F.H. Burnett "Tajemniczy ogród")
Pani Norris ("Mansfield Park" Jane Austen)
Pani Norris (J.K. Rowling)
Pani Thomas (L.M. Montgomery)
Pansy Parkinson (J.K. Rowling)
Paul Sheldon (Stephen King)
Paul Slater ("Pośredniczka" M. Cabot)
Patrick Hocksetter (Stephen King, To)
Percy Weasley (J.K. Rowling)
Peter Pettigrew (J.K. Rowling)
Petunia Dursley (J.K. Rowling)
Prosfesor Quirrell (J.K. Rowling)
Puszek (J.K. Rowling)
Pan Szpila (Terry Pratchett)
Ramzes XIII (Bolesław Prus)
Raymond ("Witaj, smutku", F. Sagan)
Reginald 'Belch' Huggins (Stephen King, To)
Rhys Rhysson (Terry Pratchett)
Rita Skeeter (J.K.Rowling)
Rhea (Stephen King/"Czarnoksiężnik i kryształ")
Robert Ferrars ("Rozważna i romantyczna" J. Austen)
Robert Langdon (Dan Brown)
Romeo Montecchi (William Szekspir)
Róża Żabczyńska (Maria Kuncewiczowa)
Rubeus Hagrid (J.K. Rowling)
Rudolf Lestrange (J.K. Rowling)
Ruth Chandler ("Dziewczyna z sąsiedztwa" Ketchum)
Sandor Cleagene (George R. R. Martin)
Sara Reed ("Dziwne losy Jane Eyer" C. Bronte)
Saruman (J.R.R. Tolkien)
Sauron (J.R.R. Tolkien)
Serafina Von Uberwald (Terry Pratchett)
Serge Brussin (Maxime Chattam)
Sędzia (Adam Mickiewicz)
Sheridan Grant ("Ostatnie lato w Nebrasce" N.Neuhaus)
Stanisław Wokulski ("Lalka", Bolesław Prus)
Staś Tarkowski ("W pustyni i puszczy" Henia)
Stworek (J.K. Rowling)
Susannah Dean (Stephen King)
Szeloba ("WP" J.R.R. Tolkien)
Szeryf z Nottinghamu (Howard Pyle "Wesołe przygody Robin Hooda")
Szewc Grzeczny (A. Lindgren "Dzieci z Bullerbyn")
Tadeusz Soplica (Adam Mickiewicz)
Telimena (Adam Mickiewicz)
Teofil Różyc ("Nad Niemnem"E.Orzeszkowej)
Terrence Anderson (Amy Harmon)
The Riddler (Bill Finger)
Tom Bertram ("Mansfield Park" J. Austen)
Tom Bombadil (J.R.R. Tolkien)
Tomasz Judym (Stefan Żeromski)
Tweed (Colin Forbes)
Tyler Durden (Chuck Palahniuk)
Tyson Reed ("Król węży" Jeff Zetner)
Wolfgang Von Uberwald (Terry Pratchett)
Vernon Dursley (J.K. Rowling)
Victor Frankenstein (Mary Shelley)
Vincent Crabbe (J.K. Rowling)
Vincent z Emmett (Howard Pyle "Wesołe przygody Robin Hooda")
Victor Mags (Maxime Chattam)
William Collins ("Duma i uprzedzenie" J. Austen)
William Wisting (Jorn Lier Horst)
Znachorka (Bolesław Prus, "Antek")
Zosia (Adaśko Mickiewicz "Pan Tadeusz")
Złapkatiusz Swing (Terry Pratchett)

Aktualnie:

Beniamin Truś (Beatrix Helen Potter) 6
Robert Stern (Sebastian Fitzek) 4
Gunnar Barbarotti (Hakan Nesser) 2
Kędzior (J. Ćwiek, Chłopcy) 3
Steven Jencks ("Plan idealny" Michael Crichton) 3
Richard Sharpe (Bernard Cornwell, seria z Sharpe'em) 2
Jolene Avery ("Bad Mommy" Tarryn Fisher) 5
Jean LeCat (Rok Złotej Małpy, Colin Forbes) 0    Nowość
Zapisane
Cobenka666

*




Gryffindor

« Odpowiedz #4223 : Lipiec 30, 2017, 18:39:06 »

Beniamin Truś (Beatrix Helen Potter) 6
Robert Stern (Sebastian Fitzek) 4
Gunnar Barbarotti (Hakan Nesser) 2
Kędzior (J. Ćwiek, Chłopcy) 3
Steven Jencks ("Plan idealny" Michael Crichton) 3
Richard Sharpe (Bernard Cornwell, seria z Sharpe'em) 2
Jolene Avery ("Bad Mommy" Tarryn Fisher) 6/+
Jean LeCat (Rok Złotej Małpy, Colin Forbes) -1/-
Zapisane

It is just the beginning of the end
Machno

*

sponsor forum
SPONSOR
FORUM



« Odpowiedz #4224 : Lipiec 31, 2017, 22:35:04 »

Beniamin Truś (Beatrix Helen Potter) 6
Robert Stern (Sebastian Fitzek) 4
Gunnar Barbarotti (Hakan Nesser) 3/+
Kędzior (J. Ćwiek, Chłopcy) 3
Steven Jencks ("Plan idealny" Michael Crichton) 3
Richard Sharpe (Bernard Cornwell, seria z Sharpe'em) 2
Jolene Avery ("Bad Mommy" Tarryn Fisher) 6
Jean LeCat (Rok Złotej Małpy, Colin Forbes) -2/-
Zapisane
murhaaja

*

Miejsce pobytu:
Wrock

sponsor forum
SPONSOR
FORUM



Nox

WWW
« Odpowiedz #4225 : Sierpień 05, 2017, 20:58:10 »

Beniamin Truś (Beatrix Helen Potter) 7/+
Robert Stern (Sebastian Fitzek) 4
Gunnar Barbarotti (Hakan Nesser) 3
Kędzior (J. Ćwiek, Chłopcy) 3
Steven Jencks ("Plan idealny" Michael Crichton) 3
Richard Sharpe (Bernard Cornwell, seria z Sharpe'em) 2
Jolene Avery ("Bad Mommy" Tarryn Fisher) 6
Jean LeCat (Rok Złotej Małpy, Colin Forbes) -3/-
Zapisane

raz, dwa, trzy, Merkury w drugim domu
księżyc, pięć, nic nie może pomóc,
sześć, nieszczęście, Anuszka, siedem, wieczór,
olej, głowa, profesor wszystko przeczuł
---------------------------------------------------
uroczyście przysięgam, że knuję coś niedobrego
Cobenka666

*




Gryffindor

« Odpowiedz #4226 : Sierpień 05, 2017, 21:30:30 »

Beniamin Truś (Beatrix Helen Potter) 7
Robert Stern (Sebastian Fitzek) 4
Gunnar Barbarotti (Hakan Nesser) 3
Kędzior (J. Ćwiek, Chłopcy) 3
Steven Jencks ("Plan idealny" Michael Crichton) 3
Richard Sharpe (Bernard Cornwell, seria z Sharpe'em) 2
Jolene Avery ("Bad Mommy" Tarryn Fisher) 7/+
Jean LeCat (Rok Złotej Małpy, Colin Forbes) -4/-
Zapisane

It is just the beginning of the end
Machno

*

sponsor forum
SPONSOR
FORUM



« Odpowiedz #4227 : Sierpień 06, 2017, 09:40:02 »

Beniamin Truś (Beatrix Helen Potter) 7
Robert Stern (Sebastian Fitzek) 4
Gunnar Barbarotti (Hakan Nesser) 3
Kędzior (J. Ćwiek, Chłopcy) 3
Steven Jencks ("Plan idealny" Michael Crichton) 3
Richard Sharpe (Bernard Cornwell, seria z Sharpe'em) 3/+
Jolene Avery ("Bad Mommy" Tarryn Fisher) 7
Jean LeCat (Rok Złotej Małpy, Colin Forbes) -5/-
Zapisane
murhaaja

*

Miejsce pobytu:
Wrock

sponsor forum
SPONSOR
FORUM



Nox

WWW
« Odpowiedz #4228 : Sierpień 07, 2017, 13:46:50 »

Beniamin Truś (Beatrix Helen Potter) 8/+
Robert Stern (Sebastian Fitzek) 4
Gunnar Barbarotti (Hakan Nesser) 3
Kędzior (J. Ćwiek, Chłopcy) 3
Steven Jencks ("Plan idealny" Michael Crichton) 3
Richard Sharpe (Bernard Cornwell, seria z Sharpe'em) 3
Jolene Avery ("Bad Mommy" Tarryn Fisher) 7
Jean LeCat (Rok Złotej Małpy, Colin Forbes) -6/-
Zapisane

raz, dwa, trzy, Merkury w drugim domu
księżyc, pięć, nic nie może pomóc,
sześć, nieszczęście, Anuszka, siedem, wieczór,
olej, głowa, profesor wszystko przeczuł
---------------------------------------------------
uroczyście przysięgam, że knuję coś niedobrego
Machno

*

sponsor forum
SPONSOR
FORUM



« Odpowiedz #4229 : Sierpień 07, 2017, 15:33:59 »

Beniamin Truś (Beatrix Helen Potter) 8
Robert Stern (Sebastian Fitzek) 4
Gunnar Barbarotti (Hakan Nesser) 4/+
Kędzior (J. Ćwiek, Chłopcy) 3
Steven Jencks ("Plan idealny" Michael Crichton) 3
Richard Sharpe (Bernard Cornwell, seria z Sharpe'em) 3
Jolene Avery ("Bad Mommy" Tarryn Fisher) 7
Jean LeCat (Rok Złotej Małpy, Colin Forbes) -7/-
Zapisane
Cobenka666

*




Gryffindor

« Odpowiedz #4230 : Sierpień 07, 2017, 17:58:48 »

Beniamin Truś (Beatrix Helen Potter) 8
Robert Stern (Sebastian Fitzek) 4
Gunnar Barbarotti (Hakan Nesser) 4
Kędzior (J. Ćwiek, Chłopcy) 3
Steven Jencks ("Plan idealny" Michael Crichton) 3
Richard Sharpe (Bernard Cornwell, seria z Sharpe'em) 3
Jolene Avery ("Bad Mommy" Tarryn Fisher) 8/+
Jean LeCat (Rok Złotej Małpy, Colin Forbes) -8/-
Zapisane

It is just the beginning of the end
murhaaja

*

Miejsce pobytu:
Wrock

sponsor forum
SPONSOR
FORUM



Nox

WWW
« Odpowiedz #4231 : Sierpień 12, 2017, 19:14:51 »

Beniamin Truś (Beatrix Helen Potter) 9/+
Robert Stern (Sebastian Fitzek) 4
Gunnar Barbarotti (Hakan Nesser) 4
Kędzior (J. Ćwiek, Chłopcy) 3
Steven Jencks ("Plan idealny" Michael Crichton) 3
Richard Sharpe (Bernard Cornwell, seria z Sharpe'em) 3
Jolene Avery ("Bad Mommy" Tarryn Fisher) 8
Jean LeCat (Rok Złotej Małpy, Colin Forbes) -9/-
Zapisane

raz, dwa, trzy, Merkury w drugim domu
księżyc, pięć, nic nie może pomóc,
sześć, nieszczęście, Anuszka, siedem, wieczór,
olej, głowa, profesor wszystko przeczuł
---------------------------------------------------
uroczyście przysięgam, że knuję coś niedobrego
Machno

*

sponsor forum
SPONSOR
FORUM



« Odpowiedz #4232 : Sierpień 12, 2017, 20:30:52 »

Beniamin Truś (Beatrix Helen Potter) 9
Robert Stern (Sebastian Fitzek) 4
Gunnar Barbarotti (Hakan Nesser) 4
Kędzior (J. Ćwiek, Chłopcy) 4/+
Steven Jencks ("Plan idealny" Michael Crichton) 3
Richard Sharpe (Bernard Cornwell, seria z Sharpe'em) 3
Jolene Avery ("Bad Mommy" Tarryn Fisher) 7/-
Jean LeCat (Rok Złotej Małpy, Colin Forbes) -9
Zapisane
Cobenka666

*




Gryffindor

« Odpowiedz #4233 : Sierpień 13, 2017, 11:59:46 »

Beniamin Truś (Beatrix Helen Potter) 9
Robert Stern (Sebastian Fitzek) 4
Gunnar Barbarotti (Hakan Nesser) 3/-
Kędzior (J. Ćwiek, Chłopcy) 4
Steven Jencks ("Plan idealny" Michael Crichton) 3
Richard Sharpe (Bernard Cornwell, seria z Sharpe'em) 3
Jolene Avery ("Bad Mommy" Tarryn Fisher) 8/+
Jean LeCat (Rok Złotej Małpy, Colin Forbes) -9
Zapisane

It is just the beginning of the end
Machno

*

sponsor forum
SPONSOR
FORUM



« Odpowiedz #4234 : Sierpień 14, 2017, 22:16:35 »

Beniamin Truś (Beatrix Helen Potter) 9
Robert Stern (Sebastian Fitzek) 3/-
Gunnar Barbarotti (Hakan Nesser) 4/+
Kędzior (J. Ćwiek, Chłopcy) 4
Steven Jencks ("Plan idealny" Michael Crichton) 3
Richard Sharpe (Bernard Cornwell, seria z Sharpe'em) 3
Jolene Avery ("Bad Mommy" Tarryn Fisher) 8
Jean LeCat (Rok Złotej Małpy, Colin Forbes) -9
Zapisane
Cobenka666

*




Gryffindor

« Odpowiedz #4235 : Sierpień 17, 2017, 18:09:04 »

Beniamin Truś (Beatrix Helen Potter) 9
Robert Stern (Sebastian Fitzek) 3
Gunnar Barbarotti (Hakan Nesser) 4
Kędzior (J. Ćwiek, Chłopcy) 4
Steven Jencks ("Plan idealny" Michael Crichton) 2/-
Richard Sharpe (Bernard Cornwell, seria z Sharpe'em) 3
Jolene Avery ("Bad Mommy" Tarryn Fisher) 9/+
Jean LeCat (Rok Złotej Małpy, Colin Forbes) -9
Zapisane

It is just the beginning of the end
Machno

*

sponsor forum
SPONSOR
FORUM



« Odpowiedz #4236 : Sierpień 27, 2017, 12:11:59 »

Beniamin Truś (Beatrix Helen Potter) 9
Robert Stern (Sebastian Fitzek) 3
Gunnar Barbarotti (Hakan Nesser) 4
Kędzior (J. Ćwiek, Chłopcy) 4
Steven Jencks ("Plan idealny" Michael Crichton) 3/+
Richard Sharpe (Bernard Cornwell, seria z Sharpe'em) 3
Jolene Avery ("Bad Mommy" Tarryn Fisher) 9
Jean LeCat (Rok Złotej Małpy, Colin Forbes) -10/-

Lista zwycięzców:

Adam McTavish ("Pośredniczka" M. Cabot)
Adam Nowak (Tadeusz Konatowski)
Akkarin (Trudi Canavan)
Al Giordino (Clive Cussler)
Alc-Man (Minkiewicze)
Aleksander Zorbach ("Kolekcjoner oczu" Fitzek)
Alex Cross (James Patterson)
Alfred Pennyworth (Bob Kane)
Alcest ("Mikołajek", Jean-Jacques Sempe, Rene Goscinny)
Alice (Stephen King)
Aloysius Pendergast (Preston & Child)
Altsin Awendeh (Robert Wegner)
Ambroży Kleks (Jan Brzechwa)
Andy Shank (Terry Pratchett)
Anna Andersson (Astrid Lindgren "Dzieci z Bullerbyn")
Annabel O'Donnel (Maxime Chattam)
Aragorn (J.R.R. Tolkien)
Archie Sheridan (Chelsea Cain)
Arya Stark (George R.R. Martin)
Albus Dumbledore (J.K. Rowling
Akwilia Dokuczliwa (Terry Pratchett)
Andy Dufresen ("Skazani na Shawshank" King)
Artem (D Głuchowski, "Metro 2033")
Azrael - Jean Paul Valley (Joe Quesada)
Barney Snaith (L.M. Montgomery)
Barry Allen (John Broome)
Batman (Bob Kane)
Behemot (Michaił Bułhakow)
Birk syn Borka (Astrid Lindgren)
Bobek (Tove Jansson)
Boris Pelkowski (Meg Cabot)
Brady O'Donnel ("Obietnica mroku" M. Chattam)
Bridget Vreeland (Ann Brashares, Stowarzyszenie wędrujących dżinsów)
Britta Andersson (Astrid Lindgren "Dzieci z Bullerbyn")
Buba ("Błękitny zamek" L.M. Montgomery)
Buka (Tove Jansson)
Bagaż (Terry Pratchett)
Caddy Compson (William Faulkner, "Wściekłość i wrzask")
Cee Cee Webs ("Pośredniczka" M. Cabot)
Charles Hunter (Michael Crichton, "Pod piracka flagą")
Charles "Lucky" Luciano (Jack Higgins, "Szczęściarz Luciano")
Charlie Brown (Charles Schultz)
Ciotka Wellington ("Błękitny Zamek" L.M. Montgomery)
Cinna (Suzanne Collins)
Conan (Robert E. Howard)
Cosmo Lavish (Terry Pratchett)
Cudak z Gisbourne ("Wesołe przygody Robin Hooda" H. Pyle)
Cujo (Stephen King)
Cuthbert Allgood (Stephen King/Mroczna Wieża)
Daneel Olivaw (Isaac Asimov)
Daenerys Targaryen (George RR Martin)
David Raker (Tim Weaver)
D.D. Warren (Lisa Gardner)
Dill Earl Junior ("Król węży" Jeff Zenter)
Dirk Pitt (Clive Cussler)
Detrytus (Terry Pratchett)
Eberhard Mock (Marek Krajewski)
Edward Popielski (Marek Krajewski)
Ema (Harlan Coben)
Entombed (Minkiewicze)
Errol (J.K. Rowling)
Esmeralda Weatherwax (Terry Pratchett)
Esperanza Diaz (Harlan Coben)
Fermin Romero de Torres (Carlos Ruiz Zafón)
Fanny Price ("Mansfield Park" J. Austen)
Fin MacLeod (Peter May)
Fred Weasley (J.K. Rowling)
Fred Colon (Terry Pratchett)
Funky Koval (Maciej Parowski, Jacek Rodek)
Galadriela (J.R.R. Tolkien)
Genno Laskolnyk (Robert Wegner)
George Stark (Mroczna połowa, Stephen King)
Gandalf (J.R.R. Tolkien)
Ged "Krogulec" (Ursula K. Le Guin)
George Weasley (J.K. Rowling)
Gimli (J.R.R. Tolkien)
Ginny Weasley (J.K. Rowling)
Gollum/Smeagol (J. R. R. Tolkien)
Gotfryd ("Mikołajek", Jean-Jacques Sempe, Rene Goscinny)
Gruby Louie (Meg Cabot)
Guy De Timee (Upiorny zegar/Requim otchłani, Maxime Chattam)
Greebo (Terry Pratchett)
Gaspode (Terry Pratchett)
Glenda Sugarbean (Terry Pratchett)
Hardodziob (J.K. Rowling)
Harley Quinn (Paul Dini, Bruce Timm)
Harry Bosch (Michael Connelly)
Harry Hole (Jo Nesbo)
Haymitch Abernathy (Suzanne Collins)
Helen Thermopolis (Meg Cabot)
Herkules Poirot (Agatha Christie)
Hermiona Granger (J.K. Rowling)
Horacio Oliveira (Julio Cortazar, "Gra w klasy")
Hedwiga (J.K. Rowling)
Hunter (Dmitri Głuchowski)
Ig Perrish (Joe Hill "Rogi")
Jack Reacher (Lee Child)
Jake Epping (Stephen King)
Jakub Tyszkiewicz (Marcin Ciszewski)
Jane Eyre ("Dziwne losy Jane Eyer" C. Bronte)
Jane Rizolli (Tess Gerritsen)
Jason Bourne (Robert Ludlum)
Jerome Wireman (Stephen King, "Ręka Mistrza")
Jess Mastriani (Meg Cabot, seria 1-800)
Jim Gordon (Bob Kane)
Jim Rook (Graham Masteron)
John Coffey ("Zielona mila" King)
Johan Liebert (Naoki Urasawa)
John Watson (A.C. Doyle)
Johnny Smith (Stephen King /"Martwa Strefa")
Joshua Brolin (Maxime Chattam)
Kailean (Robert Wegner)
Kajko (Janusz Christa)
Kaladin (Słowa światłości, Brandon Sanderson)
Korowiow (Michaił Bułhakow)
Kot w butach (Charles Perrault)
Kriss de Valnor (Jean van Hamme)
Kubuś Puchatek (A.A. Milne)
Kull (Robert E Howard)
Kleks (Szarlota Pawel)
Kłapouchy (A.A. Milne)
Legolas (J.R.R. Tolkien)
Lennie Small (John Steinbeck)
Libby Day (Gillian Flynn, "Mroczny zakątek")
Liesel Meminger ("Złodziejka książek" M. Zusak)
Lily Potter (J.K. Rowling)
Lilly Moscovitz (Meg Cabot)
Lincoln Rhyme (Jeffery Deaver)
Linus Van Pelt ("Fistaszki", Charles Schultz)
Lisa Erikson (Astrid Lindgren "Dzieci z Bullerbyn")
Lobo (Roger Slifer, Keith Giffen)
Lucy Madison (Meg Cabot)
Luna Lovegood (J.K. Rowling)
Łamignat (Janusz Christa)
Łyżka (Harli Kobenek)
Maleństwo (A.A. Milne)
Mała Mi (Tove Jansson)
Mały John (Howard Pyle "Wesołe przygody Robin Hooda")
Mama Kangurzyca (A.A. Milne)
Martin Servaz (Bernard Minier)
Mary Lennox (F.H. Burnett "Tajemniczy ogród")
Maura Isles (Tess Gerritsen)
Mia Thermopolis Renaldo (Meg Cabot)
Michael Moscovitz (Meg Cabot)
Mick Kelly ("Serce to samotny myśliwy" Carson MacCullers)
Mikołajek (Jean-Jacques Sempe, Rene Goscinny)
Mikuś Bolitar (Harli Kobenek)
Minerwa McGonagall (J.K. Rowling)
Myron Bolitar (Harlan Coben)
Mort (Terry Pratchett)
Neville Longbottom (J.K. Rowling)
niania Gytha Ogg (Terry Pratchett)
Nutt Gobbo (Terry Pratchett)
Oliver Queen (Morton Weisinger)
Ove ("Mężczyzna imieniem Ove", Fredrik Backman)
Pan Darcy ("Duma i uprzedzenie" J. Austen)
Panna Marple (Agatha Christie)
Paszczak (Tove Jansson)
Paul Edgecombe ("Zielona mila" King)
Pennywise (Stephen King/"To")
Peter Parker (Stan Lee)
Phillip Marlowe (Raymond Chandler)
Philo Vance (S.S. Van Dine)
Pi Patel (Yann Martel)
Pierce Quincy (Lisa Gardner)
Piotruś Królik (Beatrix Helen Potter)
Pomona Sprout (J.K. Rowling)
Poppy Pomfrey (J.K. Rowling)
Profesor Flitwick (J.K. Rowling)
Profesor Nerwosolek (Tadeusz Baranowski)
Prosiaczek (A.A. Milne)
Punisher (Gerry Conway)
Queequeg (Herman Melville)
Ralph Roberts ("Bezsenność" Stephen King)
Randall Flagg (Stephen King)
Rebecca Madison (Meg Cabot)
Remus Lupin (J.K. Rowling)
Rhett Butler (Margaret Mitchell)
Robin Hood (Howard Pyle "Wesołe przygody Robin Hooda")
Rob Wilkins (Meg Cabot, seria 1-800)
Rosie Dunne ("Love, Rosie" C. Ahern)
Roland Deschain (Stephen King)
Ronald Weasley (J.K. Rowling)
Rufus ("Mikołajek", Jean-Jacques Sempe, Rene Goscinny)
Ruth Abramovitz (Meg Cabot, seria 1-800)
Ryjek (Tove Jansson)
Sadie Dunhill ("Dallas '63" King)
Sam Fargo (Clive Cussler)
Samantha Madison (Meg Cabot)
Samira Cheung (Bernard Minier)
Sara Crewe (F.H. Burnett "Mała księżniczka")
Sasza Pankratow (Anatolij Rybakow, "Dzieci Arbatu")
Scarlett O'Hara (Margaret Mitchell)
Schroeder ("Fistaszki" Charles Schultz)
Severus Snape (J.K. Rowling)
Sherlock Holmes (A.C. Doyle)
Slade Wilson (Marv Wolfman)
Snoopy (Charles Schulz)
Son Goku (Akiray Toriyama)
Sowa Przemądrzała (A.A. Milne)
St. John Eyre Rivers ("Dziwne losy Jane Eyer" C. Bronte)
Susan Ward (Chelsea Cain)
Susannah Simon ("Pośredniczka" M. Cabot)
Suttree (Suttree, Cormac McCarthy)
Syriusz Black (J.K. Rowling)
Sam Vimes (Terry Pratchett)
Sally Von Humpeding (Terry Pratchett)
Szkarłatny Will (Howard Pyle "Wesołe przygody Robin Hooda")
Śmierć ("Złodziejka książek" M. Zusak)
Śmierć (Terry Pratchett)
Świstoświnka (J.K. Rowling)
Tatuś Muminka (Tove Jansson)
The Joker (Bob Kane)
Thom Reston (Jeffery Deaver)
Thorgal Aegirsson (Jean van Hamme)
Tiara Przydziału (J.K. Rowling)
Tibby Rollins (Ann Brashares, Stowarzyszenie wędrujących dżinsów)
Tiffany Obolała (Terry Pratchett)
Tom Boyd (Musso, "Papierowa dziewczyna")
Tomasz Beksiński ("Beksińscy", M. Grzebałkowska)
Tomek Wilmowski (Alfred Szklarski)
Tonks (J.K. Rowling)
Travis McGee (John D. MacDonald)
Twardziec (Terry Pratchett)
Tygrysek (A.A. Milne)
Tyrion Lannister (George Martin)
Tytus de Zoo (Papcio Chmiel)
Vaelin al Sorna ("Pieśń krwi", Anthony Ryan)
Vuko Drakkainen (Jarosław Grzędowicz)
Waldemar Batura (Zbigniew Nienacki)
Wilk (Stephen King/Peter Straub)
Wilq Superbohater (Minkiewicze)
Windsor Lockwood III (Harlan Coben)
Włóczykij (Tove Jansson)
Woland (Michaił Bułhakov "Mistrz i Małgorzata)
Wolverine (Len Wein)
Woodstock (Charles Schultz, "Fistaszki")
Wielka Cyndi (Harlan Coben)
Winsborough Stuk (Terry Pratchett)
Yennefer (Andrzej Sapkowski)
Zbigniew Beksiński ("Beksińscy", M. Grzebałkowska)
Zgredek (J. K. Rowling)


Lista przegranych:
Abraham Van Helsing (Bram Stoker)
Achaja (Andrzej Ziemiański)
Ahab (Herman Melville)
Albus Severus Potter ("HP i Przeklęte dziecko" J.K. Rowling)
Alik Durov ("Raze" Tillie Cole)
Alma Coin (Suzanne Collins, "Kosogłos")
Amelia ("Amelia" Michalak)
Amelia Minchin ("Mała księżniczka", F.H. Burnett)
Amy Snow (Tracy Rees "Tajemnice Amy Snow")
Ananiasz ("Mikołajek", Jean-Jacques Sempe, Rene Goscinny)
Anna ("Witaj, smutku" F. Sagan)
Anastasia Steele (E.L. James)
Andrzej Kmicic (Henryk Sienkiewicz)
Ania Shirley (Lucy Maud Montgomery)
Antek (Bolesław Prus)
Antonin Dołohow (J.K. Rowling)
Argus Filch (J.K. Rowling)
Arthur Kobold (Robert Rankin)
Arwena (J.R.R. Tolkien)
Augusta Elton ("Emma" Jane Austen)
Aurelia Vennaway (Tracy Rees "Tajemnice Amy Snow")
Aśka (Michalak, "Bezdomna")
Balladyna ("Balladyna" Julka)
Balrog (J.R.R. Tolkien)
Bart Winslow (V.C. Andrews)
Barty Crouch Jr (J.K. Rowling)
Bastian Baltazar Buks (Michael Ende "Nie kończąca się historia")
Bazyliszek (J.K. Rowling)
Bella Swan ("Zmierzch", Stephanie Meyer)
Bellatrix Lestrange (J.K. Rowling)
Ben Richards (Richard Bachman, "Uciekinier")
Big Jim Rennie (Stephen King/"Pod kopułą")
Blanche Ingram ("Dziwne losy Jane Eyer" C. Bronte)
Bob Anderson (Chelsea Cain) -10
Brady Hartsfield (Stephen King, "Pan Mercedes")
Borgin (J.K. Rowling)
Bloodstone (Jonathan Carroll)
Cathy Dollanger (V.C. Andrews)
Carol Harcourt (Peter James, "Dom na Wzgórzu")
Cecile ("Witaj, smutku" F. Sagan)
Cezary Baryka (Stefan Żeromski)
Chris Dollanger (V.C. Andrews)
Christian Grey (E.L. James)
Corrine Dollanger (V.C. Andrews)
Campbell (Księga prawd ostatecznych, Robert Rankin)
Cho Chang (J. K. Rowling)
Cthulhu (H.P. Lovecraft)
C.W. Haider (Joyce Carol Oates, Walet Pik)
Cyril Cappuccin (Maxime Chattam)
Danusia ("Krzyżacy" Henia)
Daphne Janus ("Purgatorium" Eva Pohler)
Dillard Early Senior ("Król węży" Jeff Zetner)
Doktor Craven (F.H. Burnett "Tajemniczy ogród")
Dolores Claiborne (Stephen King)
Dolores Umbridge (J.K. Rowling)
Draco Malfoy (J.K. Rowling)
Dunia ("Zbrodnia i kara"/Dostojewski)
Edward Cullen ("Zmierzch", Stephanie Meyer)
Edward Ferrars (Jane Austen "Rozważna i romantyczna")
Elliot Monroe (Maxime Chattam)
Eliza Reed ("Dziwne losy Jane Eyer" C. Bronte)
Elsa ("Witaj, smutku" F. Sagan)
Eragon (Christopher Paolini)
Erika Falck (Camilla Läckberg)
Ewelina Baliczka ("Wampir" Wojciech Chmielarz)
Fanny Dashwood ("Rozważna i romantyczna" J. Austen)
Felix Diego ("Pośredniczka" M. Cabot)
Fernand Mondego ("Hrabia Monte Christo" Dumas)
Filifionka (Tove Jansson)
Filip Elton ("Emma" Jane Austen)
Fleur Delacour (J.K. Rowling)
Folke Bengtsson (Roseanna, Per Wahlöö, Maj Sjöwall )
Frank Kennedy ("Przeminęło z wiatrem" M. Mitchell)
Frank Ache (Harlan Coben)
Fryderykowa Stirling ("Błękitny Zamek" L.M. Montgomery)
Fumero ("Cień wiatru" C.R. Zafon)
Gene Harrogate (Suttree, Cormac McCarthy)
Gert Brussine (Maxime Chattam)
Gerwazy Rębajło (Adam Mickiewicz)
Gilderoy Lockhart (J.K. Rowling)
Gorilla Grodd (John Broome)
Grandmere (Meg Cabot)
Gregory Goyle (J.K. Rowling)
Greg Stillson ("Martwa Strefa" Stephen King)
Gretchen Lowell (Chelsea Cain)
Grima (J.R.R. Tolkien)
Hatifnaty (Tove Jansson)
Henry Bowers (Stephen King, To)
Henry Crawford ("Mansfield Park" J. Austen)
Harry Erskine (Graham Masterton)
Herman Ache (Harlan Coben)
Harry Potter (J.K.Rowling)
Hastings (Agatha Christie)
Heather Chamber ("Pośredniczka" M. Cabot)
Hrabia (Adam Mickiewicz)
Hrabia Olaf (Lemony Snicket)
Hugh Crain (Shirley Jackson)
Hunter Oates (Bernard Minier)
Igor Karkarow (J.K. Rowling)
Ignacy Rzecki ("Lalka", Bolesław Prus)
Irytek (J.K. Rowling)
Izabela Łęcka (Bolesław Prus)
Jack (Meg Cabot)
Jack Torrance (Stephen King)
Jagienka ("Krzyżacy" Henia)
Jan "Rudy" Bytnar (Aleksander Kamiński)
Janka Pringle (L.M. Montgomery)
Jankiel (Adam Mickiewicz)
Jarosław Pater (Aleja Samobójców, Krajewski & Czubaj)
Jean LeCat (Rok Złotej Małpy, Colin Forbes)
Jęcząca Marta (J.K. Rowling)
Joffrey Baratheon (George R.R. Martin)
John Dashwood ("Rozważna i romantyczna" J. Austen)
John Reed ("Dziwne losy Jane Eyer" C. Bronte)
Jon Petersen ("Niech będzie wola twoja" M. Chattam)
J'On (Jean van Hamme)
Józefina Barry ("Ania z Zielonego Wzgórza" L.M. Montgomery)
Józia Pye (L.M. Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza")
Judith Burkett ("Już mnie nie oszukasz" Coben)
Jurko Bohum (Henryk Sienkiewicz)
Jenny o zielonych zębach (Terry Pratchett)
Krwawy Baron (J.K. Rowling)
Karen Sue Hankey (1-800 Jeśli widziałeś zadzwoń" J. Carroll)
Kapitan Grant (Juliusz Verne)
Kapitan Nemo (Juliusz Verne)
Katarzyna de Bourgh ("Duma i uprzedzenie" J. Austen)
Katniss Everdeen (Suzanne Collins)
Kinga (Michalak "Bezdomna")
Kisa Volkov ("Raze" Tillie Cole)
Korneliusz Knot (J.K. Rowling)
Kris Parks ("Dziewczyna Ameryki" M. Cabot)
Królik (A.A. Milne)
Krzyś (A.A. Milne)
Krzywołap (J.K. Rowling)
Ksiądz Robak dobrodziej (Adaśko Mickiewicz)
Lady Bertram ("Mansfield Park" Jane Austen)
Lana Weinberger ("Pamiętnik księżniczki", Meg Cabot)
Lavinia ("Mała księżniczka" F.H. Burnett)
Lee Tourneau (Joe Hill "Rogi")
Lee Wilkins ("Zniknęli na zawsze" T. Weaver)
Leighton Vance ("Mroczna materia" Blake Crouch)
Lisbeth Salander (Stieg Larsson)
Loki (Jakub Ćwiek)
Lord Voldemort (J.K. Rowling)
Lucek Malfoy (J.K. Rowling)
Ludo Bagman (J.K. Rowling)
Luka Durov ("Raze" Tillie Cole)
Lord Stefan (Howard Pyle "Wesołe przygody Robin Hooda")
Marcus Locard (Maxime Chattam)
Maćko z Bogdańca (Henryk Sienkiewicz)
Magdusia ("McDusia" Musierowicz)
Maksymilian Romanow (Michalak "Czarny książę")
Małgorzata Linde (L.M. Montgomery)
Mały Książę (Antoine de Saint-Exupéry)
Maria Bertram ("Mansfield Park" J. Austen)
Maria De Silva Diego
Marjorie Dursley (J.K. Rowling)
Marta Sokołowska(Michalak, "Nie oddam dzieci!")
Michał Sokołowski (Michalak, "Nie oddam dzieci!")
Milicenta Bulstrode (J.K. Rowling)
Mistrz (Michaił Bułhakow "Mistrz i Małgorzata)
Mojżesz Wright ("Prawo Mojżesz" Amy Harmon)
Morgoth ("Silmarillion" J.R.R. Tolkien)
Morris Bellamy (Stephen King, Znalezione nie kradzione)
Nagini (J.K. Rowling)
Narcyza Malfoy (J.K. Rowling)
Nel Rawlison ("W pustyni i w puszczy" Henia)
Obadiah Hakeswill (Bernard Cornwell, seria z Sharpe'em)
Ollie Harcourt (Peter James, "Dom na Wzgórzu")
Olivia Foxworth (V.C. Andrews)
Pan Philips (L.M. Montgomery)
Pan Samochodzik (Zbigniew Nienacki)
Panna Minchin ("Mała księżniczka", F.H. Burnett)
Pani Medlock (F.H. Burnett "Tajemniczy ogród")
Pani Norris ("Mansfield Park" Jane Austen)
Pani Norris (J.K. Rowling)
Pani Thomas (L.M. Montgomery)
Pansy Parkinson (J.K. Rowling)
Paul Sheldon (Stephen King)
Paul Slater ("Pośredniczka" M. Cabot)
Patrick Hocksetter (Stephen King, To)
Percy Weasley (J.K. Rowling)
Peter Pettigrew (J.K. Rowling)
Petunia Dursley (J.K. Rowling)
Prosfesor Quirrell (J.K. Rowling)
Puszek (J.K. Rowling)
Pan Szpila (Terry Pratchett)
Ramzes XIII (Bolesław Prus)
Raymond ("Witaj, smutku", F. Sagan)
Reginald 'Belch' Huggins (Stephen King, To)
Rhys Rhysson (Terry Pratchett)
Rita Skeeter (J.K.Rowling)
Rhea (Stephen King/"Czarnoksiężnik i kryształ")
Robert Ferrars ("Rozważna i romantyczna" J. Austen)
Robert Langdon (Dan Brown)
Romeo Montecchi (William Szekspir)
Róża Żabczyńska (Maria Kuncewiczowa)
Rubeus Hagrid (J.K. Rowling)
Rudolf Lestrange (J.K. Rowling)
Ruth Chandler ("Dziewczyna z sąsiedztwa" Ketchum)
Sandor Cleagene (George R. R. Martin)
Sara Reed ("Dziwne losy Jane Eyer" C. Bronte)
Saruman (J.R.R. Tolkien)
Sauron (J.R.R. Tolkien)
Serafina Von Uberwald (Terry Pratchett)
Serge Brussin (Maxime Chattam)
Sędzia (Adam Mickiewicz)
Sheridan Grant ("Ostatnie lato w Nebrasce" N.Neuhaus)
Stanisław Wokulski ("Lalka", Bolesław Prus)
Staś Tarkowski ("W pustyni i puszczy" Henia)
Stworek (J.K. Rowling)
Susannah Dean (Stephen King)
Szeloba ("WP" J.R.R. Tolkien)
Szeryf z Nottinghamu (Howard Pyle "Wesołe przygody Robin Hooda")
Szewc Grzeczny (A. Lindgren "Dzieci z Bullerbyn")
Tadeusz Soplica (Adam Mickiewicz)
Telimena (Adam Mickiewicz)
Teofil Różyc ("Nad Niemnem"E.Orzeszkowej)
Terrence Anderson (Amy Harmon)
The Riddler (Bill Finger)
Tom Bertram ("Mansfield Park" J. Austen)
Tom Bombadil (J.R.R. Tolkien)
Tomasz Judym (Stefan Żeromski)
Tweed (Colin Forbes)
Tyler Durden (Chuck Palahniuk)
Tyson Reed ("Król węży" Jeff Zetner)
Wolfgang Von Uberwald (Terry Pratchett)
Vernon Dursley (J.K. Rowling)
Victor Frankenstein (Mary Shelley)
Vincent Crabbe (J.K. Rowling)
Vincent z Emmett (Howard Pyle "Wesołe przygody Robin Hooda")
Victor Mags (Maxime Chattam)
William Collins ("Duma i uprzedzenie" J. Austen)
William Wisting (Jorn Lier Horst)
Znachorka (Bolesław Prus, "Antek")
Zosia (Adaśko Mickiewicz "Pan Tadeusz")
Złapkatiusz Swing (Terry Pratchett)

Aktualnie:

Beniamin Truś (Beatrix Helen Potter) 9
Robert Stern (Sebastian Fitzek) 3
Gunnar Barbarotti (Hakan Nesser) 4
Kędzior (J. Ćwiek, Chłopcy) 4
Steven Jencks ("Plan idealny" Michael Crichton) 3
Richard Sharpe (Bernard Cornwell, seria z Sharpe'em) 3
Jolene Avery ("Bad Mommy" Tarryn Fisher) 9
Kresimir (Prochowi magowie, Brian McClellan) 0  Nowość
Zapisane
Machno

*

sponsor forum
SPONSOR
FORUM



« Odpowiedz #4237 : Sierpień 28, 2017, 22:25:39 »

Beniamin Truś (Beatrix Helen Potter) 9
Robert Stern (Sebastian Fitzek) 3
Gunnar Barbarotti (Hakan Nesser) 4
Kędzior (J. Ćwiek, Chłopcy) 4
Steven Jencks ("Plan idealny" Michael Crichton) 4/+
Richard Sharpe (Bernard Cornwell, seria z Sharpe'em) 3
Jolene Avery ("Bad Mommy" Tarryn Fisher) 9
Kresimir (Prochowi magowie, Brian McClellan) -1/-
Zapisane
Magnis

*




« Odpowiedz #4238 : Wrzesień 06, 2017, 18:21:06 »

Beniamin Truś (Beatrix Helen Potter) 9
Robert Stern (Sebastian Fitzek) 4/+
Gunnar Barbarotti (Hakan Nesser) 4
Kędzior (J. Ćwiek, Chłopcy) 4
Steven Jencks ("Plan idealny" Michael Crichton) 4
Richard Sharpe (Bernard Cornwell, seria z Sharpe'em) 3
Jolene Avery ("Bad Mommy" Tarryn Fisher) 9
Kresimir (Prochowi magowie, Brian McClellan) -2/-
Zapisane

Mistrzem grozy w Polsce jest Stefan Grabiński.
Wielcy Przedwieczni : Dagon, Cthulhu i Wielki Staruch.
Machno

*

sponsor forum
SPONSOR
FORUM



« Odpowiedz #4239 : Wrzesień 07, 2017, 03:46:09 »

Beniamin Truś (Beatrix Helen Potter) 9
Robert Stern (Sebastian Fitzek) 4
Gunnar Barbarotti (Hakan Nesser) 4
Kędzior (J. Ćwiek, Chłopcy) 4
Steven Jencks ("Plan idealny" Michael Crichton) 4
Richard Sharpe (Bernard Cornwell, seria z Sharpe'em) 4/+
Jolene Avery ("Bad Mommy" Tarryn Fisher) 9
Kresimir (Prochowi magowie, Brian McClellan) -3/-
Zapisane
Strony: 1 ... 210 211 [212] 213   Do góry
Drukuj
Skocz do: