Strony: 1 [2]   Do dołu
Drukuj
Autor Wątek: Spotify (i inne serwisy streamingowe takoż)  (Przeczytany 12604 razy)
p.a.
Administrator

*

Miejsce pobytu:
Katowice

sponsor forum
SPONSOR
FORUMWWW
« Odpowiedz #20 : Listopad 15, 2019, 18:12:02 »

Takie pytanie, może ktoś się zetknął z czymś podobnym. Otóż używam Spotify na dwóch komputerach: w pracy i w domu. Na tym pierwszym nie mam żadnych problemów. Natomiast w domu... są wybrane płyty (czasem wersje płyt, np. deluxe edition), które zwyczajnie nie chcą się odtwarzać na tym komputerze. Mam komunikat, iż Spotify nie jest w stanie odtworzyć danego utworu (i następuje z reguły próba odtworzenia każdego z kolejnych, z reguły bezowocna, czasem z całej płyty da się odtworzyć np. 1 utwór). Przykładem jest np. album "Ape of Naples" Coil. W pracy - bez problemu. W domu - odtwarza się tylko ostatni utwór, "Going Up".

Owszem, w pracy używam Win10, a tutaj - Win7, no ale bez sensu trochę, by niedziałanie objawiało się tak wybiórczo. Bo wygląda to trochę tak, jakby mój domowy komputer nie mógł dobrać się do utworów umieszczonych na jednym z serwerów na przykład. Ktoś coś?
Zapisane
Repta

*

Miejsce pobytu:
Trzebnica

sponsor forum
SPONSOR
FORUM« Odpowiedz #21 : Listopad 17, 2019, 18:55:58 »

A próbowałeś odinstalować i zainstalować ponownie? :D To często najlepsza opcja :D Ewenutalnie wyczyszczenie cache'y ;) To takie 2 pierwsze rzeczy, które bym spróbował.
Zapisane

p.a.
Administrator

*

Miejsce pobytu:
Katowice

sponsor forum
SPONSOR
FORUMWWW
« Odpowiedz #22 : Listopad 17, 2019, 19:02:45 »

Zdaje się, że ten problem mam tu od samego początku i w międzyczasie była reinstalka, ale w sumie co mi szkodzi ;) Tylko, że mi się ten problem nazbyt regularny wydaje, by to była kwestia tego komputera (w sensie zawsze chodzi o te same albumy). Ale spróbuję, jak mówię, co mi szkodzi ;)
Zapisane
Repta

*

Miejsce pobytu:
Trzebnica

sponsor forum
SPONSOR
FORUM« Odpowiedz #23 : Listopad 17, 2019, 19:06:11 »

Tak sobie jeszcze myślę, chociaż to już myślę przesadna rozkmina :P może w pracy jesteś podpięty przez jakiś VPN i spotify widzi Cię jako użytkownika z innego kraju i tam album jest dostępny a w Polsce nie?
Zapisane

p.a.
Administrator

*

Miejsce pobytu:
Katowice

sponsor forum
SPONSOR
FORUMWWW
« Odpowiedz #24 : Listopad 17, 2019, 19:10:12 »

Ha, ciekawa teoria. W domu mam UPC i lokalizację wskazuje mi jako Polska, a w pracy mam łącze akademickie sięgające Gliwic, ale...aż się podepnę, czy się tam jakieś dziwy nie dzieją... No nie, też Polska. Myślę, że jak reinstalka nie da efektu, to po prostu skontaktuję się z jakimś helpdeskiem i tyle.
Zapisane
Cobenka666

*
Gryffindor

« Odpowiedz #25 : Listopad 17, 2019, 20:01:26 »

Ci z helpdeska napiszą, że mieszkasz za blisko Sosnowca :D :D
Zapisane

It is just the beginning of the end
NeroLune

*« Odpowiedz #26 : Grudzień 20, 2019, 12:28:59 »

Siema, jak na chwilę dzisiejszą wygląda stosunek jakości do ceny (premium) tych programów streamingowych? Który Waszym zdaniem jest godny polecenia?
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
Drukuj
Skocz do: