Strony: [1]   Do dołu
Drukuj
Autor Wątek: Regulamin działu Muzyka  (Przeczytany 4476 razy)
Mandriell
Moderator Globalny

*

Miejsce pobytu:
Częstochowa

sponsor forum
SPONSOR
FORUMSHADYXV

WWW
« : Wrzesień 14, 2010, 16:48:24 »

Od momentu powstania tego tematu wchodzą w życie dodatkowe zasady w dziale muzyka.

I) Jeśli zakładamy temat o jakimś zespole - w nazwie tematu wpisujemy najpierw [zespół] a potem jego nazwę.
(przykład: [zespół] Pink Floyd)
To samo w przypadku wokalistki, wokalisty, itp.

II) Zakładając temat umieszczamy podstawowe informacje o danym zespole/muzyku (nie muszą to być informacje naszego autorstwa, jednak w takim wypadku warto dodać informacje o źródle.), jakieś zdjęcie przedstawiające ów zespół/muzyka, zdjęcia wydanych albumów + ewentualnie 1 link z jakąś bardziej znaną ogółowi (bądź charakterystyczną dla stylu) piosenką. + Obowiązkowo nasze przemyślenia, wrażenia odnośnie danego wykonawcy, co wyróżnia dany zespół od innych, co Wam się w nim podoba itd. Wszelkie posty bez "własnego wkładu" będą zgłaszane do założycieli danego tematu w celu modyfikacji, bądź w przypadku braku odzewu - usuwane.

III) Unikamy jednozdaniowych, niewiele wnoszących do dyskusji wypowiedzi. Nasze forum - jak sama nazwa wskazuje - to forum dyskusyjne.

IV) Prosiłbym o nie używanie przekleństw, i upominam o język w jakim prowadzone są dyskusje. Jesteśmy Polakami i używajmy naszego języka poprawnie. Zwracajmy innym oraz sami sobie uwagę na ortografię, interpunkcję. Piszmy składne i logiczne zdania, a nie twory w stylu ?Kali widzioł, Kali słuhoł kiedy deszcz zrobił swoje i radio grać przestał?.
Przed umieszczeniem swojego posta korzystajmy z opcji "podgląd", może znajdziemy coś, co przeoczyliśmy podczas pisania swojej wypowiedzi.

V) Na tym forum nie dzielimy się linkami z pirackimi albumami, piosenkami, itd.
Możemy jedynie wrzucać linki z YouTube'a z konkretną piosenką/teledyskiem/zapisem koncertu.
Wszelkie linki zawierające nielegalne utwory do pobrania będą natychmiast usuwane, a osoba która wrzuciła zabroniony link zostanie ukarana.

VI) Nie przewiduję narzucania limitów w ilości wrzucanych linków z YouTube'a, ale prosiłbym o ograniczanie się do minimum w tej kwestii i umieszczanie 1 linku w jednej wypowiedzi. Im więcej linków, tym dłuższy czas wczytywania danej strony i większy bałagan. Możecie za to wrzucać linki w formie url już bez limitów.

VII) Jeśli ktoś zauważy, że jakiś wątek jest zdublowany, zawiera jakiekolwiek formy złamania regulaminu, zobaczy jakieś błędy w danym temacie - śmiało zgłaszajcie się z tym do mnie na priv, bądź na gg. W miarę możliwości naniosę poprawki najszybciej jak się da.

Zachęcam do tworzenia tematów, nie bójcie się pisać i nie ograniczajmy się jedynie do fajnych dyskusji w temacie "Aktualnie słuchane" ;)
« Ostatnia zmiana: Listopad 27, 2013, 09:21:33 wysłane przez Mandriell » Zapisane

Mandriell
Moderator Globalny

*

Miejsce pobytu:
Częstochowa

sponsor forum
SPONSOR
FORUMSHADYXV

WWW
« Odpowiedz #1 : Listopad 27, 2013, 09:17:25 »

Wprowadziłem nowy - VII punkt w regulaminie. Nie dodaje ograniczeń, ma na celu jedynie usprawnić dział muzyka. Zmodyfikowałem też nieco pozostałe podpunkty, są to jednak zmiany czysto kosmetyczne.

Jednocześnie prosiłbym o przestrzeganie punktu  I regulaminu przy tworzeniu nowych tematów. Będzie łatwiej odróżnić poszczególne wątki. Do tego unikniemy ewentualnego bałaganu w tym dziale.

Sprawdziłem też wszystkie tematy, scaliłem powtarzające się wątki, edytowałem nazwy poszczególnych tematów. Przy większej ilości czasu sprawdzę też wszystkie odpowiedzi i ewentualnie zmodyfikuję pewne rzeczy.
« Ostatnia zmiana: Listopad 27, 2013, 09:31:33 wysłane przez Mandriell » Zapisane

Strony: [1]   Do góry
Drukuj
Skocz do: