Strony: 1 ... 25 26 [27]   Do dołu
Drukuj
Autor Wątek: Koncerty  (Przeczytany 199283 razy)
J1923

*

Miejsce pobytu:
Sto(L)ica

sponsor forum
SPONSOR
FORUM« Odpowiedz #520 : Czerwca 22, 2023, 10:16:52 »

Ale tam to wręcz niesamowite - babka śpiewała ludziom prawie twarz w twarz.

Zgadza się, że La Brie był najsłabszym ogniwem, na płytach brzmi dobrze, na koncertach sobie nie radzi. Z jednej strony bardzo szanuje zachowanie grupy w stosunku do kolegi, bo on miał ogromne problemy głosowe i nie zostawili go na lodzie, ale dla publiki jest to średnio atrakcyjne :(
Zapisane

PIŁKA NOŻNA DLA BANDYTÓW!!! Gra jaki to film NOWA LISTA: https://docs.google.com/document/d/1j5W9T3ORWWTjePVR1hwrIwJWa1Yr09A4dkSc_fNJ3E0/edit
Machno

*

sponsor forum
SPONSOR
FORUM« Odpowiedz #521 : Sierpnia 14, 2023, 20:20:22 »

Skrót z pobytu na Reakcji Słowiańskiej w Sosnowcu:
Fajna atmosfera, mogłoby przyjść więcej ludzi, ale za to było całkiem luźno. Nie byłem na wszystkich występach, nie zawsze się da, a więc:
Velesar - fajny klimat, zwłaszcza gdy fani znają teksty, dobry kontakt lidera, no i na koniec wiosłowanie podczas ostatniej piosenki, bite pięć minut, przecież nie mogłem odpuścić, do dziś to czuję w plecach i rękach :)
Percival - mnóstwo ludzi, znających teksty, tańczących, każda grupa wiekowa, zawsze mnie zaskakuje miękki głos Rybackiego,
Runika - tu musiałem przerwać bytność w połowie, bo ... takie życie, ale był żywioł, fajny kontakt

za rok mają poprawiać, może znów się uda
Zapisane
J1923

*

Miejsce pobytu:
Sto(L)ica

sponsor forum
SPONSOR
FORUM« Odpowiedz #522 : Października 30, 2023, 16:29:57 »

Ja ostatnio miałem szansę uzupełnić swoją listę marzeń koncertowych, bowiem byłem na koncercie Millenium na festiwalu rocka progresywnego w ... Legionowie, który odbywał się w ... Ratuszu, a równocześnie na dole w najlepsze bawili się ludzie na ... dyskotece.
Przed Millenium zagrał Mr Gil, który zaprezentował również kawałki Believe czy Collage. W dużej mierze publika przybyła dla tego wykonawcy (norma w warszawskim światku progresywnym).
Natomiast Millenium ekstra profeska i bardzo dobry choć może zbyt jednostajny występ. Jednakowoż ciężko było oddać wszystkie smaczki znane z płyt. Niemniej piękny był to wieczór.

Inna sprawa, że listę dalej uzupełniam, bo kupiłem bilet na Bonamassę i w kwietniu przyszłego roku będę wybierał się na występ do Katowic.

Za to mam teraz dylemat, bo miałem iść na Fear Factory, tfu na Butcher Babies do Progresji, ale druga wokalistka się kuruje po operacji i będzie śpiewać tylko jedna. Interesował mnie tylko support, a tu takie rozczarowanko :) I nie wiem co robić.

Wczoraj byłem na koncercie Riverside w hali Bemowo i stwierdzam, że to był chyba najlepiej nagłośniony koncert w moim życiu. Perfekcja, kapitalnie było słychać wszystkie instrumenty, śpiew, efekty. Po prostu raj. Grupa oczywiście w formie i wykonawczo to już jest Everest. Też znacznie zmieniła się interakcja z publicznością o ostatniego występu jaki widziałem jakieś 5-6 lat temu. Teraz to już są władcy sceny i rząd dusz mają w garści. A jeszcze patent z krzykiem szeptem :D
Aczkolwiek chciałem się z Wami podzielić pewną dość wyjątkową sprawą. Otóż zespół Riverside znam ... od zawsze, no tak, bo znam ich jeszcze z demówki. Co ciekawe pamiętam jak mój kolega z liceum śmigał do kogoś z radia z tą płytką. Tak się zastanawiam czy nawet nie z moim egzemplarzem. Też nie mogę sobie przypomnieć czy w tych odległych czasach nie poznałem osobiście Kozieradzkiego lub śp. Grudnia. Kolega z klasy na pewno, z którymś się znał. Jak przez mgłę wydaje mi się, że byłem na jakimś występie jak jeszcze nie mieli nagranej płyty, ale nie mogę skojarzyć. W każdym razie dość niesamowite jest to jak to wszystko się rozwinęło i jak to wyglądało na początku i gdzie teraz są.
Zapisane

PIŁKA NOŻNA DLA BANDYTÓW!!! Gra jaki to film NOWA LISTA: https://docs.google.com/document/d/1j5W9T3ORWWTjePVR1hwrIwJWa1Yr09A4dkSc_fNJ3E0/edit
p.a.
Administrator

*

Miejsce pobytu:
Katowice

sponsor forum
SPONSOR
FORUM« Odpowiedz #523 : Października 30, 2023, 18:18:36 »

No niezła sprawa z tym Riverside :)  A swoją drogą zawsze myślałem - nie wiem, czemu - że oni z Krakowa są :D
Zapisane
Machno

*

sponsor forum
SPONSOR
FORUM« Odpowiedz #524 : Listopada 23, 2023, 20:02:16 »

Przyszło mi wczoraj odwiedzić Torwar. Z powodu sil wyższych robiłem za opiekuna córki na koncercie Melanie Martinez. Muzycznie całkowicie nie moja bajka, nie ruszyło to we mnie ani jednej struny, ale muszę oddać honor za show, które tam odstawiono. Film na tle, grzyby po bokach, tancerze, sama Martinez też coś tam się gibała. Wszystko fajnie dograne i dopracowane.
I zostałem uświadomiony jak mogą wyglądać, czy też brzmieć fani na swoim koncercie, na których patrzy ktoś z boku. Na początku, gdy usłyszałem te wszystkie piski, to se pomyślałem "Ech, dzieciaki", a potem mnie naszło, jak to niejednokrotnie było takie coś na gigu:
- Halo, dajmy na to, Katowice, jesteście?
- Aaaaaaaarrh!!
- Żyjecie w ogóle, coś słabo was słychać. Jeszcze raz...
- Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrgh!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak, brakuje mi takiego darcia mordy, dzieciarnia się fajnie  bawiła, nieraz z telefonami w rękach, ale sie bujali
Zapisane
Strony: 1 ... 25 26 [27]   Do góry
Drukuj
Skocz do: