Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Kaznodzieja  (Przeczytany 4117 razy)
Słoik

*

Miejsce pobytu:
Gliwice
"Miasto nie jest wielkie, wszyscy gramy razem."

« : Czerwca 19, 2011, 20:45:11 »Kaznodzieja

Autor scenariusza do tego cyklu, Irlandczyk Garth Ennis, należy do twórców, którzy pod koniec XX wieku całkowicie zmienili oblicze komiksu amerykańskiego. Czołową pozycję na rynku komiksowym zawdzięcza właśnie bestsellerowej serii Kaznodzieja, ponurej i brutalnej historii poszukiwań Boga, prowadzonych w całej Ameryce przez teksańskiego pastora. Kaznodzieja łączy horror z thrillerem, a w tle ukazuje setki obyczajowych scen z codziennego życia Ameryki. Gdyby zaufać temu komiksowi, kontynent ten przestaje się jawić jako Ziemia Obiecana dla emigrantów, a wygląda jak piekło na Ziemi. Realistyczne, a nawet naturalistyczne ilustracje serii rysował Steve Dillon. Przeznaczony dla dorosłego odbiorcy!


Zapisane

"Tylko złe książki mówią, jacy są ich autorzy. Dobre książki mówią, jacy są ich bohaterowie." - A. Sapkowski
Mertoro

*« Odpowiedz #1 : Lutego 18, 2014, 09:53:56 »

Świetna seria. Niestety przez dostępność tomów nie przeczytałem całej, ale te 5-6 tomów, które udało mi się poznać bardzo miło wspominam. Teraz podobno ma powstać serial, jeśli to się przyjmie, to kto wie, może Egmont nas zaskoczy i wyda wznowienie, ależ bym chciał mieć to skompletowane.
Zapisane
Wilson

*

Miejsce pobytu:
Katakumby

sponsor forum
SPONSOR
FORUM« Odpowiedz #2 : Października 04, 2014, 11:26:17 »

http://allegro.pl/kaznodzieja-13-czesci-calosc-unikat-i4645234406.html

Za "jedyne" niecałe 1.300 zł można nabyć tą serie, licytacja trwa :)
Zapisane

"Piękno często uwodzi nas na drodze do prawdy."

"Mówienie ludziom, że umierają, pozwala zobaczyć, co jest dla nich najważniejsze. Dowiadujecie się, na czym im zależy. Za co gotowi są umrzeć, za co kłamać."
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do: