Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Dylan Dog - detektyw mroku  (Przeczytany 13914 razy)
J.Xavier.B

*

Miejsce pobytu:
Białystok
WWW
« Odpowiedz #20 : Maj 06, 2012, 16:09:58 »


Trochę odkurzę temat, choć pewnie nie na długo :(.

Jeszcze co prawda nie oglądałem ekranizacji "Dylana Doga", ale z różnych stron chodzą słuchy, że film okazał się klapą... a co za tym idzie zapewne polska przygoda wydawnicza z komiksem o Dylanie dobiegła końca po sześcioletnim zrywie  ;(. Wielka szkoda, bo o ile o filmie słyszało się dużo niepochlebnych opinii, tak zeszyty ze stajni [;)] Bonelli Comics to klasa sama w sobie  :]. W zapowiedziach Klubu Świata Komiksu od wielu miesięcy cisza i nigdzie indziej nie ma żadnych informacji na temat ewentualnych nowych odcinków, stąd moje - pewnie słuszne niestety - przypuszczenie, że tak oto kolejna, świetna komiksowa seria zaliczyła zgon (po krótkiej reinkarnacji  :haha:) w naszych rodzimych realiach wydawniczych  :pff4:.

Odszczekam oczywiście wszystkie swe gorzkie żale, jeśli zdarzy się ten cud i nastąpi Dylan Dog - reaktywacja :D :D :D.
Zapisane
J.Xavier.B

*

Miejsce pobytu:
Białystok
WWW
« Odpowiedz #21 : Maj 25, 2014, 21:17:05 »


Choć drugi zryw z komiksem padł zdaje się bezpowrotnie u nas, na pocieszenie, tudzież ku pokrzepieniu serca  ;) machnąłem sobie fan-arta z Dylanem i mroczną świtą :D :D :D.


:faja:.
Zapisane
ingo

*

Miejsce pobytu:
Poznań
WWW
« Odpowiedz #22 : Październik 07, 2014, 17:10:21 »

Znakomita niespodzianka:
Kolejną (po Mysiej Straży) serią wydawaną przez Bum Projekt będzie Dylan Dog, cykl porzucony trzy lata temu przez Egmont. Pierwszy album, zbierający dwa tomiki, planowany jest na grudzień
Zapisane
J.Xavier.B

*

Miejsce pobytu:
Białystok
WWW
« Odpowiedz #23 : Październik 07, 2014, 18:02:02 »


REWELACYJNA WIADOMOŚĆ!!!  Anioł Diabeł 9

Ileż ja gromów w myślach posłałem na przerwanie u nas tej serii (chociaż w sumie Dylany były dotychczas wydawane na chybił trafił ;))! W każdym razie wszystko co wydadzą biorę w ciemno :D :].

Teraz tylko pozostało cierpliwie sz-czekać na premierę :roll:.

I mam nadzieję, że ten wątek w końcu zacznie tętnić życiem, tak jak to sobie wyobrażałem przed laty, zakładając go  :faja:.
Zapisane
ingo

*

Miejsce pobytu:
Poznań
WWW
« Odpowiedz #24 : Październik 07, 2014, 18:18:08 »

Oby mniejszemu wydawcy wystarczała niższa sprzedaż niż Egmontowi, bo ciężko uwierzyć by nagle fanów Dylana znacznie przybyło ;)

Ja zakupię z ogromną przyjemnością (no chyba, że cena by była jakaś z kosmosu. Wtedy bym najpierw trochę pomarudził i dopiero potem nabył ;) ).
Zapisane
J.Xavier.B

*

Miejsce pobytu:
Białystok
WWW
« Odpowiedz #25 : Październik 08, 2014, 19:02:59 »


Wrzucili dziś kolejną porcję newsów na temat reaktywacji DD  :faja:
Dwa razy do roku to nie za często, ale w sumie lepiej tak niż w ogóle ;). Wychodzi zatem średnio jeden odcinek na jedną porę roku :D. Cena... hmm... do przełknięcia, zważywszy, że te podwójne zeszyty z Egmontu przed trzema / czterema laty kosztowały tyle samo, co planuje Bum Projekt :P. A że wyrywkowo, a nie chronologicznie, to tego raczej należało się spodziewać, oby jednak wspomniany koneser Dylan Doga przebierał w najlepszych historiach, choć i tak wiadomo co człowiek, to opinia ;).

W każdym razie moja fanowska dusza raduje się jak cholera!!  :haha: Diabeł 9 Anioł
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do: