Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Panika ( Kathryn Dance 4)  (Przeczytany 1031 razy)
marczewek

*

Miejsce pobytu:
była stolica byłego województwa
mój nik wzion sie od mojego imienia

« : Marzec 23, 2015, 19:00:07 »

Premiera eng - maj 2015
Premiera pol - tbaOpis po łongliszu

One mistake is all it takes.

Busted back to rookie after losing her gun in an interrogation gone bad, California Bureau of Investigation Agent Kathryn Dance finds herself making routine insurance checks after a roadhouse fire.

But Dance is a highly trained expert in body language: her most deadly weapon is her instinct, and they can't take that away from her.

And when the evidence at the club points to something more than a tragic accident, she isn't going to let protocol stop her doing everything in her power to take down the perp.

Someone out there is using the panic of crowds to kill, and Dance must find out who, before he strikes again . . .
« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2017, 09:26:18 wysłane przez marczewek » Zapisane

- Klasyka to książki, które ludzie cenią i których nie czytają.
Mark Twain
Ciacho

*

Miejsce pobytu:
Bytom

sponsor forum
SPONSOR
FORUMWWW
« Odpowiedz #1 : Sierpień 03, 2016, 09:32:21 »

Jest już polska zapowiedź. :)Tytuł oryginału: Solitude Creek
Data wydania: 20.09.2016
Format: 142mm x 202mm
Liczba stron: 536
Cena detaliczna: 39,90 zł

Podczas koncertu w klubie muzycznym Solitude Creek w Monterey dochodzi do tragedii. Widzowie ? zaalarmowani o wybuchu pożaru ? wpadają w panikę i próbując uciec, tratują się nawzajem. Są ofiary śmiertelne i wielu rannych.
Kathryn Dance, agentka biura śledczego Kalifornii, przeprowadza kontrolę dokumentów ubezpieczeniowych w Solitude Creek i dowiaduje się, że nie było tam żadnego pożaru ? ktoś chciał wzbudzić w ludziach strach, nad którym nie sposób zapanować. Komuś zależało, by oszalały z przerażenia tłum, w którym każdy walczy o życie, sam dla siebie stanowił zagrożenie.

Okazuje się, że sprawca na tym nie poprzestał i nikt na półwyspie Monterey nie może się czuć bezpiecznie ? wchodząc do kina, restauracji czy nawet windy.
Kathryn Dance postanawia odnaleźć i powstrzymać przebiegłego przestępcę, który nie zostawia śladów. W prowadzonym przez funkcjonariuszy służb stanowych wielowątkowym śledztwie musi ona polegać przede wszystkim na swoich umiejętnościach wykrywania kłamstw oraz intuicji.


Deaver jest mistrzem manipulacji. Jego historie są tak umiejętnie skonstruowane, że praktycznie niemożliwe do rozwiązania i diabelsko trudne do śledzenia. Czyli takie jak lubimy najbardziej.
?New York Times Book Review?

Deaver jest mistrzem suspensu!
?Crimespree Magazine?

Deaver jest geniuszem ... Ta historia to Deaver w najlepszym wydaniu!
?Huffington Post?

Zapisane

"W głębi duszy zdajemy sobie sprawę z własnej głupoty, a poświęcamy zbyt wiele czasu albo na ukrywanie tego, albo na udowadnianie, głównie sobie, że tak nie jest"-Jonathan Carroll

http://swiat-bibliofila.blogspot.com
www.facebook.com/swiat.bibliofila
J1923

*

Miejsce pobytu:
Sto(L)ica

sponsor forum
SPONSOR
FORUM« Odpowiedz #2 : Styczeń 10, 2017, 17:46:25 »

Dobra, to jestem świeżo po lekturze i mam wrażenie, że książka ta powstała trochę z przymusu. Po raz pierwszy czułem, że autor pisał jakby od niechcenia. Gdzie się podział interesujący styl i frapujący bohaterowie?! Bardzo prosto napisane, kilka niezbyt składnych zdań i rozdział zamknięty.
W ogóle to pierwsza książka JD, gdzie tak słabo napisał główny wątek, mnie on autentycznie nudził. Zresztą do połowy książki akcja w ogóle nie wciąga. Dopiero potem poprzez wątki poboczne robi się ciekawiej.
Co najgorsze Deaver spakował tę niezbyt przekonującą treść w swój schemat powieści - zatem jeszcze się to broni  :D Takie 6/10
Niemniej spore rozczarowanie jak na początek lekturowego roku :)
Zapisane

PIŁKA NOŻNA DLA BANDYTÓW!!! Gra jaki to film NOWA LISTA: http://pastebin.com/AqjMF434
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do: