Gotham Cafe - forum dyskusyjne - Rejestracja

Rejestracja - Informacje wymagane
Wybierz nazwę użytkownika:
Używane do identyfikacji przez SMF. Możesz używać znaków specjalnych po zalogowaniu, zmieniając wyświetlaną nazwę użytkownika w profilu.
Email:
Podaj prawidłowy adres email.
Wybierz hasło:
Potwierdź hasło:
Podaj imię i nazwisko Króla horroru:
Odpowiedz na pytanie weryfikacyjne i udowodnij, że nie jesteś botem.
Podaj jego rok urodzenia:
Witaj na forum Gotham Cafe!

Jesteśmy społecznością, znaną wcześniej jako "Groza w każdym calu". Użytkownicy tamtego forum na pewno odnajdą się tutaj bez problemu. Natomiast wszyscy, którzy spotykają się z tymi nazwami po raz pierwszy - na naszym forum możecie porozmawiać na wszelkie tematy związane z literaturą, filmami, grami, czy muzyką. Tematem przewodnim w dalszym ciągu jest do pewnego stopnia groza, lecz staramy się także wyjść naprzeciw ogółowi.

Przed rejestracją zapoznaj się proszę z naszym regulaminem (dostępnym poniżej), a następnie odwiedź ten wątek: Jestem tu nowy i co dalej?

REGULAMIN FORUM "GOTHAM CAFE"


UŻYTKOWNIKU! NAJPIERW POMYŚL DWA RAZY, A POTEM SIĘ WYPOWIADAJ - LEPIEJ RZADZIEJ A Z SENSEM, NIŻ GŁUPIO I DUŻO! TWOJE WYPOWIEDZI ŚWIADCZĄ O TOBIE!


1. Każdy uczestnik forum, zobowiązany jest do przestrzegania elementarnych zasad kultury osobistej.

Zakazuje się:

- jednoznacznie lub wulgarnie obrażać jakąkolwiek osobę publiczną, lub niepubliczną (w tym głównie uczestników forum),

- używać słów powszechnie uważanych za wulgarne,

- pisać bezpośrednio po poście swojego autorstwa, kolejny. W wypadku, gdy chcemy coś "dorzucić" do poprzedniej wypowiedzi, należy korzystać z opcji edytowania postów,

- powielać stare tematy. Należy najpierw sprawdzić czy podobna dyskusja już się wcześniej nie odbyła i ewentualnie tam wpisać swoją wypowiedź,

- zakładać tematy w działach do tego nie przeznaczonych (np. rozpoczynać dyskusję o jakiejś książce w dziale poświęconym filmom itp.),

- zakładać tematy w stylu "szukam napisów, wymiana divX, sprzedaż...". Forum służy rozmowom i wymianom poglądów, a nie załatwianiu swoich prywatnych interesów!

- zakładać tematy, lub pisać posty zawierające linki do pobierania treści pirackich

- wyrażać opinie powszechnie uważane za rasistowskie, antysemickie, obrażające czyjeś uczucia religijne, dyskryminujące ze względu na płeć, wiek, orientacje seksualną,

- posiadać logo (emblemat, avatar) przekazujący treści zakazane w w/w punktach, przekraczający wymiary 100x100px oraz ważący więcej niż 30kb, a także podpisu (stopki) w którym znajduje się grafika o dużych wymiarach oraz ważąca więcej niż 50kb. Stopka nie powinna przekraczać wymiarów 500x100. Admin zastrzega sobie prawo do zmiany tego pkt. w przyszłości w zależności od sytuacji na forum.


2. Należy:

- unikać jednozdaniowych wypowiedzi na forum, w stylu: "tak", "zgadzam się", "masz rację", "popieram", "hehehe",

- unikać agresywnego tonu wypowiedzi,

- bezwzględnie stosować się do zaleceń moderatorów,


3. Różne sytuacje:

- tematy, w których dyskusja (lub najczęściej kłótnia) znacząco odbiegnie od głównego wątku będą usuwane w całości. Dotyczy to również osób które notorycznie doprowadzają do powstawania takiej sytuacji - także będą usuwane w całości.

- jeśli decydujesz się na założenie tematu, to postaraj się, aby był on czytelny dla innych i dawał jak najwięcej informacji o treści postu. (nie tolerujemy nagłówków typu "szukam czegoś tam" "pomocy!!!", "mam 2 pytania", "dlaczego?" "help!!!!" itp.). To samo dotyczy treści postu, postaraj się zamieścić jak najwięcej informacji.


4. Spoilery

czyli treści zdradzające zakończenia książek / filmów lub ważne wiadomości, których nie chciałyby poznać osoby, które nie czytały / oglądały danej książki / filmu

- jeżeli mamy zamiar podać spojler należy użyć taga SPOILER. Wygląda to w ten sposób:


Kod:
[spoiler]treść treść treść treść
treść treść treść treść[/spoiler]


5. Ostrzeżenia, bany:

Łamanie któregokolwiek z podpunktów zawartych w regulaminie, będzie karane ostrzeżeniami.
Ostrzeżenie pierwszego stopnia, to po prostu upomnienie. Jeśli użytkownik nadal będzie łamał regulamin, mimo ostrzeżenia, poskutkuje to ostrzeżeniem drugiego, lub trzeciego stopnia (jego wiadomości pojawiać się będą dopiero po moderacji, lub zostanie on "wyciszony" - nie będzie w stanie pisać nowych wiadomości). Notoryczne łamanie regulaminu i przypadki ekstremalne karane będą ostrzeżeniem czwartego stopnia, czyli natychmiastowym banem.