Strony: 1 ... 8 9 [10]
 91 
 : Wrzesień 10, 2019, 14:08:32  
Zaczęty przez Duddits - Nowe: wysłane przez p.a.
Oj tam, jakieś ptaszysko drapieżne to było, no :P

 92 
 : Wrzesień 10, 2019, 13:58:39  
Zaczęty przez Duddits - Nowe: wysłane przez J1923
Jot, Twój avek wysiadł, przynajmniej ja go nie widzę xD
Wiem, ale jeszcze nie wiem co zrobić, by to przywrócić :(

Cytuj
Wychodzi na to, że dumne orły kończą jako smutne jajo
p.a.,nie, a widziałeś ty kiedy orła?  :haha:

Zagadka: 93 
 : Wrzesień 10, 2019, 13:46:22  
Zaczęty przez Duddits - Nowe: wysłane przez p.a.
Wychodzi na to, że dumne orły kończą jako smutne jajo ;)

Jot+1

 94 
 : Wrzesień 10, 2019, 13:43:18  
Zaczęty przez Duddits - Nowe: wysłane przez Cobenka666
Jot, Twój avek wysiadł, przynajmniej ja go nie widzę xD

 95 
 : Wrzesień 10, 2019, 13:42:06  
Zaczęty przez Duddits - Nowe: wysłane przez J1923
Martwy i pogrzebany (Dead & Buried, 1981)

 96 
 : Wrzesień 10, 2019, 13:31:56  
Zaczęty przez Duddits - Nowe: wysłane przez p.a.
I znów... Podpowiedź nr 2:


 97 
 : Wrzesień 10, 2019, 10:46:36  
Zaczęty przez marczewek - Nowe: wysłane przez marczewek
To wszystko wygląda jak jedna wielka improwizacja. O ile do postawy Fabiańskiego można nie mieć zastrzeżeń, bo zrobił co musiał i powinien zrobić, to reszta niestety nie wygląda już tak różowo.
Glik i Bednarek to w tej chwili chyba faktycznie optymalna para stoperów. Tyle że o ile Bednarek to młodzieniaszek, o tyle Glik będzie miał na Euro 33 lata. A już teraz coraz bardziej trapią go przecież lekkie kontuzje. To samo Pazdan, więc brak tu właściwie alternatywy.
Boki lepiej przemilczeć, bo już pisałem co sądzę o tym kiepskim eksperymencie.

W środku pojawił się dość nieoczekiwanie młody Bielik obok rutyniarza Krychowiaka i wstydu nie było. Niby dostosował się poziomem do kolegów, ale może być z niego pożytek. Zwłaszcza że w klubie gra też na stoperze. Widać że jest jakaś alternatywa dla niewidocznego Klicha.

Ofensywa to jedna wielka tragedia. Kownacki to był na boisku, czy go nie było? Grosicki to znów robił szum i nic zupełnie z tego nie wynikało. On zmienił tor lotu piłki, że wyleciała obok bramki, czy mi się wydawało? W dodatku przecież był na spalonym. Zieliński to chyba największy przegrany tej kadry. Co z tego że chce, jak on operuje w środku, a tam zupełnie nikogo nie ma?

Gra po początkowym epizodzie kiedy Brzęczek chciał coś zmienić, znów opiera się na starym dobrym oklepanym laga do skrzydła i do napastnika, może coś strzeli. Ale kiedyś na bokach obrony byli z jednej Piszczek, a z drugiej Jędrzejczyk albo Rybus, co podłączali się do akcji. Kędziora to nie rusza się ze swojej połowy, a Bereszyński to gra tak żeby nie popełnić katastrofalnego błędu.

 98 
 : Wrzesień 10, 2019, 09:26:08  
Zaczęty przez spiral_architect - Nowe: wysłane przez J1923
O, to nawet ja widziałem, ale moim zdaniem przed Slayerem i Metalliką zagrali wyjątkowo słabo. Nie wiem czy to kwestia nagłośnienia czy koncertu w dziennym świetle, ale było nudno, bez energii. Czego z kolei nie mogę powiedzieć o występie FFDP, którzy dali czadu przed Judas Priest.

Fanem ani jednych ani drugich nie jestem specjalnym, ale może doszlifuje dyskografię i się przejdę. Bowiem to koncert, na który wracam pod dom autobusem (Yave zresztą też) :) Zobaczę jak będzie się rozkładał rok 2020 koncertowy. Póki co tylko Rammstein na rozkładzie mam.

 99 
 : Wrzesień 10, 2019, 09:11:39  
Zaczęty przez marczewek - Nowe: wysłane przez J1923
Domagali się ludzie zmian i Brzęczek zareagował, za bezproduktywnego Piątka wszedł katastrofalny Kownacki. Czego się nie dotknął to kupa. Bielik też zupełnie mi nie przypadł do gustu. Szczerze mówiąc, to niespecjalnie kogo można wyróżnić za wczoraj. Fabiański i powiedzmy Krychowiak, który miał wielką chęć do gry może. Przebłyski miał Bereszyński czy Grosicki. Bardzo mi się nie podoba podejście mediów jakoby Lewandowski grał trochę ponad drużyną i był instytucją na miarę Messiego. Że niby kpi z Brzęczka i gra swoje mecze. No to trochę za daleko mu do tego, albowiem zarówno w meczu w Austrią jak i Słowenią, to on skrewił świetne sytuacje. Za mało jak na Boga futbolu...

A tak poważnie, to akurat mecz z Austrią nie jest przeze mnie postrzegany w kategorii dramatu. Drużyna słabsza nie dała się pokonać silniejszej ekipie. Nie wiem na ile to zapewnili swoją mądrością boiskową, a na ile taktyką. W każdym razie po początku wydawało się, że Austriacy nas rozniosą, dawno nie widziałem ekipy siejącego takiego zagrożenia dośrodkowaniami. Co wbicie w pole karne Polaków, to niezwykle ciężka sytuacja. Potem Polacy uspokoili grę, kosztem sporej swobody przy rozegraniu pozycyjnym rywala. Tak czy siak nasze orły też miały sytuacje.

Jeszcze słówko o Austrii. Zupełnie inna drużyna niż z pierwszego meczu. Świetnie kontrolująca grę i mająca pomysł na rozegranie. Na dodatek wybornie wykonywali pewien element w grze - wypust przy przyjęciu piłki i jej rozegraniu. To że nie uczyniło to ogromnego spustoszenia w naszych liniach defensywnych, to tylko kwestia farta, bowiem Polacy byli za daleko od zawodników austriackich  :haha: :haha autentyk.

Ja mimo wszystko staram się być dobrej myśli. Zostały nam mecze z fatalną Łotwą, mecz u siebie z Macedonią Północną i Słowenią oraz wyjazdowe starcie z Izraelem. 8 punktów w tych meczach powinno nam spokojnie wystarczyć na pierwsze miejsce. A Polacy całkiem przyzwoicie (przynajmniej wynikowo grają z mocniejszymi rywalami jak z Austrią czy Izraelem).


 100 
 : Wrzesień 10, 2019, 08:07:41  
Zaczęty przez marczewek - Nowe: wysłane przez Repta
No nie ma co tutaj się rozpisywać, po 4 meczach byliśmy już jedną nogą na turnieju tak teraz tą nogę wycofaliśmy... strasznie słabe 2 mecze, Brzęczek chyba niespecjalnie ma pomysł na tą reprezentację, co prawda uważam, że zmiany w podstawowym składzie zrobił całkiem niezłe. Może to nawet powinien być cel Brzęczka- wprowadzenie młodych- Bielika, Kownackiego czy Szymańskiego, zdecydowanie pozbyłbym sie w końcu Kuby, który z całym szacunkiem już nieco odstaje fizycznie a i zdrowie już coraz słabsze.

Teraz czas na 2 mecze, ze słabeuszami, które musimy wygrać.. na moje oko te 2 wygrane powinny nam dać niemal pewny awans na Euro bo jednak nasi rywale grają jeszcze między sobą. Inna kwestia, że zapewne skończy się jak zawsze czyli mecz otwarcia, o honor i do domu.

Strony: 1 ... 8 9 [10]