Zaczęty przez Rose - Nowe: wysłane przez murhaaja
wszystkiego co najlepsze Jot :D

82
 : Kwietnia 10, 2024, 11:42:03
Zaczęty przez Cichy - Nowe: wysłane przez p.a.
To ja tak wysoko szans City nie oceniam. Choć też zależy, czy np. zagra KDB czy nie... Dla mnie to takie 55-45 na korzyść City, również ze względu na Tchouameniego. Bo jednak długimi fragmentami to Real był lepszą drużyną wczoraj. Teraz już Królewscy odpoczywać od ligi nie będą, a przeciwnika w najbliższej kolejce łatwiejszego ma chyba ekipa z Manchesteru.

Zaczęty przez Cichy - Nowe: wysłane przez Repta
Mecz Realu z City bardzo ciekawy, sporo się działo. Najpierw niestety farfocel Łunina, który wpuścił no co tu dużo mówić szmatę bo i źle się ustawił i źle ustawił mur a w dodatku też popełnił błąd przy samej interwencji.... Potem sporo szczęscia przy strzale Camavingi bo rykoszet kompletnie zmylił bramkarza no i ta śmieszna bramka Rodrygo. W pierwszej połowie Real wyglądał dobrze natomiast w drugiej... no nie wyglądało to najlepiej, zbyt głęboko się Real cofnął no i dostał dwie piękne bramki z 16-18 metra przed bramką. Na całe szczęście Valverde odpalił pocisk i skończyło się remisem. Ten wynik mocno promuje City i moim zdaniem szanse na dzisiaj (na chłodno) obstawiłbym 80-20 dla City...

Co do sędziego to mnie trochę denerwował bo miałem takie odczucie, że wszystkie stykowe sytuacje były gwizdane na korzyść City (ale piszę to jako kibic Realu także wiadomo jak jest :D ). Natomiast największy problem miałem z tym, że jedyny grajek, który mógł być zawieszony w City- Dias spokojnie żółtą kartkę w tym meczu powinien dostać no ale... nie dostał. Real niestety w rewanżu bez Tchouameniego a to jest generalnie dość spora strata :(

W drugim meczu w sumie troche zaskoczenie bo Bayern nie wygląda jak klub w formie a wyremisowali z Arsenalem na wyjeździe...

Niby remisy ale jednak potencjalnie Bayern i City mają teraz mecze u siebie. Ciekawe jak dzisiaj potoczą się mecze.

85
 : Kwietnia 10, 2024, 10:11:14
Zaczęty przez Yave - Nowe: wysłane przez p.a.
Ano, wygląda o wiele lepiej, niż się spodziewałem. Nie czekałem na ten film, ale teraz pomału już jednak czekam.

Zaczęty przez Yave - Nowe: wysłane przez HAL9000
Joker: Folie a Deux już wkrótce. Zaczynam się bać o te ciągłe zmiany wagi u Phoenixa... Bo różnica miedzy Beau is Afraid a tym jest znów drastyczna  :D Anyway, wygląda to dobrze a momentami świetnie  :faja:

88
 : Kwietnia 10, 2024, 08:49:12
Hehe, człowiek sobie wykupił Polsat i zaraz fajne mecze :D Patrzyłem na Real vs City. Dziwny mecz, bo te pierwsze 3 bramki to takie dość osobliwe :D Przy pierwszej błąd w ustawieniu, przy drugiej rykoszet, trzecia niby fajna akcja, ale sam strzał... no cóż, wpadło :D Generalnie jednak pierwsza połowa od tej 14 minuty pod dyktando Realu, a City nawet jak atakowało, to mnie strasznie irytowali. Taka późna tiki-taka, podania w poprzek, mało konkretów. W przerwie Guardiola chyba musiał im powiedzieć, żeby strzelali, bo... zaczęli strzelać. I zaraz dwie bramki, obie bardzo ładne. Niewidoczny Foden wreszcie zrobił coś wielkiego, a niewidoczny Haaland... pozostał niewidoczny :D Cóż za zdziwienie :D Ale Jude też jakoś nie błyszczał, najlepsi w Realu byli Rodrygo i Vinicius, w drugiej połowie sporo jakości wniósł też Modric. Ale też mam wrażenie, że gdyby w obronie City grał Walker, to by tak często do sytuacji strzeleckich piłkarze Realu nie dochodzili. No i okrutnie brakowało De Bruyne, zirytowałem się na początku meczu, że tak istotny zawodnik nie gra.

Ogólnie wynik chyba dość sprawiedliwy, choć fani Realu chyba mogą mieć jakieś pretensje odnośnie Akanji (mógł spokojnie wylecieć z boiska) czy niepodyktowanego karnego (faul, jak to mówią, miękki, ale faul).

Drugiego meczu nie widziałem, ale wynik mnie nie dziwi.

89
 : Kwietnia 09, 2024, 23:13:24
Zaczęty przez Cichy - Nowe: wysłane przez marczewek
Ale meczycha dziś, w dodatku zupełnie nie promujące faworyta w rewanżu.

Arsenal - Bayern 2:2 - tu wynik teoretycznie faworyzuje Bayern, bo zagrają u siebie i powinni być faworytem.
Ale to co Bayern gra w tym sezonie, to jest loteria.

Real - City 3:3 - to jest dopiero zagadka. Real zagrał dopiero pierwszy mecz w tym miesiącu, a dla City to już był trzeci.
Naczytałem się sporo że za dużo meczy ma City przed meczem przed Realem. Z drugiej strony narzekanie że Real nie będzie miał rytmu meczowego, bo tu repra, tu przerwa na puchar.
A tu 3:3 na Bernabeu.