Strony: [1] 2 3 ... 10
 1 
 : Dzisiaj o 16:43:26 
Zaczęty przez marczewek - Nowe: wysłane przez marczewek
Nom, West Ham szaleje ostatnio. Sprzedali jednego napadziora, drugi kontuzjowany, to strzela trzeci i niechciany w MU Lingard.

 2 
 : Dzisiaj o 16:05:30 
Zaczęty przez marczewek - Nowe: wysłane przez p.a.
Wiesz, to jest jednak liga, którą się wygrywa za wszystkie mecze. Gdyby, dajmy na to, Barcelona nie pogubiła punków z Cadiz, wczorajsza porażka nie miałaby takiego znaczenia i vice versa. Niby Real ma najłatwiejsze mecze przed sobą, chociaż... grają jeszcze np. z Sevillą, Athletic Bilbao, Realem Betis czy Villareal. No i wciąż grają w LM, to też może mieć znaczenie dla kontuzji czy generalnie zmęczenia zawodników.

W Premier League też szykuje się fascynująca końcówka. Ok, mistrzostwo już raczej pewnie, wicemistrzostwo pewnie też. Ale dalej... Tylko dwa pozostałe miejsca, dające awans do LM, a przynajmniej 4 kandydatów. Jest Leicester, który niby wciąż trzeci, ale chyba puchnie. Niesamowicie za to ciśnie West Ham z Lingardem, które właśnie gra z Leicesterem i prowadzi już 3:0. Dalej mamy Chelsea, które niby zaliczyło ostatnio wpadkę, ale to chyba tylko wypadek przy pracy był (inna sprawa, że może okazać się kosztowny). Nie wypada chyba wciąż skreślać Liverpoolu. A Totki... cóż, dzisiaj chyba mecz ostatniej szansy z MU. Jeśli dziś przegrają, to chyba pozostaje im walka o LE. Ewentualnie jeszcze Everton może powalczyć. W praktyce o pierwsze 4 miejsca walczy już chyba tylko 6 zespołów.

 3 
 : Dzisiaj o 15:45:36 
Zaczęty przez marczewek - Nowe: wysłane przez Ciacho
Jeszcze jest mecz Atletico z Barcą i to będzie pewnie najważniejszy moment. :)

 4 
 : Dzisiaj o 15:31:33 
Zaczęty przez marczewek - Nowe: wysłane przez p.a.
Też nie ;) Tu właściwie się zakończył okres romantyzmu takiego jakiegoś i wiara w cudotwórcę-Wójcika ;) Przynajmniej tak to odbieram. To był ten okres retransmitowanych meczów w TVP, kiedy pilnowałem, żeby mi nikt wyniku nie zaspoilerował.

 5 
 : Dzisiaj o 13:51:39 
Zaczęty przez marczewek - Nowe: wysłane przez maszynistaGrot
Nie miałem tej przyjemności... a Wójcika pamiętam z reprezentacji seniorskiej i nie wspominam tego zbyt dobrze...

 6 
 : Dzisiaj o 13:46:56 
Zaczęty przez Rose - Nowe: wysłane przez maszynistaGrot
Najlepszego smyku ;)

 7 
 : Dzisiaj o 09:41:12 
Zaczęty przez Duddits - Nowe: wysłane przez p.a.
Jocie, listę byś uzupełnił, bo już nie pamiętam, co zadawałem :D

Zagadka:


 8 
 : Dzisiaj o 09:29:06 
Zaczęty przez p.a. - Nowe: wysłane przez p.a.
Hm, patrząc na te nagrody największego konkurenta będzie miał w "Tenet", choć ja podejrzewam, że Oscara może zgarnąć "Ma Rainey..." ;)

A z tą reżyserią to nie wiem. Nie ma Oscara za reżyserię Tarantino, nie ma Fincher, nie ma Lynch, Kubrick czy Welles, a będzie miała najpewniej Zhao, która ma na koncie całe trzy filmy.

EDIT

Rozdano połowę BAFT ;) Tutaj scenografia dla Manka, dla "Ma Rainey..." charakteryzacja i kostiumy, zresztą chyba zasłużenie. No i dźwięk dla "Sound of Metal", co też w sumie oczywiste. Za jakiś czas wrzucę tu swoje typy, ale inaczej, niż w zeszłych latach. Napiszę komu będę kibicować a także - kto moim zdaniem wygra.

 9 
 : Dzisiaj o 08:46:23 
Zaczęty przez p.a. - Nowe: wysłane przez HAL9000
DGA dla Zhao.

Gildia scenografów nagradza:

Period Feature Film - Mank
Fantasy Feature Film - Tenet
Contemporary Feature Film - Da 5 Bloods

Może jednak Mank jakimś cudem wygra za scenografię i będzie chociaż jedna statuetka  :pff2:

 10 
 : Dzisiaj o 06:37:27 
Zaczęty przez marczewek - Nowe: wysłane przez p.a.
Meczu niestety nie widziałem, dziś ogarnę jakiś skrót, ponoć Barca miała poprzeczkę pod sam koniec, tak więc może szkoda remisu... No ale cóż, wiele to nie zmienia, bo tak czy siak Atletico wciąż w grze, a jeśli dziś przegra lub zremisuje (co wysoce prawdopodobne), to się zrobi tak ciasno na górze, że żadna z drużyn przez pozostałych 8 kolejek nie będzie w zasadzie mogła pozwolić sobie na stratę punktów, chyba, że symultanicznie z resztą ekip :D

Skrót ogarnięty. No cóż, Real nastawiony na grę z kontry, co nie dziwi. Fatalne wykończenia z reguły. Ładna pierwsza bramka Benzemy, bardzo szczęśliwa Kroosa. To już w zasadzie bardziej samobój był. Real raz obił słupek, Barca - dwukrotnie. Do tego karniaka można było za faul na Braithwaite podyktować. Ogólnie Real prezentował się chyba lepiej, ale 2:2 byłoby całkiem sprawiedliwym wynikiem, patrząc na realne okazje.

Strony: [1] 2 3 ... 10