1
 : Dzisiaj o 09:00:16
Zaczęty przez KoRny - Nowe: wysłane przez J1923
Wczoraj w derbach Dolnego Śląska Zagłębie ledwo pokonało Miedź. Jakby nie patrzeć ważne punkty, a zespół z Legnicy wciąż na dnie.

Już chciałem chwalić Legię, myśląc, że za nowego trenera będzie zmiana jakości, bo rzeczywiście w końcu tworzyli fajne akcje (efektem były zresztą dwie bramki), w tej dobrej grze miał duży udział Baku i Muci (pomysł trenera), ale legioniści po prostu nie wyszli na drugą połowę. Widzew piłkarzy ma przeciętnych, ale charakter olbrzymi. Przynajmniej w tym meczu. Koniec końców Legia wygrywa na trudnym terenie i radzi sobie póki co bardzo dobrze w tabeli, wykorzystując problemy rywali.

2
 : Dzisiaj o 08:00:50
Zaczęty przez p.a. - Nowe: wysłane przez p.a.
Domena opłacona i z tym mamy już spokój na kolejny rok. Dzięki za wpłaty :)

Zaczęty przez Cichy - Nowe: wysłane przez marczewek
A gdyby nie likwidacja tej zasady o golach na wyjeździe, to by nawet dogrywki nie grali. Beka z tych dzbanów.
Nie dość że w lidze w samym dole, to w pucharach tragedia jedna wielka.

Wszytko wskazuje że te eliminacje skończą się jedną wielką niesprawiedliwością. Nie dość że Raków wydaje się lepszy, to najprawdopodobniej odpadnie w meczu z Prażanami.
A Lech może psim swędem przejdzie tych Luksemburczyków, ale jakim kosztem i stylem.

I co dalej? Później już nie będzie możliwości przekładania meczy, i trzeba będzie grać co trzy dni tydzień w tydzień.

7
 : Sierpnia 12, 2022, 08:48:48
Zaczęty przez Cichy - Nowe: wysłane przez Repta
Raków odbębnił rewanż, wymęczył 1-0 z Trnawą i teraz czeka ich trudne zadanie w postaci Slavii w ostatniej rundzie eliminacji... będzie ciężko ale Raków mimo wszystko zrobił swoje, jak udałoby się wskoczyć do grupy to byłby sukces i chyba jednak lekka niespodzianka, aczkolwiek Raków jest solidny więc może się uda.

Za to Lech... to jest ciekawy motyw, awansowali, niby 4-1 (po dogrywce) ale... no tak nie można... w ostatnim kwadransie Poznaniacy powinni strzelić z 5 bramek.... nie strzelili żadnej a w ostatnich sekundach dali sobie strzelić gola i musieli jeszcze się męczyć w dogrywce. Grunt, że udało się awansować ale teraz czeka potężny Dudeląż i ja nie jestem przekonany czy Lech awansuje... ale mam nadzieję, że jednak się uda.