Strony: [1] 2 3 ... 10
 1 
 : Maja 18, 2022, 23:10:06  
Zaczęty przez SickBastard - Nowe: wysłane przez michax77
Uncharted (2022)

Naczytałem się tyle złych opinii o tej adaptacji gry i może dlatego, film mi podszedł lepiej jak myślałem, że podejdzie, bo nastawiłem się na chałę. Ale to nie jest dobry film, tylko nijaki, który ma jednak jakieś tam plusy. Przede wszystkim Tom Holland, który co prawda znowu gra Petera Parkera, ale to tak przesympatyczny aktor, że nie przeszkadza mi to. No i też szacunek za to, że sceny akcji wykonuje sam, bo jak w MCU są sceny akcji z pajączkiem, to głównie efekty specjalne, a tutaj ma sceny jak Tom Cruise, czyli dużo biegania, pokazywania jak się jest sprawnym fizycznie (skojarzył mi się z postaciami jakie Tomek grał w latach 80 przez sceny w barze na początku). No i sceny akcji były całkiem pomysłowe, np. z latającymi statkami. Dziewczyna towarzysząca Wahlbergowi i Hollandowi też była spoko, ale gorzej z resztą filmu.  

Nie grałem w gry, ale mimo tego, nawet ja odczułem, jak bardzo Mark Wahlberg tutaj nie pasuje, który gra to samo co w swoich akcyjniakach. A nawet do mnie dotarło, kogo fani chcieli obsadzić w filmowym Uncharted i jak niezadowoleni byli z castingu Hollanda i Wahlberga. Nie ma chemii między Hollandem i Wahlbergiem, więc jak się przerzucają tekstami to w ogóle nie działa. Bohaterowie mnie nie interesowali, więc gdy nie było akcji to przysypiałem, a budziłem się jak coś się działo. Ocena: 5+/10.

 2 
 : Maja 18, 2022, 22:13:40  
Zaczęty przez Duddits - Nowe: wysłane przez p.a.
Zagadka:


 3 
 : Maja 18, 2022, 21:45:24  
Zaczęty przez Cichy - Nowe: wysłane przez marczewek
Póki co to całkiem znośny mecz. Niby staty po stronie Eintracht, ale nie mogą tego dopełnić.

 4 
 : Maja 18, 2022, 21:26:06  
Zaczęty przez KoRny - Nowe: wysłane przez marczewek
Stal to w tej chwili mocniejszy klub niż Reska? Chyba wracają najfajniejsze derby w Polsce zatem, choć w tej chwili to kibicowsko chyba dużo mocniej stoi Stal niż Resovia.

Sponsor się wypowiadał że marzy o eklapie. Nie wiem czy to poziom jakichś Brukbetów czy Rakowów, ale plany są ambitne.
W sumie to przypomina to trochę Raków. Trener Daniel Myśliwiec (znany w Legijnym światku) miał trudne początki, bo nie wszystko wychodziło, ale nikt go nie wykopał po pierwszej wpadce. No i teraz nie dość że swiętuje awans, to jeszcze licencję UEFA Pro.
Wydaje mi się że będą raczej w tej górnej połówce tabeli.

 5 
 : Maja 18, 2022, 15:06:48  
Zaczęty przez KoRny - Nowe: wysłane przez maszynistaGrot
Szkoda Wisły, ale w sumie widać jak na dłoni że zatrudnienie Brzęczka w roli ratownika to był zły pomysł.
Tak jak wcześniej zatrudnienie Guli.
Przecież za rządów gangusów potrafili i po 6:2 wygrywać.
Tylko że gangusy przejmowali jakoś tam uporządkowany klub po Cupiale.

Co do Brzęczka, to myślę że bardziej będziemy mądrzejsi jak przepracuje z klubem okres przygotowawczy. No jednak w Wiśle Płock się sprawdził, a i w reprezentacji z perspektywy czasu trzeba przyznać że nie był taki zły - awansował na wielką imprezę.

ŁKS był mocny ponad 20 lat temu, GKS przez chyba dekadę ciągle na drugim froncie. Rzeszów jakoś specjalnie nie kojarzę piłkarsko, Ruch ma od nich aż kilkanaście pkt mniej w tabeli... Także jakoś specjalnie zagrożenia sportowego dla Wisły nie widzę choć kibicowsko będą to z pewnością ciekawe mecze :)

Tiba też? To już chyba robi się tradycja że Legia Lechowi podbiera grajków :D 

 6 
 : Maja 18, 2022, 09:40:03  
Zaczęty przez KoRny - Nowe: wysłane przez J1923
Stal to w tej chwili mocniejszy klub niż Reska? Chyba wracają najfajniejsze derby w Polsce zatem, choć w tej chwili to kibicowsko chyba dużo mocniej stoi Stal niż Resovia.

Do Legii ma przejść Tiba z Lecha - ciekawe czy to nie będzie bardziej transfer na zasadzie: wzbudzić pokłady żółci i głównego rywala. Facet gra czasami fenomenalnie, ale często też jest zupełnie niewidoczny. Pewnie miałby zastąpić Josue, o którego odejściu mówi się coraz głośniej.
Sprowadzono też Kramera, Słoweńca z Zurychu. Statystki ma raczej średnie, a przynajmniej nie z gatunku tych imponujących. Ten pewnie zastąpi Pekharta.
Na pewno będzie mocna przebudowa. Zobaczymy czy gruntowna czy tylko przemieszanie składu.

 7 
 : Maja 18, 2022, 06:46:48  
Zaczęty przez buldar - Nowe: wysłane przez buldar
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=lHiuzl1JqCs" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=lHiuzl1JqCs</a>

Super dobrze. Może będzie to jedna z najlepszych gier poświęconych Capcom vs SNK na 2022 rok. Jest gotowa do gry i została do niej dodana pełna lista ruchów dla wszystkich postaci.

Link do pobrania : https://www.speedallonlinegamessiteshere.com/mugen-game-club/csek

 8 
 : Maja 17, 2022, 07:44:29  
Zaczęty przez nocny - Nowe: wysłane przez J1923
Albo najgorszy... ta seria nie ma szczęścia  :P

Oj, tutaj poprzeczka jest naprawdę wysoko zawieszona :)

 9 
 : Maja 16, 2022, 23:47:03  
Zaczęty przez nocny - Nowe: wysłane przez michax77
Ja z kontynuacji lubię tylko Predatora 2 z Gloverem, to był spoko film, z miejską dżunglą,  a nie w klasycznym rozumieniu tego słowa.

 10 
 : Maja 16, 2022, 18:42:25  
Zaczęty przez nocny - Nowe: wysłane przez p.a.
Bo ta seria nigdy nie powinna być serią ;)

Choć ja akurat poprzedniego Predatora nawet lubię, ten z Brodym też był niezły. Ale to wszystko niepotrzebne, podobnie jak kolejne Alieny.

Strony: [1] 2 3 ... 10