Strony: [1] 2 3 ... 10
 1 
 : Dzisiaj o 09:24:51 
Zaczęty przez marczewek - Nowe: wysłane przez p.a.
Nie jestem przekonany, czy w Argentynie będą się modlić o wygraną Nigerii. Dlaczego? Ano dlatego, że w wyniku takiego zwycięstwa Nigeria miałaby 3 pkt, zaś Islandia z Argentyną po punkcie. I jakoś podejrzewam, że w takiej sytuacji Chorwacja mogłaby wystawić "drugi garnitur" na mecz z Islandią. W przypadku zwycięstwa tych ostatnich w dzisiejszym meczu, Chorwacja nie będzie chciała tego meczu przegrać, by utrzymać pierwsze miejsce w grupie.

Ale nade wszystko to ja nie jestem przekonany, czy z takim stanem ducha Argentyna w ogóle pokona Nigerię. Przecież oni są złamani, normalna drużyna po bramce na 1:0 rzuciłaby się do ataku, czego wczoraj w zasadzie nie było widać. No, może jakieś 2-3 zrywy były i tyle.

Dziś nudnawy dzień.

Islandia:Nigeria 1:0
Brazylia:Kostaryka 2:0
Szwajcaria:Serbia 1:0

 2 
 : Dzisiaj o 08:57:42 
Zaczęty przez marczewek - Nowe: wysłane przez J1923
Kurde, wcześniej obstawiałem, że już na pewno nie nazwę czarnym koniem Australii, bo zawsze zawodzą nadzieje, a tutaj grają naprawdę świetny futbol. Już w pierwszym meczu z Francją pokazali się z dobrej strony, w drugim meczu - jak napisał mój kolega Duńczycy męczyli się z Australijczykami - choć tak naprawdę to Kangury męczyły się z Duńczykami. Okazuje się, że gracze z Antypodów są świetnie przygotowani fizycznie do mistrzostw, grają z polotem i pomysłem. Ciężko im będzie wyjść z tej trudnej grupy, ale ściskam kciuki.

Francuzi zaprezentowali się lepiej niż w pierwszym meczu. Grają może trochę minimalistycznie, choć trzeba przyznać, że to oni cały czas panowali nad meczem i niespecjalnie martwiłem się o ich przegraną, raczej można było liczyć na zdobycie kolejnej bramki, a oni się rozkręcają. Peru znacznie słabsze niż w pierwszym meczu.
Francja już awansowała do dalszej części turnieju i widać, że się rozkręca. Ciekawa będzie walka o drugie miejsce. Niby Dania jest najbliżej, bo ma już 4 punkty i gra już z Francją, która specjalnie nie będzie ryzykować i walczyć za wszelką cenę, więc przynajmniej remis powinna uzyskać, ale Kangury też widać, że są nakręceni na dalszą grę, choć i Peru będzie chciało pokazać, że stać ich przynajmniej na to, by nie odpaść bez punktów z turnieju.

A wczoraj pięknie Chorwaci pognębili Argentyńczyków. I Zieliński może być dumny zagrał w ostatnim meczu jak Messi :D Co prawda, Argentyńczycy nie zasługiwali na taki rozmiar porażki, ale trzeba przyznać, że Chorwaci zagrali dużo lepiej i dojrzalej na tle nieporadnego przeciwnika z Ameryki Południowej. Ja się dodatkowo cieszę, ponieważ obstawiłem wygraną Słowian, a kurs był naprawdę dobry.

Dziś ściskam kciuki z całej siły, by Islandia pokonała Nigerię (co też swoją drogą obstawiłem). Inne mecze trochę mnie mniej obchodzą. Choć postawiłem też na Szwajcarię, bo kurs był wysoki. Znacznie wyższy niż na Serbię. Zastanawiają mnie czasem takie kursy. Szwajcaria jest bardzo wysoko w rankingu, znana jest z tego, że meczów nie przegrywa, tutaj już zremisowała z faworyzowaną Brazylią, a Serbia po fatalnym spotkaniu ledwo wygrała z bardzo kiepską Kostaryką.

Typy na dziś
Islandia-Nigeria 1-0 (proszę)!
Brazylia - Kostaryka 3-0 odwet za poprzednie niepowodzenie
Szwajcaria-Serbia 1-0 3 
 : Dzisiaj o 06:11:14 
Zaczęty przez Duddits - Nowe: wysłane przez J1923
Querelle (1982) ?

 4 
 : Dzisiaj o 05:15:25 
Zaczęty przez Duddits - Nowe: wysłane przez marczewek
Podpowiedź: 5 
 : Dzisiaj o 00:29:37 
Zaczęty przez marczewek - Nowe: wysłane przez Ciacho
Chorwacja górą! Oj będą się jutro modlić w Argentynie o wygraną Nigerii, będą. :D

A dzisiaj kumpel mnie zabił tym:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=mF4hlgEnE7Y" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=mF4hlgEnE7Y</a>

Hahahahaha :D :D

 6 
 : Czerwiec 21, 2018, 21:56:41  
Zaczęty przez marczewek - Nowe: wysłane przez p.a.
A nie wierzyliście, jak wieszczyłem, że mogą daleko zajść ;) ok, jeszcze daleko nie zaszli, ale z taką grą... kto wie. Ładnie się na nich patrzy, już na poprzednim Euro dobrze wyglądali.

Natomiast Argentyna... No do momentu straty pierwszego gola grała nieźle, stwarzała sobie mniej więcej tyle samo okazji, co Chorwacja. No ale jak się ma takiego debila na bramce, to trudno jakikolwiek mecz wygrać i trudno w ogóle wierzyć w tę drużynę. Po krótkim zrywie było widać w nich po prostu taki brak wiary. Na 0:3 chyba jednak nie zasłużyli, ale widać, że tam duch w zespole ogólnie jest słaby.

Teoretycznie mogą jeszcze awansować, ale raz, że oni w to nie wierzą, a dwa - mając taki bilans bramkowy trudno będzie zająć drugie miejsce, nawet przy korzystnym układzie pozostałych gier. Bo też trudno przede wszystkim uwierzyć, że oni są w stanie wysoko pokonać Nigerię.

 7 
 : Czerwiec 21, 2018, 21:46:31  
Zaczęty przez marczewek - Nowe: wysłane przez marczewek
Ależ piękny gol. I ta poprzeczka na koniec. To chyba najlepszy mecz 2 kolejki. Chorwacja gra kapitalnie.

 8 
 : Czerwiec 21, 2018, 21:28:52  
Zaczęty przez marczewek - Nowe: wysłane przez HAL9000
Nie jesteśmy już liderami w kategorii: Najgłupiej stracona bramka  :D

 9 
 : Czerwiec 21, 2018, 21:11:48  
Zaczęty przez marczewek - Nowe: wysłane przez marczewek
Ale szmata bramkarza Argentyny, o kurde 

 10 
 : Czerwiec 21, 2018, 19:28:49  
Zaczęty przez marczewek - Nowe: wysłane przez p.a.
Taa, bardzo trącące pragmatyzmem te mecze się zrobiły. Jedynie Ruskie nie patrzą na to i strzelają, ile wlezie. Ostatnie mecze to same 1:0 albo 1:1...

Strony: [1] 2 3 ... 10