Strony: [1] 2 3 ... 10
 1 
 : Wrzesień 26, 2021, 14:03:29  
Zaczęty przez KoRny - Nowe: wysłane przez maszynistaGrot
Myślałem, że łatwiej Raków poradzi sobie z Legią, a tu wicemistrz i zdobywca krajowego pucharu miał dość spore problemy z jedną z niżej notowanych drużyn w tym sezonie w ekstraklasie. Właściwie to z gry więcej miała Legia, która częściej była przy piłce i stwarzała zagrożenie pod bramką rywali. Raków dość ostrożnie grał, tu już nie było tego szaleństwa ofensywnego (w pozytywnym znaczeniu) jakie znamy z tegorocznych występów ekipy spod Jasnej Góry w europejskich rozgrywkach. No może z wyjątkiem początku II połowy, kiedy Raków wreszcie przestał się "cackać", odważnie ruszył do przodu, czego owocem były 2 bramki. Potem oczywiście Legia na nowo przejęła inicjatywę, choć Raków w jakimś tam stopniu kontrolował przebieg meczu dysponując dwubramkową zaliczką. Legii się wprawdzie udało strzelić drugiego gola, ale to było za mało na Częstochowian, którzy zgodnie moimi przewidywaniami wywieźli 3 pkt z Warszawy. Na plus Lopez, który  zdobył dwie bramki. Natomiast po wchodzącym do Rakowa Gwilli spodziewałem się więcej w tym meczu, gdzie rywalem była jego była drużyna.

Nieoczekiwanie Lech przegrał z Jagiellonią, także  rzut oka na tabele unaocznia, że kilka drużyn depcze mu po piętach, także coraz ciekawiej rozwija się rywalizacja o mistrzostwo :)      

 2 
 : Wrzesień 26, 2021, 03:29:20  
Zaczęty przez Yave - Nowe: wysłane przez michax77
Siódmy odcinek to epizod, w którym pokazano coby było, gdyby Thor był jedynakiem, nie miał brata Lokiego. No i odcinek zaczyna się podobnie jak pierwszy Thor czyli Jane i Darcy obserwują gwiazdy i widzą jak coś spada na Ziemię. No i są pewne że dojdzie do inwazji kosmitów, ale okazuje się, że Thor przyleciał na naszą planetę, by zorganizować ogromną imprezę ze wszystkimi swoimi kosmicznymi znajomymi z całej galaktyki, wiec pojawiają się chyba wszystkie postacie z innych światów z MCU.  Impreza tak się rozrosła, że dochodzi do wielu zniszczeń na naszej planecie więc zostaje wezwana do pomocy Kapitan Marvel, która jest tak samo drewniana jak w swoim filmie. Za to Jane wypadła zaskakująco sympatycznie.

 3 
 : Wrzesień 25, 2021, 13:24:05  
Zaczęty przez Duddits - Nowe: wysłane przez Cobenka666
p.a. +1

Wspaniały film, polecam :D

 4 
 : Wrzesień 25, 2021, 13:18:05  
Zaczęty przez Duddits - Nowe: wysłane przez p.a.
W czym mamy problem? (1994)?

 5 
 : Wrzesień 25, 2021, 13:04:04  
Zaczęty przez Duddits - Nowe: wysłane przez Cobenka666
Covid!!!!!!!!!!!!!!! xD

Podpowiedź:

 6 
 : Wrzesień 25, 2021, 12:09:19  
Zaczęty przez Duddits - Nowe: wysłane przez p.a.
 Kaszel

 7 
 : Wrzesień 24, 2021, 22:08:44  
Zaczęty przez Cichy - Nowe: wysłane przez maszynistaGrot
Idiotyzmem była napinka szefostwa na ekstraklasę gdy puchary się jeszcze nie skończyły dla Lecha. Skutek taki, że ani w ekstraklasie nic nie osiągnął Lech ani nie polepszył dorobku punktowego w Europie choć o te 3 miejsce w grupie była realna szansa powalczyć jak napisałeś.

Co do Legii. Mnie tam w pucharach Gent lepiej się podobał niż Slavia, choć to taki korespondencyjny pojedynek za pośrednictwem polskich drużyn, więc różnie mogło by być gdyby się te dwie drużyny razem spotkały. Slavia miała momenty przestoju z Legią, podczas gdy Gent z tego co pamiętam kontrolował oba mecze z Rakowem, choć pierwszy pechowo przegrał.

 8 
 : Wrzesień 24, 2021, 21:57:23  
Zaczęty przez KoRny - Nowe: wysłane przez maszynistaGrot
Nie można mieć ciastko i je zjeść jednocześnie tzn. brylować w lidze i pucharach europejskich. Tzn. klasowa drużyna przewyższająca ligowych rywali pod niemal każdym względem zarówno sportowym jak i finansowym jak Legia powinna mieć odpowiednią jakość, potencjał, sztab szkoleniowy i zmienników by to spójnie połączyć. No ale teoria jedno a praktyka jedno, dlatego na Twoim miejscu Jocie bym za bardzo nie przykładał wagi do wyczynów Legii w ekstraklasie dopóki gra w pucharach:)

 9 
 : Wrzesień 24, 2021, 21:48:19  
Zaczęty przez maszynistaGrot - Nowe: wysłane przez maszynistaGrot
Pepiki trzymają się mocno :haha:

Coraz częściej słyszę w mediach te propagandę szczepionkową, aby się szczepić by chronić siebie i innych. To skoro to jest takie dobre, to czemu rząd nie wprowadzi obowiązkowych szczepień? Skoro maseczki i limity dało się nakazać to i ze szczepionkami też by dało radę.

 10 
 : Wrzesień 24, 2021, 18:48:57  
Zaczęty przez marczewek - Nowe: wysłane przez p.a.
Źle się dzieje w PSG... Pochettino nad tym nie panuje. A właściciel przesadził z zakupami. O Messim już było. Teraz pisze się o jakiejś grupie Latynosów, że się trzymają razem :D I że oni wolą Navasa na bramce a nie Donnarummę. Ten ostatni trochę sam sobie winien, mógł zostać legendą Milanu, a perspektywy w tym klubie jednak coraz lepsze. No ale wybrał kasę.

W każdym razie jak tak dalej pójdzie, to PSG nie powalczy na żadnym z frontów piłkarskich. Niezły test czeka ich bodaj we wtorek, kiedy to zmierzą się z City. Ogólnie też trzeba powiedzieć, że Guardiola ma fajny tydzień ;) W ten weekend gra z Chelsea. Potem to PSG, a w następny weekend starcie z Liverpoolem.

Strony: [1] 2 3 ... 10