Strony: 1 ... 84 85 [86]   Do dołu
Drukuj
Autor Wątek: Media i polityka  (Przeczytany 88287 razy)
HAL9000

*

Miejsce pobytu:
Discovery One

sponsor forum
SPONSOR
FORUM« Odpowiedz #1700 : Styczeń 12, 2021, 18:35:43 »

ale tak czy inaczej miło, że prezydent  największego mocarstwa na świecie przyjeżdża do Polski i opowiada z dumą o historii naszego kraju (czego nie mógł się nauczyć w 5 minut)

No ale chyba wiesz, że on to całe przemówienie przeczytał z promtera...

Nie zgodzę sie z tym. Trumpa zablokowali (konta społecznościowe)  bo niby kłamał

Nie, nie zamknęli mu kont bo kłamał. Zamknęli je dlatego, że swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem doprowadził do ataku na Kapitol i do śmierci 5 osób.

Trump ma jeszcze cały czas do dyspozycji podium z godłem USA, przed którym może stanąć i mówić na dowolny temat. Nie robi tego, bo pewnie prawicy mu zabronili, żeby się jeszcze bardziej nie pogrążył przed nieuchronną rozprawą, jaka go czeka.

No a taki Facebook jest firmą prywatną i siłą rzeczy kwestią osób będących jej właścicielami jest ustalenie reguł, co można, a czego nie.

Wszystkie media społecznościowe mają swoje terms of agreement, gdzie zwykle jasno pisze, że wszelkie posty nawołujące do przemocy będą usuwane a konta banowane. Teraz mam wrażenie, że chyba wielu ludzi nie wiedziało co podpisuje. Cenzura! ;)

A teraz ten płacz i tak najgłośniej słychać na tym lewackim Facebooku, Twitterze... A Ziemkiewicz pewnie nakręci o tym filmik i wrzuci na YT... No a prawicowy głos jest u nas ledwo słyszalny w TVP, TVP Info, wSieci, TV Trwam, Radio Trwam, kościelnych ambonach i tych kilkudziesięciu gazetach co to je Orlen wykupił i będzie w nich na pewno publikować lewicowe artykuły krytykujące rząd. No i nie zapominajmy o TVN24 gdzie non-stop przesiadują pisowcy i dzień w dzień wyklepują przygotowane formułki. No ale prawicowy głos jest tak strasznie blokowany...

Acha i Trump nigdy nie kłamał, tak tylko sobie bajdurzył ponad 20.000 razy... https://wapo.st/35uryWX
Zapisane

Gentlemen, you can't fight in here! This is the War Room. Trakt
p.a.
Administrator

*

Miejsce pobytu:
Katowice

sponsor forum
SPONSOR
FORUMWWW
« Odpowiedz #1701 : Styczeń 13, 2021, 10:23:41 »

Od Trumpa teraz wszyscy się odsuwają. Ponoć sami Republikanie są za impeachmentem, zobaczymy, czy się to potwierdzi. Wszędzie te lewaki cholerne ;)

Tymczasem chciałem tylko napisać, iż jakieś 40 minut temu zostałem zaszczepiony pierwszą dawką, możecie mnie online'owo obserwować ;)
Zapisane
Cobenka666

*
Gryffindor

« Odpowiedz #1702 : Styczeń 13, 2021, 10:34:27 »

Co tam my, Ciebie teraz sam Bill Gates obserwuje :D Zachowuj się xD
Zapisane

It is just the beginning of the end
HAL9000

*

Miejsce pobytu:
Discovery One

sponsor forum
SPONSOR
FORUM« Odpowiedz #1703 : Styczeń 14, 2021, 09:29:59 »

Mimo to nie trać czujności, bo u mnie w rodzinie parę osób już zaszczepione ale jedna i tak ma pozytywny wynik po pierwszej dawce (chociaż w tym konkretnym przypadku do zarażenia mogło dojść tuż przed samym szczepieniem).

W ogóle jakaś masakra po tych świętach. Rozszalało się to wirusowe dziadostwo ostro.
Zapisane

Gentlemen, you can't fight in here! This is the War Room. Trakt
p.a.
Administrator

*

Miejsce pobytu:
Katowice

sponsor forum
SPONSOR
FORUMWWW
« Odpowiedz #1704 : Styczeń 14, 2021, 12:26:43 »

Czujności tracić nie zamierzam póki co. Zresztą, jakbym teraz np. zaczął latać bez maseczki w autobusie, to mógłbym tylko niepotrzebnego fermentu narobić. Jednych mogłoby to zirytować, innych - zachęcić do zdjęcia maseczki. A dezynfekcja rąk chyba na stałe wejdzie do moich codziennych czynności, bo dostrzegam jej pozytywne efekty :)
Zapisane
Strony: 1 ... 84 85 [86]   Do góry
Drukuj
Skocz do: