Strony: 1 ... 18 19 [20]   Do dołu
Drukuj
Autor Wątek: Niewarte tematu horrory i thrillery  (Przeczytany 89739 razy)
J1923

*

Miejsce pobytu:
Sto(L)ica

sponsor forum
SPONSOR
FORUM« Odpowiedz #380 : Styczeń 21, 2019, 16:40:30 »

Jak dla mnie świetny klimat, fajne pomysły i kapitalne wykonanie. Ogląda się to super, pod względem realizatorskim to rzeczywiście majstersztyk. Tyle, że ja miałem uczucie, iż to taka ... sztuka dla sztuki. Twórcy wzięli jakiś wycinek historii, która rozwinięta pewnie strasznie by kulała i była głupawa i zamiast w jakiś logiczny sposób rozwijać fabułę, zdecydowali się oprawić jak najlepiej ten wycinek. Tylko że to takie pójście na łatwiznę i sami widzimy ile luk byłoby w rozwiniętym filmie.
Na pewno warto obejrzeć, bo się świetnie ogląda.
Najmniejsza ocena to 7/10 :)
Zapisane

PIŁKA NOŻNA DLA BANDYTÓW!!! Gra jaki to film NOWA LISTA: http://pastebin.com/AqjMF434
HAL9000

*

Miejsce pobytu:
Discovery One
« Odpowiedz #381 : Maj 25, 2019, 17:27:59 »

Brightburn (2019)

Pomysł wyjściowy zainteresował mnie od razu. Origin story jak u Supermana, czyli rodzicom którzy bardzo chcą ale nie mogą mieć dzieci, nagle z nieba spada chłopiec-kosmita, którego postanawiają wychować jak własne dziecko. Tylko tutaj twórcy postanowili zmienić formułę i zadają pytanie: A co by było gdyby mały okazał się raczej kompletnym psychopatą a nie herosem? :D No i to jest właśnie Brightburn.

Solidny film. Bardzo dobrze zagrany przez Elizabeth Banks, której bohaterka przez większość filmu nie może uwierzyć, że jej kochany synek dokonuje strasznych czynów. Jej stopniowa przemiana wypada bardzo dobrze. Film jest też momentami wyjątkowo krwawy. Aż się zdziwiłem bo po zwiastunie myślałem, że to film PG-13 a to jest R.

Mocne 7.5/10
Zapisane

Gentlemen, you can't fight in here! This is the War Room! Trakt.tv
Strony: 1 ... 18 19 [20]   Do góry
Drukuj
Skocz do: