Strony: [1]   Do dołu
Drukuj
Autor Wątek: Regulamin działu Gry  (Przeczytany 3345 razy)
Mandriell
Moderator Globalny

*

Miejsce pobytu:
Częstochowa

sponsor forum
SPONSOR
FORUMSHADYXV

WWW
« : Listopada 27, 2013, 09:58:58 »

Od dziś wchodzi kilka zasad w tym dziale. Regulamin dotyczy również działów podrzędnych.

I) Zarówno w dziale "gry komputerowe" jak i w "gry planszowe" obowiązuje odpowiednie opisywanie tematów. Do tej pory znaczna większość i bez regulaminu dobrze sobie z tym radziła, dlatego mam nadzieję, że taka tendencja zostanie zachowana ;)
W przypadku, gdy zakładamy temat o konkretnej grze - wystarczy po prostu tytuł. Kiedy chcemy porozmawiać o serii gier (np. Silent Hill, GTA, Osadnicy z Catanu) nie rozbijajmy się na kilka/kilkanaście osobnych tematów, tylko w opisie tematu dodajmy "[seria]". Dotyczy to zarówno wszelakich DLC w grach komputerowych jak i dodatków do gier planszowych/karcianych.

II) Zakładając temat umieszczamy zdjęcie okładki gry, opis dystrybutora, filmik z YouTube'a i obowiązkowo swoje spostrzeżenia, opinię, recenzję Wszelkie posty bez "własnego wkładu" będą zgłaszane do założycieli danego tematu w celu modyfikacji, bądź w przypadku braku odzewu - usuwane.

III)W przypadku opisywania gier komputerowych pamiętajmy o używaniu opcji "spoiler". Nie psujmy innym zabawy :)

IV) Na tym forum nie dzielimy się linkami z pirackimi wersjami gier na jakąkolwiek platformę. Wszelkie linki tego typu zostaną z miejsca skasowane a osoba zamieszczająca - ukarana.

V) Prosiłbym o nie używanie przekleństw, i upominam o język w jakim prowadzone są dyskusje. Jesteśmy Polakami i używajmy naszego języka poprawnie. Zwracajmy innym oraz sami sobie uwagę na ortografię, interpunkcję. Piszmy składne i logiczne zdania, a nie twory w stylu "Kali widzioł, Kali groł kiedy burza zrobił swoje i komp grać przestał".
Przed umieszczeniem swojego posta korzystajmy z opcji "podgląd", może znajdziemy coś, co przeoczyliśmy podczas pisania swojej wypowiedzi.

VI) Unikajmy jednozdaniowych wtrąceń w swoich wypowiedziach. Dyskusja to fajne narzędzie ;)

VII Jeśli ktoś zauważy, że jakiś wątek jest zdublowany, zawiera jakiekolwiek formy złamania regulaminu, zobaczy jakieś błędy w danym temacie - śmiało zgłaszajcie się z tym do mnie na priv, bądź na gg. W miarę możliwości naniosę poprawki najszybciej jak się da.
« Ostatnia zmiana: Listopada 27, 2013, 10:06:45 wysłane przez Mandriell » Zapisane

Strony: [1]   Do góry
Drukuj
Skocz do: