Strony: [1]   Do dołu
Drukuj
Autor Wątek: Shank  (Przeczytany 1106 razy)
Słoik

*

Miejsce pobytu:
Gliwice
"Miasto nie jest wielkie, wszyscy gramy razem."

« : Październik 31, 2010, 18:31:54 »Electronic Arts i Klei Entertainment przedstawiają kinową bijatykę, która miesza klasyczną rozgrywkę chodzonych bijatyk z klimatem kultowych filmów ?pulp?.
Zdradzony i zostawiony na pewną śmierć przez jedyną rodzinę, jaką miał, Shank szuka zemsty na najgroźniejszych zabójcach na planecie za zabicie tych, których kochał. Shank , wykorzystując swoje umiejętności zdobyte w wojnach gangów, musi przebić się do kryminalnego podziemia, by zemścić się na ludziach, którzy zniszczyli świat, jaki znał.

Shank wrzuca gracza w kinową atmosferę chodzonej bijatyki. Shank poprzez możliwość łączenia ze sobą niszczących i śmiertelnych combos?ów w nieskończoność, z wykorzystaniem najróżniejszych rozlewających morza krwi broni, pragnie wskrzesić gatunek chodzonych bijatyk i wznieść go do poziomu produkcyjnego, którego ten gatunek nigdy nie zaznał.
Shank opiera się na unikalnym dwuwymiarowym stylu, charakteryzując się różnorodnością lokacji, niesamowitymi efektami specjalnymi i płynną animacją. Shank jest ukoronowaniem gatunku chodzonych bijatyk.

Można również grać ze swoim znajomym w trybie co-op, przechodząc historię, która poprzedza wydarzenia z głównej linii fabularnej, gdzie nauczysz się łączyć niekończące się ataki, wykorzystując ogromny arsenał, który służy tylko do jednego ? zniszczenia przestępczego podziemia.

Shank został nominowany do prestiżowej nagrody ?Excellence in Visual Arts? na festiwalu gier niezależnych w 2010 roku.

Polecam gorąco!
Zapisane

"Tylko złe książki mówią, jacy są ich autorzy. Dobre książki mówią, jacy są ich bohaterowie." - A. Sapkowski
Strony: [1]   Do góry
Drukuj
Skocz do: