Gotham Cafe

Forum ogólne => Gry komputerowe => Wątek zaczęty przez: Mandriell on Czerwiec 04, 2014, 09:05:10Tytuł: Polecane gry mobilne
Wiadomość wysłana przez: Mandriell on Czerwiec 04, 2014, 09:05:10
Jak zapewne niektórzy (shoutbox) wiedzą, niebawem wskoczę wreszcie w XXI wiek, jeśli chodzi o telefony komórkowe.
Kilka miesięcy temu marczewek dopraszał się o stworzenie podrzędnego działu gier mobilnych i skończyło się na tym, że powstał zaledwie jeden temat w ciągu dwóch miesięcy i odzew był praktycznie zerowy.

Może mi się uda podbić temat, raczej na zasadzie jednego wątku, w którym każdy bardziej obeznany w świecie smartfonów i innych tego typu wynalazków podzieliłby się fajnymi (w jego/jej mniemaniu) grami mobilnymi.
W osobnym temacie marczewek opisywał tamagochi XXI wieku -  POU (http://www.gothamcafe.pl/gry-komputerowe/pou/) . Zdaje mi się, że tych gier jest jednak zapewne całe morze, płatnych i bezpłatnych.
Teraz tylko pytanie: Czym warto zapchać swojego smartfona? Macie jakieś ulubione tytuły?


Tytuł: Odp: Polecane gry mobilne
Wiadomość wysłana przez: Mike on Czerwiec 04, 2014, 09:08:10
Ja polecam grę "Elder Sign: Omens" (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fantasyflightgames.ESAndroid&hl=pl). To moblina wersja planszówki "Znak Starszych Bogów" i jest naprawdę spoko zrobiona. Co prawda jest płatna, ale cena za nią nie jest jakaś wygórowana (kilkanaście zł z tego co pamiętam).


Tytuł: Odp: Polecane gry mobilne
Wiadomość wysłana przez: Zawiany on Czerwiec 04, 2014, 10:36:11
Jeśli chodzi o gry mobilne to chyba można mówić o falach nowych gier zalewających rynek co miesiąc/dwa, posiadających to coś (grywalność). Od dłuższego czasu na topie jest Hill Climb Racing. Fajnym tytułem jest Into the Dead, ale wymaga do płynnej animacji lepszego sprzętu z tego co zauważyłem. Z nowego wysypu "hitów" ludzie grają obecnie w Timberman oraz 100 Ballz; gry te są banalne, ale idealnie nadają się jako zjadacze czasu ;) sam poleciłbym jeszcze Smash Hit.