Strony: [1]   Do dołu
Drukuj
Autor Wątek: [seria] Sacred  (Przeczytany 3008 razy)
Magnis

*
« : Wrzesień 22, 2012, 15:02:30 »Opis :
Najlepsza gra RPG akcji ostatnich lat powraca w specjalnej edycji. Sacred Plus to ta sama, doskonała przygoda, która podbiła serca graczy w Polsce i na całym świecie, ale wyposażona w zupełnie nowe elementy! W tej unikatowej edycji świat Ancarii wzbogacony został o dwa, zupełnie nowe regiony, które rozciągają się na wiele kilometrów kwadratowych obszaru do zwiedzenia. Co więcej, w Sacred Plus czekają na gracza nowi przeciwnicy, zadania do wykonania, rodzaje broni, zdolności oraz tajemniczy, przerażający przeciwnik - Strażnik.
Sacred Plus to również wersja zawierająca patch oznaczony numerem 1.8, który wprowadza szereg poprawek i usprawnień, przygotowanych zgodnie z uwagami samych graczy. Piękny, opracowany w pełnych trzech wymiarach świat Ancarii ożyje na ekranie Twojego komputera i pozwoli Ci przeżyć magiczną przygodę, o jakiej nie śniłeś.
Wszyscy posiadacze oryginalnej wersji Sacred, będą mogli pobrać elementy dostępne w wersji Plus całkowicie za darmo - w dniu jej premiery w sklepach na serwerach firmy Cenega Poland pojawią się odpowiednie aktualizacje.

Charakterystyczne cechy:
    Nowi przeciwnicy, nowe zadania do wykonania i nowe zdolności.
    Dodatkowe elementy wyposażenia i rodzaje broni.
    Stań oko w oko z przerażającym strażnikiem!
    Szeroki wybór postaci i ich zdolności.
    Przepięknie odtworzony świat Ancarii - rozległy i pełen niespodzianek.Opis :
Underworld to pierwszy, oficjalny dodatek do gry action-RPG (hack'n'slash), zatytułowanej Sacred. Fabuła rozszerzenia rozpoczyna się w momencie zakończenia historii znanej z oryginalnej produkcji. Gracze na nowo przenoszą się do królestwa Ancaria, które po obaleniu Shaddara musi zmierzyć się z nowym niebezpieczeństwem, mającym swe podłoże w podziemnym świecie zmarłych. Po wielu perypetiach, prowadzona postać stanie nawet przez portalem prowadzącym do piekieł i tylko od niej będzie zależał los Ancarii oraz jej mieszkańców.Oprócz interesującego wątku fabularnego, add-on wprowadza do rozgrywki dwie nowe postacie (Dwarf, Succubus), szereg zadań pobocznych do wykonania, nowych sojuszników czy bohaterów niezależnych (NPC-tów). Według danych udostępnionych przez autorów, Underworld rozszerza świat oryginalnego Sacred o kolejne 30-40%. Na drodze graczy stają teraz zupełnie nowe kreatury, zaś w ekwipunku pojawia się również mnóstwo nowych przedmiotów (bronie, zbroje, tarcze, eliksiry, etc.). Z ciekawostek wypada wymienić także wprowadzenie możliwości przenoszenia itemów na grzbietach koni.Opis :
Sacred 2: Fallen Angel to zrealizowana z rozmachem i wielką dbałością o szczegóły gra z gatunku Action-RPG. Gracz wcieli się w jedną z 6 wyjątkowych postaci i przeżyje ekscytujące przygody w trakcie dwóch zawiłych kampanii, których ścieżki wiodą w kierunku Światła i Cienia. Sacred 2 umożliwia rozgrywkę zarówno dla jednego gracza jak i wieloosobową w rozległym, pozbawionym ograniczeń świecie, pełnym nierozwiązanych zagadek, postaci o bogatej osobowości i hord śmiertelnie niebezpiecznych przeciwników. Możliwość indywidualnego rozwoju postaci pozwala na stworzenie prawdziwie wyjątkowych bohaterów. Ancaria jest światem, w którym nie istnieją podziały na poszczególne poziomy, który gracze mogą przemierzać bez przerw na wczytywanie kolejnych lokacji.Opis :
W Sacred 2: Władca Smoków dodatek do gry obszar gry wzbogacono o dwie zupełnie nowe lokacje, które wypełniono nieznanymi wcześniej rodzajami przeciwników. Premierowe tereny, jakie mogą przemierzyć fani hack?n?slash, to krwawy las i kryształowa kraina ? w pierwszym z nich na graczy czekają m.in. zombie, w drugim ? lodowe szkielety. Nie brak również wymagających bossów, w tym demona Ashibai?a. W dodatku mamy również do czynienia z kolejną klasą postaci - Smoczym Magiem, którym możemy kierować zarówno w kampanii po stronie Dobra, jak i Zła. Przed nowym bohaterem stoi szereg misji pobocznych, dlatego też został on wyposażony w czary ofensywne, opcję przyzywania ziejącego ogniem smoka oraz przemiany w jaszczuroluda. Poza postacią Smoczego Maga autorzy wzbogacili też produkt o dodatki dla pozostałych grywalnych bohaterów, przygotowując dla nich niemal nieograniczony wybór nowych przedmiotów. Prócz tego dodatek wnosi szereg poprawek w kwestiach technicznych (skróceniu uległ m.in. czas przemieszczania się bohatera pomiędzy lokacjami), dzięki czemu druga odsłona Sacred stała się jeszcze bardziej efektowna i przyjazna użytkownikowi.


Do tej pory grałem tylko w pierwszą część Sacred Plus. Do zwiedzenia mamy mnóstwo terenu, różnych miast, cmentarzy oraz podziemi, ale nie zabrakło również wielu przeciwników. Do pokonania czekają gobliny, orki, złodzieje, rozbójnicy i inne potwory, które spotykamy podróżując. Do wyboru mamy osiem postaci, które różnią się posiadającymi umiejętnościami oraz atakami przeciw przeciwnikom.  Jak w innych grach tak samo tutaj naszą postać wyposażamy w coraz lepszą i różną broń, pancerze oraz punkty umiejętności i doświadczenia przez co nasza postać staje się odporna na ataki fizyczne, trucizny, ognia czy też magii. Do tego po wyborze przedmiotów możemy wkuć tam gdzie można różnego rodzaju amulety, specjalne ataki i pierścienie co daje dodatkową ochronę. Zamiast na pieszo możemy kupić jak nas stać konia, którego możemy wyposażyć w uzdę z dodatkowymi właściwościami co podnosi nasz atak i obronę. Z gotówką jeśli nie mamy to z pokonanych przeciwników wysypują się przedmioty oraz złoto co nie będzie problemem by mieć czym płacić.
Są postacie, które mogą za opłatą wkuć nam w zbroje i miecz różne rzeczy (kowal), scalić kilka układów walki (mistrz układów) co daje większy atak, ale co za tym idzie regeneracja takiego ataku przebiega powoli. Napotykamy kupców, od których możemy nabyć dużo mocniejsze przedmioty.
Ja wybrałem postać Serafiny, która na początku może nie miała tak silnego ataku i widowiskowego, ale teraz gdy jestem już na poziomie 24 to robi wrażenie. Najbardziej lubię drogę najczęściej przebyć jednak pieszo co daje, że moje doświadczenie rośnie, a do tego zbieram mnóstwo ciekawych przedmiotów, które później sprzedaje lub zatrzymuje.
Po otrzymaniu głównych misji staram się zwiedzać okolicę i zapuszczać się coraz dalej by odkryć coraz więcej terenu. Do tego dochodzą różne misje poboczne, które zlecają nam różne postacie w grze. W tej chwili jestem na pustyni blisko miasta orków i coraz bardziej odkrywam różne poukrywane rzeczy na mapie. Nie obywa się bez walki, ponieważ tam znajdujemy wiele różnych orkowych grup kontrolowanych przez szefów zajmujących się grabieżą.
Gra bardzo udana i wciągająca. Nawet grafika mi się podoba oraz możliwość swobodnego zwiedzania jest fajna, ale trzeba uważać by nie trafić na coś nie do przejścia lub bardzo silnych przeciwników.

Ktoś grał :) ?
Zapisane

Mistrzem grozy w Polsce jest Stefan Grabiński.
Wielcy Przedwieczni : Dagon, Cthulhu i Wielki Staruch.
Magnis

*
« Odpowiedz #1 : Sierpień 06, 2014, 13:58:49 »

Widzę, ze nikt nie lubi h'n's :P.

Już się ukazała trzecia część Sacred :Opis :
acred 3 jest trzecią pełnoprawną odsłoną popularnego cyklu gier cRPG, wykreowanego przez nieistniejące już studio Ascaron Entertainment. Decyzją wydawcy, firmy Deep Silver produkcją tytułu zajęła się ekipa Keen Games, znana głównie z takich gier jak TNT Racers czy The Mystery of Whiterock Castle.

Fabuła gry kontynuuje wątki z Sacred Citadel. Serafini, strażnicy legendarnego Serca Ancarii, przez wiele stuleci pilnowali pokoju w Ancarii. Niestety, pamięć o nich uległa zatarciu. Tymczasem lord Zane, władca Imperium Ashen sprzymierzył się z demonami i zamierza zdobyć legendarny artefakt, by z jego pomocą otworzyć bramy do podziemnego świata. Przeciwko knowaniom złych mocy staje czwórka bohaterów, którzy zdecydowali się połączyć swe siły.

(Gry - Online)

Słyszałem średnie opinie o tej odsłonie gry.
W pierwszą część grałem wcześniej i teraz powróciłem znów, by zagrać ponownie jak wcześniej Serafią. Podoba mi się w pierwszej części, że możemy skonstruować postać jak chcemy. Do tego dochodzą układy, które tworzymy dodając i wybierając cztery zdolności z magicznej lub bojowej strony. Znajdziemy masę potworów do zabicia i wiele przedmiotów do znalezienia. Trochę udało mi się odnaleźć tak zwane specjalne przedmioty choć do pełnego zestawu jednak mi brakuje. Gra się jak na razie przyjemnie.
Zapisane

Mistrzem grozy w Polsce jest Stefan Grabiński.
Wielcy Przedwieczni : Dagon, Cthulhu i Wielki Staruch.
Strony: [1]   Do góry
Drukuj
Skocz do: