Strony: [1]   Do dołu
Drukuj
Autor Wątek: Zasady!  (Przeczytany 4243 razy)
SickBastard
Moderator

*

Miejsce pobytu:
Pabianice
to hell and back

WWW
« : Wrzesień 09, 2010, 10:20:12 »

Od teraz zaczynają obowiązywać dodatkowe zasady w całej kategorii Filmy (łącznie z serialami).

1.) Zakładając temat umieszczamy plakat + krótki opis fabuły (niekoniecznie swojego autorstwa) + ew. link bądź wmontowany trailer + OBOWIĄZKOWO swoje spostrzeżenia, przemyślenia lub krótką recenzję dotyczące tego filmu. Posty bez "wkładu własnego" będą od tej chwili, z miejsca kasowane.

2.) Unikamy jednozdaniowych, nic niewnoszących wypowiedzi typu: "Też oglądałem i był fajny" lub "Jeszcze nie oglądałem", bo jesteśmy na forum dyskusyjnym i jak sama nazwa wskazuje mamy tutaj dyskutować, a nie opowiadać światu czy oglądaliśmy coś czy nie.

3.) Jesteśmy częścią dwóch forów literackich i nie obniżajmy sobie poprzeczki. Zwracajcie uwagę na ortografię i interpunkcję. Korzystajcie ze sprawdzania pisowni. I przed kliknięciem "Wyślij wiadomość" zróbcie wszystkim uprzejmość i przeczytajcie ją. Może wyłapiecie błędy i zdania, które nie trzymają się kupy. Przypominam, że po znakach interpunkcyjnych dajemy spację!

4.) Jeżeli zakładamy temat o konkretnym tytule dajemy w okrągłym nawiasie rok produkcji np. (2010), gdy zakładamy temat o serii lub jak kto woli, o cyklu, już tego nie robimy, bo przy seriach z dwunastoma filmami będzie to po prostu idiotycznie wyglądać.

5.) I dla przypomnienia. Używamy opcji SPOILER, a nie SPOJLER! ;) Spojlery zakładamy na samochody.

6.) Na tym forum nie podajemy namiarów na pirackie wersje filmów. Nie pytamy również o napisy. Także jeżeli zobaczę linki do torrentów bądź do jakichś warezów, to będą się sypały kary.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 09, 2010, 10:44:40 wysłane przez SickBastard » Zapisane

Strony: [1]   Do góry
Drukuj
Skocz do: