Gotham Cafe

Oficjalne fora serwisów => Carpe Noctem => Wątek zaczęty przez: crusia on Września 02, 2010, 16:18:25Tytuł: W ramach wstępu...
Wiadomość wysłana przez: crusia on Września 02, 2010, 16:18:25
Witamy serdecznie na forum Carpe Noctem i zapraszamy do dyskusji.

Forum serwisu CN jest częścią większej całości - Gotham Cafe (http://www.gothamcafe.pl), do którego niniejszym również serdecznie zapraszamy. Z kolei Gotham Cafe powstało jako swoisty drugi rozdział w życiu forum Groza w każdym calu, które służyło nam wiernie przez długie 8 lat.

Mamy nadzieję, że nasze forum będzie miejscem spotkań wielu fanów dobrej lektury, a dyskusje tutaj prowadzone będą nie tylko ciekawe i merytoryczne, ale również pozbawione niepotrzebnych spięć i konfliktów. Dlatego prosimy przestrzegać regulaminu (http://www.gothamcafe.pl/obsluga-techniczna/regulamin-forum-%27gotham-cafe%27/), który zaakceptowaliście w chwili rejestracji na forum.

Oprócz tego mamy kilka wskazówek:

- zakładamy tematy poświęcone twórcom, nie konkretnym dziełom (wyjątkiem są antologie i kooperacje, choć polecamy tworzenie tematów zbiorczych, np. o wszystkich książkach duetu Preston&Child albo obu tomach antologii A.D. XIII)
- w razie sytuacji nietypowych prosimy kierować się intuicją i zdrowym rozsądkiem
- gdy zechcecie porozmawiać na temat, który nie pasuje do żadnej z kategorii forum CN, poszukajcie odpowiedniego działu na forum ogólnym
- wszelkie pytania prosimy kierować do opiekuna danego działu lub moderatorów globalnych, crusi i Pavla.