Gotham Cafe

Forum ogólne => Błędy w działaniu forum => Wątek zaczęty przez: RandallFlagg on Październik 17, 2010, 14:11:49Tytuł: Gotham Cafe na Smartfonach
Wiadomość wysłana przez: RandallFlagg on Październik 17, 2010, 14:11:49
Odnośnie tego (http://www.gothamcafe.pl/obsluga-techniczna/gotham-cafe-na-smartfonach/msg1754/#msg1754) wątku - nie wiem, czy to błąd czy nie, ale nie mogę się zalogować na stronie przez TapaTalk. Aplikacja na mój telefon jest w pełni darmowa (łącznie z pisaniem i zakładaniem nowych tematów), forum Gotham Cafe znajduje, jednak kiedy próbuję się zalogować... cóż mieli i mieli, a ja czekam i czekam i nic. Podobnie jest kiedy próbuję się zalogować, jako gość.

Internet w komórce mam szybki, bez ograniczeń, wszystkie inne aplikacje internetowe chodzą dobrze... Czy może ktoś sprawdzić, czy forum daje się normalnie odpalić przez TapaTalk, czy to tylko mój odosobniony przypadek i sedno problemu leży po mojej stronie.


Tytuł: Odp: Re: Gotham Cafe na Smartfonach
Wiadomość wysłana przez: Pavel on Październik 17, 2010, 16:13:28
U mnie wszystko dziala dobrze. Moze postaraj sie nawiazac pierwsze polaczenie przez wfi? Albo wyloguj sie z forum i dopiero wtedy zaluloguj?

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk


Tytuł: Odp: Re:Gotham Cafe na Smartfonach
Wiadomość wysłana przez: RandallFlagg on Listopad 07, 2010, 23:14:01
Wlasnie po raz pierwszy udalo mi sie dostac na forum za pomoca tapatalka i... Wrazenia bardzo pozytywne. Nie wiem jednak czemu  jako pierwsze musze odpalac inne forum (w moim przypadku openmobile), bowiem jako pierwsze Gotham Cafe uruchomic sie nie da. Co do wygody, to jest duzo wieksza niz w przypadku np. Opery mobile czy mini, bardziej czytelne i wygodne. Mam nadzieje, ze aplikacja bedzie dzialala , bo musze przyznac, ze w polaczeniu handwritingiem posty tworzy sie calkiem przyjemnie (tylko polskich literek brak...).


Tytuł: Odp: Gotham Cafe na Smartfonach
Wiadomość wysłana przez: RandallFlagg on Listopad 10, 2010, 12:20:52
Jednak coś jest nie tak ze skryptem / pluginem na forum Gotham Cafe. Co? Pewnie trudno będzie to wykryć, ale tylko tutaj mam problem z wejściem, lub - kiedy już wejdę korzystając z metody, którą opisałem powyżej (czyli najpierw inne forum, potem GC) - i posiedzę dłuższy czas w jakimś wątku, to kiedy próbuję wrócić do listy tematów, TapaTalk się zawiesza. Na innych forach, a przeglądam ich kilka tym sposobem, nie ma takiego problemu.

Wiem, że sytuacja jest trudna do naprawienia, bowiem zbyt mało osób korzysta tutaj z tej opcji, żebyśmy mogli stwierdzić, czy to jednostkowy przypadek, czy szerszy problem. Tak czy owa - sygnalizuję :-)


Tytuł: Odp: Gotham Cafe na Smartfonach
Wiadomość wysłana przez: RandallFlagg on Listopad 14, 2010, 19:04:20
Trochę z innej beczki, ale temat niejako związany... Właśnie odkryłem fajną aplikację (a w zasadzie 2 aplikacje, z czego jedna - jak na razie dla polskich użytkowników mało użyteczna, ale prace nad nią trwają...).

Korzystanie z TapaTalka można usprawnić instalując Dasur SlideIT, lub Swype. Co to za cudeńka? Otóż są to programiki, które zastępują systemową klawiaturę smartphone'u, lub telefonu patentem, który ciężko jest opisać słowami. Chodzi o to, że "łączymy" ze sobą poszczególne literki danego słowa (nie odrywając rysika, bądź palca od ekranowej klawiatury) a program, na bazie słownika dopasowuje słowa do danego schematu "ścieżki". Brzmi skomplikowanie? Cóż, obejrzyjcie poniższe filmiki:

Type Faster With SlideIT (http://www.youtube.com/watch?v=cK_qJEcN4oE)

Get Swype and Type Faster (http://www.youtube.com/watch?v=28k3nskKD3U)

Prawda, że wygląda to fajnie? Jak działa w praktyce? Dzisiaj zainstalowałem sobie SlideIT i powiem szczerze, że chyba nigdy wcześniej nie pisało mi się tak szybko na telefonie. Oczywiście, trzeba trochę wprawy, po pierwsze, bo czasem program się myli i błędnie "rozpoznaje" słowo, a bywa tak, że danych słów w słowniku nie ma. No, właśnie słowniki...

Przewagą SlideIT nad Swype jest to, że można do niego ściągnąć polski słownik (co jest bardzo istotne), jednak prace nad drugą z aplikacji trwają i niebawem może się stosowny zasób słów dla polskich użytkowników pojawić. Co jest o tyle interesujące, że za SlideIT trzeba zapłacić (nie dużo, co prawda - 3 funty), a Swype jest darmowy.

Wspomniany słownik z czasem zyskuje na użyteczności, albowiem za każdym razem, kiedy program nie rozpozna jakiegoś słowa, możemy je dopisać. Czyli, im dłużej z SlideIT korzystamy, tym bardziej "przyjazny" się staje.

Bardzo fajne aplikacje, przyśpieszające proces tworzenia wiadomości, nie tylko na forach, ale również SMS'ów, czy w odpowiednikach aplikacji biurowych, których możemy używać na telefonie.


Tytuł: Odp: Gotham Cafe na Smartfonach
Wiadomość wysłana przez: Paweł Mateja on Sierpień 17, 2015, 21:32:53
Wykopię temat. Używa ktoś GothamCafe na Tapatalk? U mnie wywala błąd przy próbie połączenia.


Tytuł: Odp: Gotham Cafe na Smartfonach
Wiadomość wysłana przez: Mike on Sierpień 18, 2015, 06:53:09
Z Tapatalkiem sytuacja wygląda tak, że konto tam, na samym początku GC, zakładał nam Pavel i on ma do tego hasło. Bez powodzenia próbowałem się z nim skontaktować, więc jeśli ktoś ma z nim lepszy kontakt, to niech zapyta o to hasło, bo bez tego nie jestem w stanie zainstalować plugina.


Tytuł: Odp:
Wiadomość wysłana przez: Mike on Sierpień 18, 2015, 10:51:25
No i teraz wygląda na to, że tapatalk hula w najlepsze.

Tą wiadomość piszę właśnie z tapatalka. ;)

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu TapatalkaTytuł: Odp:
Wiadomość wysłana przez: Paweł Mateja on Sierpień 18, 2015, 12:02:27
Mnie też działa. Świetnie!

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu TapatalkaTytuł: Odp: Gotham Cafe na Smartfonach
Wiadomość wysłana przez: HAL9000 on Sierpień 18, 2015, 17:13:00
Faktycznie działa! Dzięki Mike!


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk


Tytuł: Odp: Gotham Cafe na Smartfonach
Wiadomość wysłana przez: crusia on Sierpień 19, 2015, 09:18:33
Teraz się chłopcy będą chwalić swoimi sprzęcikami :D


Tytuł: Odp: Gotham Cafe na Smartfonach
Wiadomość wysłana przez: HAL9000 on Sierpień 19, 2015, 10:18:12
Ja juz wyłączyłem żeby nie pokazywało tego idiotycznego podpisu.


Tytuł: Odp: Gotham Cafe na Smartfonach
Wiadomość wysłana przez: Paweł Mateja on Sierpień 19, 2015, 10:54:48
Jak znajdę gdzie to się robi, to też wyłączę :D Tapatalk jest dla mnie mega dziwaczną apką, mało używam i zupełnie nie rozumiem logiki, ale mimo wszystko wygodniej sie na niej czyta fora, niż bez niej.


Tytuł: Odp: Gotham Cafe na Smartfonach
Wiadomość wysłana przez: HAL9000 on Lipiec 29, 2016, 09:43:38
U mnie od jakiegoś czasu Tapatalk znów świruje jak wchodzę na Gotham Cafe. Widzę główne działy. Ale jak już chcę wejść i coś w nich przeczytać to wyskakuje mi z błędem i nic nie otwiera. Oś czasu też mi nie działa. Aplikacja na iOS aktualna, inne fora działają...  ;(


Tytuł: Odp: Gotham Cafe na Smartfonach
Wiadomość wysłana przez: Mike on Lipiec 29, 2016, 10:03:04
Zaktualizowałem plugin. Sprawdź teraz.


Tytuł: Odp: Gotham Cafe na Smartfonach
Wiadomość wysłana przez: HAL9000 on Lipiec 29, 2016, 10:55:07
Dalej mam to samo. Dziwne bo w kategorii "nieprzeczytanych wątków" pokazuje mi jakieś posty i jak na nie klikam to wchodzi w temat i jest spoko.

Ale dalej na osi czasu mi nic nie pokazuje i jak chcę normalnie wejść w pod-fora to mam ten błąd.

Widzę:

Oficjalne fora serwisów
Forum ogólne

Mogę na przykład kliknąć w "Forum ogólne" i pokazuje wszystko ładnie od "Filmów" po "Obsługę techniczną". Ale jak już kliknę na przykład w Filmy to wyskakuje z błędem. Klikam OK i działy w tej kategorii jeszcze widzę. Ale już głębiej nic nie pokazuje tylko błąd i jest pusto.

Jak innym działa to poszukam może to coś po mojej stronie jest skopane.


Tytuł: Odp: Gotham Cafe na Smartfonach
Wiadomość wysłana przez: Mike on Lipiec 29, 2016, 12:42:47
Kurde, u mnie jest to samo. Z zakładki "Wątki" widać poszczególne posty, ale po wejściu na konkretne działy - pusto.

Nie wiem, czy to w ogóle da się z tym cokolwiek zrobić. Naszukałem się trochę możliwych rozwiązań i nie znalazłem nic. :/